Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Основа" и "Отпор" от Дж. Л. Арментраут!

+30
velllina
mitencetoy
[Broken]
Topcho
sortisa
liusi
KaPaMeJI
megan5
tedy16
krasy
Daniela_Ilieva
Juliana
mi6ok123
Thэ Dark Girl
dina_ml
Alex17
malkata20
perla333
mockingjay
sisitoo
ninaralenekova
Мис Претенция
sineoka1983
bibonka91
mi666i
Cassey
Evitta
krissi4
Izida
Raven
34 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 25]

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

09.11. Кои от обявените книги очаквате с нетърпение през ноември и декември от издателство „Егмонт“?

Сняг вали. С нетърпение си чакам и Isla and the Happily Ever After, но за сега не се знае кога ще излезе.

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

09.11. Кои от обявените книги очаквате с нетърпение през ноември и декември от издателство „Егмонт“?
Основа и Опозиция

mi6ok123

mi6ok123
Новороден
Новороден

09.11. Кои от обявените книги очаквате с нетърпение през ноември и декември от издателство „Егмонт“?

Най-много съм развълнуван за "Let it snow" - John Green, защото ще дойде точно на време за празниците.

https://twitter.com/Fenchx0_46/status/531495989962874880

Juliana


Новороден
Новороден

09.11. Очаквам с нетърпение книгите ,, Основа" и "Опозиция" :-)
Участвам и за двете книги.



Последната промяна е направена от Juliana на Нед Ное 09, 2014 8:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

09.11
Очаквам с нетърпение двете книги, за които играем, както и четирите заглавия от серията Книги за любов, най-нетърпелива съм за "Усукани" на Ема Чейс.
П.С. Участвам и за двете книги.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

09.11. Кои от обявените книги очаквате с нетърпение през ноември и декември от издателство „Егмонт“?
Най-много искам да прочета "Основа" и "Опозиция" от Дж. Л. Арментраут. Също така и трета книга от Стъкленият трон на Сара Маас.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

10.11. Кое от предизвикателствата най-много ви хареса?
За "Легендата" на Мари Лу

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

10.11. Кое от предизвикателствата най-много ви хареса? написа:

Всички в които съм участвала. 050 Ако не ми харесва, защо да участвам?

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

10.11. Кое от предизвикателствата най-много ви хареса?


Всяко едно от предизвикателствата, в които съм участвала ми хареса :)

sineoka1983

sineoka1983
Сричащ
Сричащ

10.11. Кое от предизвикателствата най-много ви хареса?

Определено за сега всичките ми харесват .

Искам да участвам само за "Опозиция" .

https://www.facebook.com/petq.kavrukova.7

tedy16

tedy16
Сричащ
Сричащ

10.11. Кое от предизвикателствата най-много ви хареса?

Това е първото предизвикателство, в което участвам и много ми харесва. Отскоро съм във форума, но намерих доста интересни за мен теми. А иначе от изминали предизвикателства, това за трилогията "Дивергенти" е било супер :))

megan5


Новочетящ
Новочетящ

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=859933990717712&id=100001033583288&pnref=story
10.11. Кое от предизвикателствата най-много ви хареса?
Предпочитам предизвикателства от този тип където се налага участие по често, но отговорите не са с оценяване т.к писането не е ми е силна страна.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

10.11. Кое от предизвикателствата най-много ви хареса?
Самата идея за книжни предизвикателства е страхотна. :) Всяко едно ми допада с разнообразните си и интересни въпроси.

Споделих конкурса:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=487249678081740&id=100003901356238&pnref=story

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

10.11. Кое от предизвикателствата най-много ви хареса?

Всички ми харесаха. Всички въпроси са интересни, а някои от тях те карат да научиш нещо ново.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

10.11. Кое от предизвикателствата най-много ви хареса?
Нямам любимо предизвикателство. Всички в които съм участвала до сега ми харесват. Самата идея за такъв тип игра ми харесва. :)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 25]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес