Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 14 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър!

+19
Daniela_Ilieva
krasy
vacilando
lusi_2799
malkata20
[Broken]
Evitta
perla333
Topcho
sisitoo
krissi4
Alex17
silvara
penka1234
Cassey
ninaralenekova
magika24
nikityy333
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 14 от 15]

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит”?
- Касандра Клеър. :)

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит”?
Първоначално името на Касандра Клеър.В последствие ми допадна сюжета на книгата :)

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит"?
Това, че книгата е на две прекрасни авторки, че е в любимия ми жанр и резюмето, което прочетох също много ми допадна.

http://nheartbooks.blogspot.com/

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

дата :29.09.2014 г.отговора ми :прочетох резюмето и много ми хареса и си казах,че тази книга ще я имам.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит”?

Честно да си призная името на Касандра Клеър

http://readndwatch.blogspot.com/

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит"?

Отдавна искам да прочета книга и от двете авторки, но така и не ми се отдавало възможност. А с тази книга "ще уцеля с един куршум два заека" т.е. ще опозная стила на писане и на двете. Освен това бях и много привлечена от описанието на книгата.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит"?
Първо се влюбих в корицата, после резюмето погъделичка любопитството ми и като видях, че има конкурс си казах: "Няма как да пропусна".

lusi_2799


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит”?

Първо ме привлякоха имената на авторите.После прочетох резюмето и ми се стори интересно.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит"?

Името на авторката Касандра Клеър,защото много харесвам нейната поредица "Реликвите на смъртните".

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит"?
Хареса ми описанието на историята и също така съм голяма фенка на К.Клеър.

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит”?

Обичам да чета разнообразни книги, самото четене ме привлича към книгите и конкретно към тази

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 30.09. Дори да не спечелите в предизвикателството ще продължите ли да участвате в други?

Да, много беше интересно и определено ще участвам и в предстоящите

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 30.09. Дори да не спечелите в предизвикателството ще продължите ли да участвате в други?
- Много зависи от самите предизвикателства и разбира се, книгите. Защото не виждам смисъл да участвам за книга, която не ми е грабнала вниманието.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 30.09. Дори да не спечелите в предизвикателството ще продължите ли да участвате в други? написа:

Сигурно 028 Зависи и от книгата/книгите. Не бих участвала в игра за такава която не искам да притежавам само заради участието.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

30.09. Дори да не спечелите в предизвикателството ще продължите ли да участвате в други?

Да :)

http://readndwatch.blogspot.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес