Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

+10
sweet_baby1232
hrissiiiii
rockgirl5
pav_st
Thэ Dark Girl
g.nikolova._
[Broken]
aivlis
Мис Претенция
Topcho
14 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 6]

blue_red

blue_red
Прохождащ
Прохождащ

Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско?
За мен няма значение дали е с псевдоним или с истинското си име. Важно е написаното от автора да се харесва на читателите. Very Happy

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско?
За мен няма значение името на автора , важното е книгата да е интересна .

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата 28.08 Обичате ли да четете "популярни жанрове"? Смятате ли, че това определение вече е придобило негативно звучене, и ако да - заслужава ли го?
Чета жанрове, които ми допадат и харесват. А за популярните жанрове - много ми харесва, не мисля, че е придобило такова звучене.

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

Дата 28.08 Обичате ли да четете "популярни жанрове"? Смятате ли, че това определение вече е придобило негативно звучене, и ако да - заслужава ли го?
Чета това, което на мен ми харесва. Относно тези популярни жанрове, да, харесвам ги. Не знам за негативното звучене, но не мисля, че го заслужават.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата 28.08 Обичате ли да четете "популярни жанрове"? Смятате ли, че това определение вече е придобило негативно звучене, и ако да - заслужава ли го?
Аз май само това чета. Под популярни жанрове аз разбирам фентъзи, фантастика, антиотопии и изобщо всички книги предназначени за тинейджъри. Хората наистина използват популярни жанрове с негативен смисъл, защото смятат, че тези книги са кухи, глупави, без смисъл. И донякъде са прави. Но книгите не са само, за да ни учат. Те са за развлечение и отдих. Съгласна съм, че някои книги са без абсолютно никакъв смисъл, не съдържат някакви житейски мъдрости, не са ни полезни, но все пак човек понякога има нужда от отдих и да чете нещо просто, за да чете.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата 28.08 Обичате ли да четете "популярни жанрове"? Смятате ли, че това определение вече е придобило негативно звучене, и ако да - заслужава ли го?
Да, обичам да чета популярни жанрове. Не съм забелязала да има негативно звучене, но ако е така определено не го заслужава.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата 28.08 Обичате ли да четете "популярни жанрове"? Смятате ли, че това определение вече е придобило негативно звучене, и ако да - заслужава ли го?
Харесва ми да чета книги от " популярни жанрове " . Не смятам , че това определение е придобило негативно звучене .

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата 28.08 Обичате ли да четете "популярни жанрове"? Смятате ли, че това определение вече е придобило негативно звучене, и ако да - заслужава ли го?
Аз обичам да чета книги от "популярни жанрове".Не съм забелязала да са са придобили негативно звучене,но ако са не го заслужават.

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата 28.08 Обичате ли да четете "популярни жанрове"? Смятате ли, че това определение вече е придобило негативно звучене, и ако да - заслужава ли го? Разбира се и според мен все още не са придобили негативно звучене.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата 28.08 Обичате ли да четете "популярни жанрове"? Смятате ли, че това определение вече е придобило негативно звучене, и ако да - заслужава ли го? Обожавам такива жанрове. Според мен не са придобили негативно звучене и ако са придобили такова не го заслужават.

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата?
Втората книга от поредицата е "Дългът".

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата?
"Дългът".

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата?
Мисля че втората книга ще се казва "Дългът".

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата?
"Дългът"

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата?
Книгата ще носи името „Дългът”

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес