Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен!

+7
mi666i
sani4ka_vd
Bianka Bela
dalinda
Missobluestars
aivlis
Raven
11 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 6]

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 08.11. Избройте заглавията на книгите на Кристина Лорен издадени на български език. Само на български.


"Красив негодник" , "Красив непознат" , "Красив играч" , "Красиво начало" , "Красива тайна" - това са книгите издадени на български от поредицата: "Красив негодник" . 


"Сладко палаво момче" , "Грубо палаво момче" , "Мило палаво момче" , "Лошо палаво момче" - това са книгите издадени на български от поредицата: "Палаво момче/ Дивият сезон".

Missobluestars

Missobluestars
Новороден
Новороден

Дата: 08.11. Избройте заглавията на книгите на Кристина Лорен издадени на български език. Само на български

Книгите издадени от Кристина Лорен на български език в България са общо девет .От първата поредица са пет на брой . По дата на издаване са в следния ред :


1. "Красив негодник"
2. "Красив непознат"
3. "Красив играч"
4. "Красива тайна"
5. "Красиво начало"


Книгите от поредицата на Кристина Лорен "Палаво момче" са четири на брой. По дата на издаване са в следния ред:
1. "Сладко палаво момче"
2. "Грубо палаво момче"
3. "Мило палаво момче"
4. "Лошо палаво момче"

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 08.11. Избройте заглавията на книгите на Кристина Лорен издадени на български език. Само на български.


Поредицата "Красив негодник" има 5 издадени книги: 


1. "Красив негодник"
2. "Красив непознат"
3. "Красив играч"
4."Красива тайна"
5. "Красиво начало"  - сборник с новели за предсватбените премеждия на любимите ни двойки.


Поредицата "Дивият сезон" има 4 книги:


1. "Сладко палаво момче"
2. "Грубо палаво момче" 
3. "Мило палаво момче"
4." Лошо палаво момче"

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 08.11. Избройте заглавията на книгите на Кристина Лорен издадени на български език. Само на български.
На български език са издадени следните книги на Кристина Лорен  :
От поредицата "Красив негодник"  :
1. "Красив негодник"
2. "Красив непознат"
3. "Красив играч"
4. "Красива тайна"
5. "Красиво начало"
От поредицата "Палаво момче"  :
1. "Сладко палаво момче"
2. "Грубо палаво момче"
3. "Мило палаво момче"
4. "Лошо палаво момче"  .

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 09.11. Как точно решихте да прочетете нещо на Кристина Лорен?
Как реших ли - аз обичам доста често да сменям жанровете, за да не ми омръзне даден жанр. Прочетох я в точния момент :)

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 09.11. Как точно решихте да прочетете нещо на Кристина Лорен?
Прочетох много добри отзиви за книгите в интернет  .

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 09.11. Как точно решихте да прочетете нещо на Кристина Лорен?
Прочетох резюмето на първата нейна книга, която издадоха и ми хареса, затова реших да я прочета. Една приятелка вече беше чела книгата преди мен и също ми я похвали. А след като и на мен ми допадна продължих да си следя книгите от поредицата й.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 09.11. Как точно решихте да прочетете нещо на Кристина Лорен?


Ами дълга история. Преди няколко години по време на "Здрач" манията много се бях запалила по фен фикшъните по поредицата. Така попаднах на The Office, който за онзи момент се превърна в един от любимите ми фен фикове. Та когато разбрах, че авторките му са решили да го издадат като книга, много се зарадвах, а когато видях, че Егмонт са решили да я издадат бях супер щастлива. Просто нямаше как да не си я купя и прочета и на роден език.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 09.11. Как точно решихте да прочетете нещо на Кристина Лорен?
Прочетох много хубави мнения за авторката и именно това ме убеди.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 09.11. Как точно решихте да прочетете нещо на Кристина Лорен?


Краткия вариант на историята ми е, че една приятелка ми каза за Кристина Лорен Very Happy Very Happy. А ако трябва да кажа по-подробно, просто имаше един период, в който четях само такива книги като жанр и моята приятелка ми каза името, след което аз се поразрових малко из сайтовете за повече информация, разбрах и, че Егмонт издават книгите и така се започна целият ми интерес.

Missobluestars

Missobluestars
Новороден
Новороден

Дата: 10.11. Имате ли любима книга от Кристина Лорен? Какво точно ви хареса?

Любимата ми книга от Кристина Лорен е "Красив негодник". Влюбих се в Бенет Райън от пръв поглед. Най - много ме впечатли самонадеяния му нрав . Вънщността му е изумителна. Има пленителни очи и стройна фигура, допълнени от непокорна коса. Той е дързък и в добавка притежава иронично чувство за хумор и разкрепостеност . Външно е винаги спокоен и самоуверен , но това е обвивка , която си е изградил , за да не позволи да бъде наранен. На въпроса , коя е любимата ми книга без съмнение казам, че това е " Красив негодник" именно заради моят любим персонаж Бенет Райън  Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 3 21917

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.11. Имате ли любима книга от Кристина Лорен? Какво точно ви хареса?
Наистина не мога реша! Всички момчета са скеси и прекрасни. Тъкмо реша, че някой ми е харесал и хоп, прочета следващата книга и се оказва, че следващото момче ми харесва повече от предишното. Което означава, че точно любима нямам, защото обожавам всичките книги. :) 

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 10.11. Имате ли любима книга от Кристина Лорен? Какво точно ви хареса?
Любимата ми книга от Кристина Лорен е "Красив непознат"  .  Хареса ми вълнуващата романтична история на Макс Стела и Сара Дилън  .

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.11. Имате ли любима книга от Кристина Лорен? Какво точно ви хареса?
Любимата ми книга е "Красив непознат". Любима ми е, защото имаше от всичко, което харесвам в една книга. В първа ми дойдоха малко повече сексуалните сцени, а тук бяха по-малко, успя да се завърже по-интересна история и героите ми харесаха повече.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 10.11. Имате ли любима книга от Кристина Лорен? Какво точно ви хареса?


Любимата ми книга от Кристина Лорен е "Красив играч" , харесва ми как е описаната историята на Уил и Хана. Как едно уж невинно приятелство се превръща в една голяма любов.  inlove

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес