Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 11 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън!

+19
Chocolate
ultraviolet
stasi
perla333
PesychinKa
Daniela_Ilieva
Cassey
KaPaMeJI
[Broken]
liusi
sortisa
bibonka91
penka1234
Lady_Delish
Evitta
krasy
mi666i
Izida
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 15]

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?
Ами имам доста исторически романи още от времето когато майка ми си е купувала.От по новите
Лена Валенти-"Книгата на Хаде " и наистина е жалко ,че спяха поредицата.

PesychinKa

PesychinKa
Прохождащ
Прохождащ

06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?
Сещам се за три книги, и трите са на Толкин: "Властелинът на пръстените", "Хобит" и "Децата на Хурин"

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?
- Имам над 20 любовни романа, издадени през 90-те години. Но не съм си в нас и няма как да проверя кои точно бяха. А в сайта им нещо не мога да намеря имена...От по-новите им книги, лично аз не съм купувала, но майка ми и брат ми от време на време си взимат някоя тяхна книга - та може да се каже, че поне 30 книги от "Бард" се мотаят из къщата Very Happy

liusi

liusi
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?

И аз имам от любовните романи, при мен са доста обаче някъде около 30 - 40, издадени през 90-те години, но от по - новите не съм купувала. Щях да почна поредицата на Лена Валенти, но само една книга няма смисъл да купувам. Не харесвам другите поредици, които издават, тоест не чета такива жанрове. :)

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?

 Имам трите книги от  еротичната поредица "Петдесет нюанса " на Е.Л. Джеймс.
Имам и двете книги на Дебора Харкнес - "Аз вещицата" и "Нощна сянка"
Мисля, че имам и други книги на издателство "Бард" но в момента не се сещам.

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?
Доста насеризно приех задачката си, пък и ми беше интересно да видя кои книги на кои издателства са 028 :
Пленница на любовта
Трима в любовта
Ад
Кодът на Соломон
Плашилото
Синдромът
Профил на убиец
Изгубеният символ
Подходящ ден за умиране
Реката на тайните
Ангел на мрака
Метеоритът
Ръкописът на Шопен
От утрото до здрача
Триъгълникът на дракона
Зловеща паяжина
Афганеца
Мозайката на Парсифал
Затворник по рождение
Търговецът
Пътеки на славата
Вик в нощта
Две малки момиченца в синьо
Тук и отново
Сянката на твоята усмивка
Детективи
Проектът Калигула
Координати на смъртта
Катастрофа
Ехо парк
Смъртта е моят занаят
Блудна луна
Адвокатът с линкълна
Ако утрото настъпи
Диамантената наследница
Каин и Авел
Блудната дъщеря
Кръвна линия
Три места за целуване
Шифърът на Леонардо
Суши за начинаещи
Голо лице
Кой се страхува от мрака
Шах и мат

Леле, аз съм била цяла библиотека Бард laughting hand

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?
От старите любовни романи имам:
Амбър Кей- Обладана любов
Кристина Скай- Рубинът
Сюзън Джонсън- Сребърен пламък

А от новичките имам поредицата "50 нюанса"

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?

Аз имам:
Нора Робъртс- Точно по пладне, Уиски бийч
Дан Браун- Ад, Изгубения символ, Метеоритът, Цифрова крепост, Шестото клеймо, Шифърът на Леонардо
Даниел Стийл- Без драскотина, Втори шанс, Заедно завинаги, Изгубени надежди, Предатство, Развод, Светлините на Юга, Смелостта да обичаш, Ударите на сърцето
Стивън Кинг- Мъртвата зона, Томичукалата
Л. Мари Аделин - С.Е.К.Р.Е.Т.- книга 1
Катрин Стоун - Островът на дъгите
Джули Гарууд- Брачна авантюра, Принцеса Алесандра
Джоана Линдзи - Пленница на любовта, Любовницата на пирата,Затворницата на дракона, Синеокият варварин
Джули Гарууд - Брачна авантюра, Принцеса Алесандра
Катрин Каултър - Съдби в окови ,Цената на Рая, Робинята, Тайната на Валънтайн,Херцогът, Наследницата
Кристина Дод -Светлина в мрака , Гняв
И мисля, че са това.
Споделих и линк: https://www.facebook.com/stanislava.stoeva.3/posts/862114587132506

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?

Като се замисля имам само около 5-6 книги от поредицата "Кралете на трилъра", поредицата "Песен за огън и лед", "Петдесет нюанса освободени" и преди имах и 2 книги от Стивн Кинг.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?

Джули Гарууд - Принцеса Алесандра
Джоана Линдзи - Любовницата на пирата
Е Л Джеймс - трилогията "Петдесет нюанса"

Chocolate


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?

Засега нямам техни издания.


Намерих с кой въпрос да се включа, ок... : D

http://selfishprayers.blogspot.com/

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?

Аленият шал на смъртта - Нора Робъртс
Как ангелите плачат - Нора Робъртс
Море от обърнати сърца - Нора Робъртс
Ледената кралица - Мерил Сойер
Ангел на греха - Джоана Линдзи
Див и влюбен - Джоана Линдзи

И още някой други книги.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

06.10. Кои книги имате от издателство „Бард“?

Отново не съм вкъщи и няма как да проверя, но сега до мен е "Капан за върколаци" и се сещам за прекрасната поредица "Петата погибел". И двете - поредните прекрасни НЕДОИЗДАДЕНИ на български поредици от издателството...

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?
Има доста заглавия които са ми хванали окото .Най-много съм се надъхала да се поръчам серията "Лабиринтът" на Джеймс Дашнър ,но за сега само си плакна очите 674926

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“? написа:

Абсолютно.... поне по-голямата част laughting hand Както вече споменах имам доста техни книги. Дразни ме факта, че имат много поредици които не довършват, но намерих решение и на това... вече купувам само поредица на която, ако не са издали, то поне са обявили дата за издаване на последната книга

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 15]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес