Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас

+20
KaPaMeJI
penka1234
lusi_2799
dina_ml
silvara
[Broken]
krasy
Chairman Meow.
liusi
sisitoo
neko
Thэ Dark Girl
imm0rtal
perla333
darina112
Bubole4eKle4e
Evitta
nikityy333
krissi4
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Go down  Съобщение [Страница 15 от 20]

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

Ако трябва историята да оживее на големия екран, коя актриса си представяте в главната роля и защо?

Макар да не съм запозната със същността на героинята до основи, бих била изключително щастлива ролята на Америка да бъде изпълнявана от Ашли Грийн, поради завидните й актьорски умения и великолепното излъчване.

Chairman Meow.

Chairman Meow.
Новороден
Новороден

10.09.

Ако трябва историята да оживее на големия екран, коя актриса си представяте в главната роля и защо?
Софи Търнър или Джейн Леви. Cause redheads, duh.

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

Дата: 10.09. Ако трябва историята да оживее на големия екран, коя актриса си представяте в главната роля и защо?

Не бих искала да си представям никоя, защото така само мога да се разочаровам от крайния резултат. Предпочитам да не е някоя много известна, защото някое ново лице ще ми е по-лесно да си представя, че е Америка, от колкото някоя която съм я гледала в още 10-тина роли. И едно малко условийце което имам е актрисата поне малко да прилича на тинейджърка(обикновено избират над 20 годишни момичета).

lusi_2799


Прохождащ
Прохождащ

10.09.Ако трябва историята да оживее на големия екран, коя актриса си представяте в главната роля и защо?

-Роуз Лесли и Холанд Родън.

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

10.09.Ако трябва историята да оживее на големия екран, коя актриса си представяте в главната роля и защо?
Според мен Ема Стоун или Ейми Адамс биха били перфектни за ролята.

MaLKoTo_MaRTiNi

MaLKoTo_MaRTiNi
Прохождащ
Прохождащ

Vanessa Hudgens

http://www.imdb.com/media/rm1901564160/nm1227814?ref_=nm_ov_ph#
Изглежда като лудетина.

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Въпросът от 10.09 е: "Ако трябва историята да оживее на големия екран, коя актриса си представяте в главната роля и защо?"

Много харесвам Холанд Родън, има излъчване на самоуверено, интелигентно, но все пак забавно момиче. Точно така си представям Америка и мисля, че Холанд би стояла подходящо в нейната роля.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 10.09. Ако трябва историята да оживее на големия екран, коя актриса си представяте в главната роля и защо?
- Честно казано до сега не си представях никоя актриса за ролята на Америка. Причината е, че обичам да се изненадвам от избора им, независимо дали резултата е положителен или не. :) Но ако аз трябва да избирам, мисля че Холанд Родън би се справила перфектно. Виждам че се повтарям с по-горните мнения, но и моето е такова. Смятам че тази актриса отговаря на характера на Америка. Тя освен с миловидно изображение е и с нахакан нрав. Красива е и грациозна. Има някаква сила в погледа й и чаровна усмивка. И въобще тя е моят избор. :)

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

10.09.Ако трябва историята да оживее на големия екран, коя актриса си представяте в главната роля и защо?

Роуз Лесли - поне за мен тя е доста близо да образа,който си представям.

Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 15 Sm_1898608


KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

10.09.Ако трябва историята да оживее на големия екран, коя актриса си представяте в главната роля и защо?

Честно казано, не мога да свържа Америка с никоя от актрисите, за които се сещам. Но ще ми бъде интересно да видя Дженифър Лорънс в тази роля

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

10.09.Ако трябва историята да оживее на големия екран, коя актриса си представяте в главната роля и защо?

Ами да си кажа честно не съм се замислела по този въпрос, но сякаш Холанд Родън или Ема Стоун най се препокриват с представите ми за ролята на Америка. Като се позамисля повече съм за Холанд Родън.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.09. "Пепеляшка никога не е искала принц. Тя пожела свободна нощ и красива рокля." Какво мислите за тези думи на Кийра Кас?
Аз си ги обяснявам по този начин - едно момиче, което е претърпяло много и не е живяло в пълен лукс, не мисли за любов, принц и т.н. То иска просто да е свободно и да му се случи нещо красиво. В последствие, от тази доброта и невинност, тя успява да спечели и принца, но тя никога не го е желала користно, както може би всички друго момичета, които не са имали нейния живот. За това, аз смятам, че писателката с тези си думи иска да ни покажа, че трябва да искаме това, което ни прави хора със свободна воля, а именно свободата. И трябва да черпим сили от всяко преживяване и премеждие, през което минем, защото то ни изгражда като характер.

http://nheartbooks.blogspot.com/

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 11.09. "Пепеляшка никога не е искала принц. Тя пожела свободна нощ и красива рокля." Какво мислите за тези думи на Кийра Кас?
- Смятам че описват момиче с благ и скромен характер, такова което се радва и на малките неща в живота. Момиче, което би оценило глъдка свобода и красотата в заобикалящата го среда. Скромна и всеотдайна душа, която се отдава на работата си и на другите, и не мисли за себе си. Според мен, скритият смисъл в думите на Кийра Кас е, че трябва да ценим това което имаме, но да не спираме да искаме и да мечтаем. Защото мечтите, освен че могат да стават реалност, могат и да ни донесат неочаквана изненада и радост.

silvara


Сричащ
Сричащ

Дата: 11.09. "Пепеляшка никога не е искала принц. Тя пожела свободна нощ и красива рокля." Какво мислите за тези думи на Кийра Кас?
Мисля си, че описват момиче, за което има по-важно неща от това да намери своя принц. Говорят ми за някого, който най-вече иска да бъде свободен и да живее живота си както тя реши.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.09. "Пепеляшка никога не е искала принц. Тя пожела свободна нощ и красива рокля." Какво мислите за тези думи на Кийра Кас?
- Смятам че описват момиче с благ и скромен характер, такова което се радва и на малките неща в живота. Момиче, което би оценило глъдка свобода и красотата в заобикалящата го среда. Скромна и всеотдайна душа, която се отдава на работата си и на другите, и не мисли за себе си. Според мен, скритият смисъл в думите на Кийра Кас е, че трябва да ценим това което имаме, но да не спираме да искаме и да мечтаем. Защото мечтите, освен че могат да стават реалност, могат и да ни донесат неочаквана изненада и радост.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 15 от 20]

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес