Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър!

+29
Bubole4eKle4e
rosi_rosi
Alex17
Luxuria
dina_ml
stasi
penka1234
Мис Претенция
sisitoo
Alice_Raven
KaPaMeJI
s0n4ett0
nikityy333
lusi_2799
tedy16
krissi4
krasy
nadiatg
Cassey
ultraviolet
Izida
PesychinKa
Evitta
megan5
Milka
Aleksche
sani4ka_vd
mockingjay
Raven
33 posters

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 16]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Това е новото специално предизвикателство спонсорирано от издателство „Ентусиаст“. Надявам се да ви хареса и да се включите.

Ще имате възможност да спечелите една бройка от „Делириум“ от Лорън Оливър благодарение на издателство "Ентусиаст".

Ето как ще протече предизвикателството. Прочетете внимателно обяснението, защото има промени. Ако има нещо неясно пишете в тази тема.

* Всеки ден може да отговаряте на посочените долу въпроси.
* Въпросите са подредени по дати.
* На определения ден може да отговорите само на въпроса, който съответства на написаната дата. Примерно, ако отговорите на въпроса отговарящ на дата 08.01, но го публикувате на 09.01, отговорът ви НЯМА да бъде зачетен. Същото важи, ако отговорите по-рано на някой от въпросите.
* НЕ можете да се връщате и да отговаряте на стари въпроси.
* Ако сте пропуснали някои въпроси това няма да ви дисквалифицира. Просто ще имате по-малко билетчета.
* Всеки верен отговор се брои за добавено билетче с вашето потребителско име в купата за теглене. Например, ако сте отговорили на 10 въпроса, ще имате 10 билетчета в купата.
* Внимателно оглеждайте отговорите си, за да не допуснете грешка и после да се сбогувате с някое билетче.
* Където въпросите позволяват може да се обосновете накратко.
* Дисквалифицирам копирани мнения на въпроси със свободен отговор.
* На всички въпроси има отговори, които може да намерите в сайта на "Ентусиаст", страницата във Facebook, Google, Goodreads и във форум Муза. Само малко трябва да потърсите.
* Ще помоля въпросите да се копират заедно с датата, за да ми е по-лесно като правя проверка. Не е удобно да отварям хиляда документа.
* Моля, да не пишете двойни постове. Може да изчакате друг потребител да пише преди вас.
* АКО някой участник се откаже нека да пише тук, за да го премахна от крайното теглене.
* Всички потребители могат да участват. Изключва се администраторския екип.
* НЕ е задължително да споделяте темата към предизвикателството в twitter или Facebook. Ако желаете може да го направите и аз ще добавя само едно допълнително билетче. Естествено трябва да пуснете точен линк към публикацията, за да съм сигурна, че сте го направили. НЕ добавям друг билет, ако пуснете още веднъж линк.

Дийдра написа:
За споделянето във фейсбук

Тъй като май малко хора знаят, реших да обясня. Има начин да споделяте линк към конкретна публикация във фейсбук, така че лесно да се вижда, че сте споделили конкурса, дори да правите по сто поста на ден. Просто трябва да кликнете върху часа/датата на споделяне - ограденото в червено на снимката: снимка и постът се отваря самостоятелно ето така.

А може, разбира се, просто да споделите нашия пост от страницата на форум Муза.

* Предизвикателството ще бъде под формата на томбола.
* Ще кача видео с тегленето. В него ще обясня, ако има нещо допълнително.
* Предизвикателството продължава от 08.01.2015 г. до 17.01.2015 г. в 14:00 ч.
* Победителят ще бъде обявен на 17.01.2015 г. Ако не съм готова, ще го обявя на 18.01.2015 г.
* Запазвам правото си да променя нещо, ако съм прекалено заета. Незабавно ще ви уведомя, ако се наложи.

** Книгата, за която може да участвате. Корица и анотация.
Spoiler:

** Въпросите, на които трябва да отговорите от днес 08.01 до 17.01 в 14:00 ч.
Spoiler:

Късмет на всички! sun

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?
Не, и честно да си кажа освен Делириум и другите 2 книги от поредицата, други книги от това издателство не съм забелязвала

https://www.facebook.com/ralicaurukova/posts/899351020097636?pnref=story



Последната промяна е направена от mockingjay на Чет Яну 08, 2015 11:21 am; мнението е било променяно общо 1 път

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?
Не, за съжаление.

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?
Да, „Ледено сърце“ от Саша Гулд

Milka


Новороден
Новороден

08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?

Не, не притежавам.

megan5


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?
Не за съжаление.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?Елизабет Чандлър
Да,"Пленница на смъртта" от Мег Кабът и "Целуната от ангел" на Елизабет Чандлър.За съжаление, май и двете поредици няма да ги видим завършени... No
Ето линк към споделянето- https://www.facebook.com/evittaamdi.amdievi/posts/778139855602472

PesychinKa

PesychinKa
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?
Да, "LUIZZA HUT" на Тома Марков, "Преди да умра" - Джени Даунам и "Моят Свети Валентин" на Лорън Оливър.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?

Сега се сещам само за "Пленница на смърта", не съм си край книгите и не мога да си спомня за други... Но не съм я прочела още.

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?
Не, не са ми по джоба.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?

Да - Домашни правила, Хипнотизаторът, 4-5 книги на Джеймс Патерсън, поредиците на Саша Гулд и Елизабет Чадуик, 4-те книги от Живот на върха....
Имам и други но не ми се изброяват в момента.

nadiatg


Новороден
Новороден

Дата: 08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?

След щателно ровене из папките с книги се оказа, че имам 2-3 ел.книги от това издателство. Wink

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?
Да. В момента се сещам само Пленница на смъртта.


ПП. Конкурса е споделен.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=514864338653607&id=100003901356238&pnref=story

Гост


Гост

08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?
За съжаление не.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

08.01. Притежавате ли книги от издателство „Ентусиаст“?
Да, но само книгата "13 причини защо?"

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 16]

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес