Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън!

+19
Chocolate
ultraviolet
stasi
perla333
PesychinKa
Daniela_Ilieva
Cassey
KaPaMeJI
[Broken]
liusi
sortisa
bibonka91
penka1234
Lady_Delish
Evitta
krasy
mi666i
Izida
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 15]

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?
- Имат и добри попадения. Обаче за последните години рядко се случва да си харесам тяхна книга. Просто това, което издават не ми е по вкуса.

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

07.10.2014г.
Харесвам изданията им, смятам че си подбират много добре книгите за нашия пазар. Не чета и не купувам всяка тяхна книга, просто защото предпочитам любовния жанр. Но истината е, че напоследък доста се заглеждам по няколко от фентъзи поредиците, като Кралят на тръните и Лабиринтът, например.

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?
Като цяло повечето книги, който издават не са от предпочитаните от мен жанрове, но все пак има и доста, който ми допадат

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?
Нямам много книги от издателството, но от тези, които имам "50 нюанса" трилогията най-много ми хареса. Останалите техни книги, които имам са стари любовни романи, които още не съм чела.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?
Харесвам тези, които следя. :) Всеки си има предпочитания и аз си чета тези, които ми допадат разбира се. За останалите - ами, явно други ги предпочитат.

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?

Напоследък да, може би защото издадоха поредицата "Лабиринтът", "Песен за огън и лед", а иначе, най-вече, харесвам трилърите, които издават от "Бард".

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?

На издателство "Бард" харесвам заглавията на книгите, които са в жанра който чета. Вече споменах кои книги имам и си ги харесвам много. Харесвам заглавието и на тази книга,за която е предизвикателството "О като Оргазъм". Буди интерес.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?

Да, и стига да си доиздават поредиците (дори в ограничени тиражи, на по-високи цени) още повече ще ги харесвам. Сега избягвам да си купувам техни книги преди да се уверя, че ще доиздадат нещо, независимо колко ми харесва книгата - предпочитам да си купя всички на английски, НО ДА СА ВСИЧКИ!, a не една на български и 1 на английски... Тъжна мания Very Happy

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?

Да, някой от заглавията, които издават са наистина хубави. Много ми харесва това, че издават книгите на Нора Робъртс, Карън Роуз и Дебора Харкнес, също така харесвам и поредиците "Петдесет нюанса" и "С.Е.К.Р.Е.Т.", и наистина страшно много се зарадвах като видях,че ще издават поредицата на Алис Клейтън, отдавна чаках някое българско издателство да започне да я издава.

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?
Да и мисля, че "библиотеката" ми от техни книги е доста показателна за това. Издават много добри автори, като Сидни Шелдън, Дан Браун, Нора Робъртс и др.

Chocolate


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?

Не следя често какво издават, защото невинаги са по моя вкус, но имат и попадения, които са ми направили впечатление. Хубаво е, че издават 'Лабиринтът', която е нашумяла от много време. И, разбира се, книгите на Алис Клейтън. Авторката има страхотно чувство за хумор и пише супер симпатичните герои и много се радвам, че вече я има и на българския пазар. :3

http://selfishprayers.blogspot.com/

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?

Има доста тяхни книги които харесвам.Предппочитам любовните романи така че естествено следя повече тях.

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?

Следя издателството от няколко години и съм изключително доволна от заглавията, които издават. Купувам с удоволствие книгите им и винаги оставам изключително доволна от тях. Въпреки, че все още си чакам втората книга от поредицата на Лена Валентин ще продължавам да си запълвам библиотеката с техните заглавия.

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?

Като име, Дан Браун ми е голям любимец, та от него се вълнувам по-интензивно. Що се отнася до останалите заглавия на издателството, не съм особено запозната с тях.

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

07.10. Да харесвам ги или поне тези които съм чела до сега. По принцип не си избирам книгите по издателства ...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 15]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес