Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър! - Page 14 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър!

+29
Bubole4eKle4e
rosi_rosi
Alex17
Luxuria
dina_ml
stasi
penka1234
Мис Претенция
sisitoo
Alice_Raven
KaPaMeJI
s0n4ett0
nikityy333
lusi_2799
tedy16
krissi4
krasy
nadiatg
Cassey
ultraviolet
Izida
PesychinKa
Evitta
megan5
Milka
Aleksche
sani4ka_vd
mockingjay
Raven
33 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Go down  Съобщение [Страница 14 от 16]

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 15.01. Ще прочетете ли останалите книги от трилогията „Делириум“, ако имате тази възможност?

Разбира се. :)

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?
Ще гледам като застреляна, защото 3 пъти поред да спечеля предизвикателство ще е fly monkey angel

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?
Няма да е нещо смислено, по-скоро ще съм "кйдфхаскйгхдф" yahoo Когато се осъзная малко, ще съм на седмото небе, че съм спечелила и ще мога да изкажа благодарности на екипа за страхотния шанс, който са ни предоставили.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?

Не мога да повярвам

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?
Дааааа!

tedy16

tedy16
Сричащ
Сричащ

16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?

Иеееййййй !!! plqskane bounce

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?

Първото нещо което ще направя е да извикам от радост. Няма да бъде нещо смислено, а по-скоро ще повиша интонацията на гласа си до максимум. Последни път, когато спечелих така извиках, че майка ми в отсрещната стая чак се стресна.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум"?

"Hooooooly mother of Gooooood ... Сериозни ли сте? Аз? Ама аз ли?
След това ще се разпищя от щастие. plqskane monkey1

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум"?
Като всеки книгоман обожавам да печеля книги.
Предполагам, че ще съм на седмото небе от щастие ако видя изтеглено името си :)

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?
Спечелих! Спечелих!

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?
Предполагам, че първо ще съм в шок (докато осъзная) и после ще започна да подскачам от щастие :)

http://readndwatch.blogspot.com/

megan5


Новочетящ
Новочетящ

16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?
Направо ми идва да крещя от радост.

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?

"Ужасно много ви благодаря за страхотната изненада!" Нещо такова ще е. ;д

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум"?
Ами, първоначално най-вероятно ще последва поредица от нечленоразделни звуци monkey in love .

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?

Ами ще се разпищя както всеки път, когато се изненадам и май пак ще изкарам акъла на околните, защото може би ще си помислят че отново съм видяла някакво животно. 050

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 16]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес