Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

+10
sweet_baby1232
hrissiiiii
rockgirl5
pav_st
Thэ Dark Girl
g.nikolova._
[Broken]
aivlis
Мис Претенция
Topcho
14 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 6]

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата 26.08 Посетете раздела за цитати в сайта на поредицата. Кой ви допадна най-много?
Аз харесвам най-много този:"Спомените се изтриваха трудно,а колкото повече живееш,толкова повече се връщаха неканени."

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата 26.08 Посетете раздела за цитати в сайта на поредицата. Кой ви допадна най-много?
Този ми хареса. "Всъщност Симона май мразеше всички мъже, не само русите."

rockgirl5


Новороден
Новороден

Дата 26.08 Посетете раздела за цитати в сайта на поредицата. Кой ви допадна най-много?
Този, много ми хареса:
Спомените се изтриваха трудно,а колкото повече живееш,толкова повече се връщаха неканени. :)

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата 26.08 Посетете раздела за цитати в сайта на поредицата. Кой ви допадна най-много?
" Защо целувките й още изгаряха устните му ? Защо ароматът й още витаеше около него ? Защо мислите му не искаха да я изгонят в някое далечно кътче на паметта му ."

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата 26.08 Посетете раздела за цитати в сайта на поредицата. Кой ви допадна най-много?
" Тя може да има силата, но ти не бива да чертаеш съдбата й."

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

Дата 26.08 Посетете раздела за цитати в сайта на поредицата. Кой ви допадна най-много?
Цитатът е от фейсбук, но мисля, че пак се брои: „За някои е писано, но съдбата не винаги държи здраво перото си. Тя го губи, надписва пътя ни и ни дава на собствения ни избор.“

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата 26.08 Посетете раздела за цитати в сайта на поредицата. Кой ви допадна най-много?
Най-много ми хареса този цитат:
"Спомените се изтриваха трудно,а колкото повече живееш,толкова повече се връщаха неканени."

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско?
За мен няма значение, че авторката пише под псевдоним. Всеки е свободен да прави каквото иска, щом тя е предпочела така.Дали името е българско или чуждо ... Без значение, ако книгата е написана така, че да увлича своите читатели.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско?
Макар да е псевдоним аз веднага се досетих, че писателката е българка. Щом е давала автографи във Варна. Иначе за мен няма значение кой е авторът дори и да е куче, важното е да е добра книгата. Чела съм доста чужди книги и съм оставала много разочарована, не мисля, че едно има променя нещата.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско?
Щом авторката е решила така, за мен няма значение. Бих чела всяка книга, ако ми хареса, независимо от името върху нея.



Последната промяна е направена от hrissiiiii на Чет Авг 27, 2015 8:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско? За мен няма кой знае какво значение дали е искала да бъде с псевдоним. Да, бих я прочела.

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско?
За мен е без значение под какво име пише авторката на книгата. По - важно е нейното съдържание. И да, бих я прочела.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско?
За мен няма значение, че авторката пише под псевдоним. Важно е съдържанието на книгата. Бих прочела книгата със сигурност.

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско?
Няма значение какво е името,има значение съдържанието.И бих прочела книга със българско или каквото и да е име.

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско?
Хареса ли ми книгата няма никакво значение дали е псевдоним или истинско име!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес