Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас - Page 9 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас

+20
KaPaMeJI
penka1234
lusi_2799
dina_ml
silvara
[Broken]
krasy
Chairman Meow.
liusi
sisitoo
neko
Thэ Dark Girl
imm0rtal
perla333
darina112
Bubole4eKle4e
Evitta
nikityy333
krissi4
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Go down  Съобщение [Страница 9 от 20]

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 04.09. Кои са любимите ви жанрове (напр. паранормална романтика, антиутопии и др.)
И аз като останалите във форума харесвам, фентъзи, антиутопии, романтични и паранормални романи, но също така ми допада научната фантастика, криминалните и хорър романи.

http://nheartbooks.blogspot.com/

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

Кои са любимите ви жанрове (напр. паранормална романтика, антиутопии и др.)

Предимно чета хоръри, трилъри, класика, фентъзи, пътеписи и антиутопии.

lusi_2799


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 04.09. Кои са любимите ви жанрове (напр. паранормална романтика, антиутопии и др.)

-Като цяло чета всичко,но най-много харесвам фентъзи, антиутопии, романтични , криминални.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 04.09. Кои са любимите ви жанрове (напр. паранормална романтика, антиутопии и др.)

-Чета абсолютно всичко ,стига да ми допадне.Напоследък обаче сякаш повечко чета паранормална романтика и любовни романи.

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 04.09. Кои са любимите ви жанрове (напр. паранормална романтика, антиутопии и др.)

антиутопии, фентъзи, романтика и трилъри

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

04.09. Кои са любимите ви жанрове (напр. паранормална романтика, антиутопии и др.)

Харесвам съвременни романи,паранормална романтика,фентъзи,любовни романи.Общо взето всичко,което ми харесва.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

04.09. Кои са любимите ви жанрове (напр. паранормална романтика, антиутопии и др.)
Антиутопия, съвременна и паранормална романтика, класика.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Днес е 04.09.2014 г.Отговор : харесвам любовни;приключенски ивсяка книга която ми хване окото и ми е интересна е моя не зависи от жанра !

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Въпросът от: 4.09 е: "Кои са любимите ви жанрове (напр. паранормална романтика, антиутопии и др.)?"

Любимите ми литературни жанрове са фентъзи и сай-фай.

Chairman Meow.

Chairman Meow.
Новороден
Новороден

05.09.

Поредици ли предпочитате или самостоятелни книги?
Самостоятелни книги. Смятам, че при тях историята е завършена - има си начало и край - докато при поредиците... нека просто кажем, че някои хора се оливат откъм продължения *iz eyeing Stephenie Mayer, LJ Smith, Cassie Clare and bunch of other ppl*

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

05.09. Поредици ли предпочитате или самостоятелни книги?
Харесвам и самостоятелните книги и поредиците -всичко зависи от сюжета и колко на широко може да се развие той. Напоследък чета повече поредици, защото сякаш излизат повече такива, но книгите, които са самостоятелни и в тях можеш да намериш всичко за героите и да преминеш през целия им живот без да чакаш с месеци до следващата книга са предимство от една гледна точка.

http://nheartbooks.blogspot.com/

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 05.09. Поредици ли предпочитате или самостоятелни книги?
- Много зависи – някои книги просто трябва да бъдат самостоятелни книги. Но има и истории, които в една книга не могат да бъдат разказани. Така че – зависи от самата история. И дали авторът/авторката умее да борави с думите.

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

Дата: 05.09. Поредици ли предпочитате или самостоятелни книги?

И двете си имат предимства и недостатъци. Това което не харесвам в поредиците е, че трябва да чакаш доста време до следващата книга. Въпреки това май чета повече поредици.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 05.09. Поредици ли предпочитате или самостоятелни книги?

Като цяло досега съм чела повече книги, които са част от поредица, отколкото самостоятелни. Но това не е нарочно просто смятам, че съвременните автори имат навика да пишат главно трилогии. Аз обаче мисля, че предпочитам съвсем малко повече поредиците. Защото като ми хареса една история искам тя да продължава вечно и да научавам все повече за героите, а при самостоятелните книги често имам проблема, че като свършат аз жадувам за още о още... Wink

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 05.09. Поредици ли предпочитате или самостоятелни книги?

Мисля, че предпочитам поредиците, защото винаги завършват така, че да нямаш търпение да прочетеш следващата. А и някак си имаш повече време да се привържеш към героите, да харесаш силните им страни, да се примириш с недостатъците им...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 20]

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес