Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Лошо палаво момче" от Кристина Лорен!

+7
mi666i
sani4ka_vd
Bianka Bela
dalinda
Missobluestars
aivlis
Raven
11 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 6]

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 06.11. Коя поредица предпочитате – „Красив негодник“ или „Палаво момче“/“Дивият сезон“?


Повече предпочитам поредицата "Красив негодник", тъй като съм чела всички книги.  :) :)

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.11. Имате ли колекция от книги на Кристина Лорен? Ако не - бихте ли си направили?
Все още нямам колекция от нейни книги, но ... когато прочета книгите, и ако са ми направили силно впечатления, тогава мога да си ги закупя.Много рядко купувам книги "на сляпо". В повечето случаи книгите са ми закупени след прочит.

Missobluestars

Missobluestars
Новороден
Новороден

Дата: 07.11. Имате ли колекция от книги на Кристина Лорен? Ако не - бихте ли си направили

Привет !  
Горда да кажа, че притежавам колекция от всички издадени книги до момента и от двете поредици. Не мога да опиша колко се развълнувах, когато разбрах за "Лошо палаво момче" от блестящите авторките Кристина Лорен . Очакванията ми за книгата са базирани на предишните книги от поредицата "Палаво момче " и в този ред на мисли , очаквам да бъде невероятна. Нямам търпение да прочета това бижу и  да обогатя читателската си душа.  yahoo

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.11. Имате ли колекция от книги на Кристина Лорен? Ако не - бихте ли си направили?

Да, имам всички книги от поредица "Красив негодник" и първа книга от поредицата "Дивият сезон", като съвсем скоро се надявам да събера и нея цялата.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.11. Имате ли колекция от книги на Кристина Лорен? Ако не - бихте ли си направили?

Нямам колекция от нейни книги. Предишната й поредица съм я чела от приятелка, а тази поредица все още не съм я чела. Бих си направила, ако тази поредица ми хареса много, със сигурност ще искам да си я имам в библиотеката.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.11. Имате ли колекция от книги на Кристина Лорен? Ако не - бихте ли си направили?
За съжаление все още нямам колекция от нейни книги. Бих си направила колекция от нейни книги, ако прочета книга от поредицата и ми хареса.

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.11. Имате ли колекция от книги на Кристина Лорен? Ако не - бихте ли си направили?
За жалост нямам, имам поредицата "Красив негодник" на лаптопа си. Но много бих се радвала, ако мога да закупя книгите, друго си е да ги държиш. Wink Което означава, че, ако имам възможност веднага бих си направила колекция с техни книги. :3 

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.11. Имате ли колекция от книги на Кристина Лорен? Ако не - бихте ли си направили?
Да имам колекция от книги на Кристина Лорен и това е поредицата "Красив негодник". 

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.11. Имате ли колекция от книги на Кристина Лорен? Ако не - бихте ли си направили?


За мое огромно щастие си имам пъстроцветната колекция на Кристина Лорен и от двете им поредици. Обожавам си ги много, защото са динамични и изключително интересни и забавни. Ако все още не бях събрала книгите и сега откривах за първи път Кристина Лорен отново щях с невероятен хъс и нетърпение да очаквам да отворя всяка една следваща книга и да надникна в живота на всяка следваща любима двойка. Very Happy 

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 07.11. Имате ли колекция от книги на Кристина Лорен? Ако не - бихте ли си направили?
Имам колекция от книги на Кристина Лорен и много ми харесва да красят библиотеката ми  .

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.11. Избройте заглавията на книгите на Кристина Лорен издадени на български език. Само на български.


    Серия „Красив негодник“
  1. Красив негодник
  2. Красив непознат
  3. Красив играч
  4. Красива тайна


Новели към серията

1.Красиво начало


Серия „Диви сезони“

1.Сладко палаво момче
2.Грубо палаво момче
3.Мило палаво момче
4.Лошо палаво момче

venitybs

venitybs
Сричащ
Сричащ

Дата: 08.11. Избройте заглавията на книгите на Кристина Лорен издадени на български език. Само на български.



"Красива" поредица
1.Красив негодник
2.Красив непознат
3.Красив непознат
4.Красива тайна
5.Красиво начало


1.Сладко палаво момче
2.Грубо палаво момче
3.Мило палаво момче
4.Лошо палаво момче

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.11. Избройте заглавията на книгите на Кристина Лорен издадени на български език. Само на български.


От поредица "Красив негодник":
1. "Красив негодник"
2. "Красив непознат"
3. "Красив играч"
4. "Красива тайна"
5. "Красиво начало" - сборник с новели към поредицата.


От поредица "Дивият сезон":
1. "Сладко палаво момче"
2. "Грубо палаво момче"
3. "Мило палаво момче"
4. "Лошо палаво момче"

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.11. Избройте заглавията на книгите на Кристина Лорен издадени на български език. Само на български.


Поредица "Красив негодник":
1. "Красив негодник"
2. "Красив непознат"
3. "Красив играч"
4. "Красива тайна"
5. "Красиво начало" - сборник с новели към поредицата.
Поредица "Дивият сезон":
1. "Сладко палаво момче"
2. "Грубо палаво момче"
3. "Мило палаво момче"
4. "Лошо палаво момче"

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.11. Избройте заглавията на книгите на Кристина Лорен издадени на български език. Само на български.

От поредицата "Красив негодник" книгите са:
1. "Красив негодник"
2. "Красив непознат"
3. "Красив играч"
4. "Красива тайна"
5. "Красиво начало"

От поредицата "Палаво момче" книгите са:
1. "Сладко палаво момче"
2. "Грубо палаво момче"
3. "Мило палаво момче"
4. "Лошо палаво момче"

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес