Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 6 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

+10
sweet_baby1232
hrissiiiii
rockgirl5
pav_st
Thэ Dark Girl
g.nikolova._
[Broken]
aivlis
Мис Претенция
Topcho
14 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Съобщение [Страница 6 от 6]

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Първото, което бих видяла е корицата. Това е нещото, което е решаващо дали тази книга ще влезе в колекцията ми. Израза не съди книгата по корицата вече на важи, защото вече кориците подсказват за какво ще се разказва книгата.
Специално тази не е най-добрата според мен. Гледайки тази мадама си направих няколко извода за нея и съответно за главната героиня/наследницата. Тя произхожда от богато семейство, което си личи от огърлицата, която носи. Това че е около врата и мисля, че е защото семейството ѝ я държи здраво и тя е вързана за него като куче на каишка. Другото е, че тя е бунтарка, което се разбира от татуировката на гърба и тези черни дрехи и иска сама да управлява живота си, а не да бъде контролирана от семейството си. Сградите зад нея изглеждат стари и ми напомнят за Румъния, където предполагам ще се развива действието.
Съдейки по всичко това и цялостната визия на корицата без да съм чела резюмето бих предположила, че е еротичен роман. И заради това бих я подминала. Не съм огромен фен на тези книги и тази би останала зад гърба ми като други от този жанр.
Но след като вече съм чела резюмето книгата ме привлече и игнорирам тази не толкова по вкуса ми корица.

https://www.facebook.com/fanta.ziorka.3/posts/763552693767935?pnref=storyата

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?

Първо ще ме привлече заглавието, след това ще обърна книгата, за да прочета резюмето и чак тогава ще се загледам малко по –подробно в корицата.
За да я подмина не знам, може би ако има някой с мен и бързам е страшно възможно да я подмина.

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?

Първо ще ме привлече заглавието, след това ще обърна книгата, за да прочета резюмето и чак тогава ще се загледам малко по –подробно в корицата.
За да я подмина не знам, може би ако има някой с мен и бързам е страшно възможно да я подмина.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Би ме привлякло корицата и заглавието на книгата . Бих я подминала , ако корицата не е толкова цветна .

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Първо гледам корицата, заглавието и вече резюмето е решаващо. Също, ако е от любимия ми автор.
Не се сещам какво би ме накарало да я подмина, може би ако бързам, или корицата ми се стори ужасно претрупана. Със сигурност бих я оставила, ако резюмето не ми хареса.

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Ще ме привлече заглавието и корицата на книгата.

blue_red

blue_red
Прохождащ
Прохождащ

Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Корицата ще ме привлече,после като я разгледам и прочета описанието с нетърпение ще си я купя и прочета. Very Happy

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Биха ме привлекли корицата и заглавието.

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Заглавието ще бъде първо. Корицата ще бъде на второ място а на трето ще бъде резюмето а щом го прочета ще съм сигурна в избора си. Според мен няма нищо по книгата, което би ме накарало да я подмина, защото е перфектна за мен yahoo

Topcho

Topcho
Творец на форума
Творец на форума

И така, благодаря на всички за участието! Очаквайте победител утре следобяд :)

http://topchochanbooks.blogspot.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес