Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот! - Page 10 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот!

+23
nikityy333
Izida
stasi
Rosali
krasy
vacilando
Daniela_Ilieva
malkata20
[Broken]
perla333
Evitta
sisitoo
TrueBloodCheers
incheto05
KaPaMeJI
krissi4
Alex17
Villy.Petroff
silvara
Cassey
penka1234
ninaralenekova
Raven
27 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down  Съобщение [Страница 10 от 17]

silvara


Сричащ
Сричащ

Дата: 25.09. Коя ви е любимата книга от трилогията „Дивергенти” от Вероника Рот?
Любимата ми е първата - ,,Дивергенти"

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.09. Коя ви е любимата книга от трилогията „Дивергенти” от Вероника Рот?

Обичам и трите книги много, но мисля, че любимата ми е първата.

Milka


Новороден
Новороден

Дата: 25.09. Коя ви е любимата книга от трилогията „Дивергенти” от Вероника Рот?

Преди да започна да чета "Дивергенти", бях честно казана леко скептична, защото първо гледах филма, а всички знаем, че така вече имаш представа за сюжета, образи и пр. Но точно за 2 дни, /добре че беше уикенд nod /, изчетох и останалите две, и исках и още... Харесвам и трите книги, надявам се да ми хареса и четвъртата. Любима, може би, ми е първата :)

Rally90

Rally90
Новороден
Новороден

Дата: 25.09. Коя ви е любимата книга от трилогията „Дивергенти” от Вероника Рот?

хмм, любима книга.. може би първата "Дивергенти", донякъде повлияно и от филма :)

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата :25.09.2014 г.Отоворът ми :Любимата ми книга от трилогията дивергенти е завръзката "Дивергенти ".

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 25.09. Коя ви е любимата книга от трилогията „Дивергенти” от Вероника Рот?

Определено първата ,,Дивергенти".

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.09. Коя ви е любимата книга от трилогията „Дивергенти” от Вероника Рот?

Любимата ми книга от поредицата е първата. Някак си нещата са по приятни за четене, а и това е първата примка от голяма паяжина, която те оплита в един интересен и завладяващ свят.

sev4ence


Новороден
Новороден

Дата: 25.09. Коя ви е любимата книга от трилогията „Дивергенти” от Вероника Рот? 

Любимата ми книга е 1-та. Според мен тя е най-интересна.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

25.09. Коя ви е любимата книга от трилогията „Дивергенти” от Вероника Рот?

Първата книга - "Дивергенти"

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.09. Коя ви е любимата книга от трилогията „Дивергенти” от Вероника Рот?

Книгата, която най-много обичам от трилогията е първата. Това е книгата, която бях готова да прочета отново в момента в който я завърших.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

25.09. Коя ви е любимата книга от трилогията „Дивергенти” от Вероника Рот?
Определено първата книга ми е любимата от трилогията.

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.09.
Коя ви е любимата книга от трилогията „Дивергенти” от Вероника Рот?

Първата - ,,Дивергенти".

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

Коя ви е любимата книга от трилогията „Дивергенти” от Вероника Рот?

Първата книга, "Дивергенти".

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.09. Какво ви привлече да участвате за книгата „Фор” от Вероника Рот?

"Дивергенти" Very Happy Поредицата ми харесва. Фор... Тео.... Very Happy

( stary eyed monkey )

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.09. Какво ви привлече да участвате за книгата „Фор” от Вероника Рот?
- Самото условие на конкурса е забавно, а и искам да си пробвам късмета. :) Дори и да не спечеля, ще си купя книгата, но ми е забавно да отговарям на въпроси.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 10 от 17]

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес