Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 13 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър!

+19
Daniela_Ilieva
krasy
vacilando
lusi_2799
malkata20
[Broken]
Evitta
perla333
Topcho
sisitoo
krissi4
Alex17
silvara
penka1234
Cassey
ninaralenekova
magika24
nikityy333
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 13 от 15]

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

дата:28.09.2014 г.отговора ми :филма по реликвите на смъртните:град от кости съм го гледала и ми хареса много ,а хрониките на спайдъуик не съм го гледала още,но никога не е късно за поправка!

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 28.09. Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви?
- Гледах „Реликвите на смъртните: Град от кости”. И да, и не. Като цяло слаб филм. Но пък харесвам поредицата и ми беше интересно да видя нейна адаптация. А и имаше добри сцени, колкото и малко да бяха. Все си мисля, че ако бяха избрали други актьори, вместо Джейми и Лили, щеше да има по-голям успех и посещаемост. И сега щеше да е сигурно заснемането и на втория филм.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 28.09. Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви? написа:

Хрониките не съм ги гледала, дори не знаех, че има филм. Малко съм неориентирана по отношение на филми и сериали 895631
Колкото до Реликвите... приятели които го гледаха не бяха особено очаровани от филма, така че реших първо да прочета книгите преди изобщо да посегна към филма.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 28.09. Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви?

Не съм гледала филмите, защото първи искам да прочета книгите.

Luxuria

Luxuria
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Дата: 28.09. Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви?

Спайдъруик не съм гледала, но Реликвите гледах и честно казано не ми хареса особено много. Просто не усетих доста от ключовите моменти и химии, поне за мен атмосферата не беше пресъздадена напълно.

http://vampirediaries.superbgfans.com/

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 28.09. Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви?

Не съм ги гледала. Във всяка книга, която чета виждам потенциален филм и ако не е оразял много историята винаги ми харесва

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

28.09. Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви?

Гледала съм "Реликвите на смъртните:Град от кости".Не ми хареса много.Бях чела книги преди да излезне филма и той ми се видя много слаб.Имаше пропуснати моменти и някои от актьорите не си ги представях така.
А „Хрониките на Спайдъруик” не съм гледала все още.Може би скоро ще променя това.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 28.09. Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви?
"Да" и за двата, "не" за първия (заради размниаванията с книгите), "да" за втория (най-вече заради Джейми и Лили) Very Happy

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

lusi_2799


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 28.09. Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви?

Гледала съм само "Реликвите на смъртните:Град от кости". Филма ми хареса много,но има какво още да се желае .За "Хрониките на Спайдъруик" не знаех,че има филм,но непременно ще си го изгледам.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 28.09. Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви?
Гледала съм само" Реликвите на смъртните: Град от кости”.Определено ми хареса екранизацият, разбира се книгата е много по-хубава от филма спор няма .Колкото до „Хрониките на Спайдъруик” сега разбрах ,че има такъв филм 115

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит”?
- Книгите на Касандра Клеър ми харесват, както и начина й на писане. Ще ми е интересно да прочета книга, която е писала съвместно с друг автор.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит”? написа:

Първоначално се загледах по книгата заради името на Касандра Клеър, а след като прочетох резюмето съм тотално зарибена да я прочета. А ако мога да я прочета след като съм я спечелила ще е супер.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит”?

Авторите на книгата.

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит”?
Първо тръпката да спечелиш книга от подобни игри не е за изпускане и второ имайки предвид колко известни са авторите, книгата трябва да си заслужава :)

silvara


Сричащ
Сричащ

Дата: 29.09. Какво ви привлече да участвате за „Магистериум: Железният изпит”?
Най-вече, защото резюмето ми се стори много интересно.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 13 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес