Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен!

+7
mi666i
sani4ka_vd
Bianka Bela
dalinda
Missobluestars
aivlis
Raven
11 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 6]

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.11. Имате ли любима книга от Кристина Лорен? Какво точно ви хареса?


Харесвам всяка една от книгите от поредицата "Красив негодник", понеже засега съм чела само тази поредица от авторките. Може би най-любими книги от поредицата са ми "Красив негодник" и "Красиво начало". "Красив негодник" - може би защото Бенет ми е любимецът от поредицата и просто няма как да не ми е любима неговата книга. Препирните им с Клоуи бяха много забавни и сладки. А "Красиво начало" харесвам защото в по-голямата си част трите новели отново са за любимата ми двойка от поредицата.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.11. Имате ли любима книга от Кристина Лорен? Какво точно ви хареса?
Нямам любима книга на авторката, тъй като все още не съм запозната с нейното творчество. При първа възможност ще се запозная с тези съкровища, защото чувам и чета добри отзиви за тази авторка.

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 10.11. Имате ли любима книга от Кристина Лорен? Какво точно ви хареса?


Всяка една книга от двете поредици на авторките ме очарова и заплени със собствен чар. Но измежду всички една успя да грабне в по-голяма степен вниманието и да заплени сърцето ми. И това е "Красив играч". В нея ми хареса това, че умът и красотата се преплитат и резултатът е една взривоопасна история. Която на моменти ме краше да се смея с глас и на други до такава степен ме изкарваха от от нерви героите й, че ми идеше да ги цапардосам с нещо за да се осъзнаят.  monkey in love

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.11. Какво мислите за авантюрата между Лондън и Люк?
Не съм чела останалите книги от поредицата и нямам представа кои са Лондън и Люк. Прочела съм само анотацията на книгата, но мисля, че точно такива неангажиращи авантюри или уговорки, че всичко ще си остане само секс, са чудесна предпоставка за един романтичен сюжет.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.11. Какво мислите за авантюрата между Лондън и Люк?
Смятам  ,  че тяхната авантюра има шанс да прерасне в истинска любов  .

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.11. Какво мислите за авантюрата между Лондън и Люк?


Ами все още не съм чела поредицата и не съм запозната кои са Лондън и Люк, но анотацията определено ми привлече вниманието. Сигурна съм обаче, че няма да успеят да запазят връзката си неангажираща и много скоро това ще доведе до куп романтични усложнения.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.11. Какво мислите за авантюрата между Лондън и Люк?
Все още не съм чела поредицата и не знам нищо за героите.  Прочетох само анотацията и смятам ,че това ще е любов , а не само авантюра.

Missobluestars

Missobluestars
Новороден
Новороден

Дата: 11.11. Какво мислите за авантюрата между Лондън и Люк

Трудно ми е да преценя преди да съм прочела книгата, но искрено се надявам да е поредната умопомрачителна, спираща дъха, любовна история.  Не смятам, че отношенията между Лондън и Люк ще останат само авантюра. Представям си ги на финала на книгата, лудо влюбени  yahoo

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 11.11. Какво мислите за авантюрата между Лондън и Люк?


Силно се надявам в духа на Кристина Лорен авантюрата между Лондън и Люк да е нещо, което да ме разтърси и изуми. Очаквам двама силни характери, които отначалото да започнат трудно, но с разкриване на историята страстта и привличането да вземат превес над трудните моменти. Много бих искала тяхното привличане да прерасне в истинска, всепоглъщаща и помитаща любов.  monkey in love

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 11.11. Какво мислите за авантюрата между Лондън и Люк?


От това, което прочетох в анотацията , а и от другите книги от тази и другата поредица едно ми е ясно , че тази лека авантюра в началото, която ще имат двамата герои до края на книгата ще се превърне в една изгаряща любов.  :) :)

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.11. Какво мислите за авантюрата между Лондън и Люк?

Не ги знам кои са и двамата , тъй като не съм чела книгите.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.11. Усложненията пред Лондън и Люк бързо ли ще се решат или ще им се наложи да се борят дълго време?
Предполагам, че зависи от това, колко сериозни са тези проблеми. Аз лично се надявам се на някакъв среден вариант. :)

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.11. Усложненията пред Лондън и Люк бързо ли ще се решат или ще им се наложи да се борят дълго време?
Мисля  ,  че ще мине доста време преди да разрешат проблемите си  .

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

[size=35]Дата: 12.11. Усложненията пред Лондън и Люк бързо ли ще се решат или ще им се наложи да се борят дълго време?[/size]
[size=35]Според мен, ще имат и възходи и падения, но в никакъв случай няма да е лесно и бързо.[/size]

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 12.11. Усложненията пред Лондън и Люк бързо ли ще се решат или ще им се наложи да се борят дълго време?


Предполагам, че усложненията им няма да се решат бързо, ще е нужно известно време.  :) :)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес