Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт!

+31
sani4ka_vd
ninaralenekova
liny
midnight__sun
dina_ml
tetichka
[Broken]
Cassey
sisitoo
Bianka Bela
mockingjay
penka1234
Alex17
dindiiv
rosi_rosi
krissi4
tedy16
TrueBloodCheers
perla333
Thэ Dark Girl
s0n4ett0
mi666i
bibonka91
Izida
malkata20
Daniela_Ilieva
krasy
ultraviolet
Evitta
megan5
Raven
35 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 15]

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.02. Често ли четете исторически любовни романи?
По-рядко, но последно време обичам да изпробвам нови неща. Например разбрах, че макар и да обичам много да чета фантастика и антоутопии, то ми харесват и някои от класиките като Ана Каренина.

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.02. Често ли четете исторически любовни романи?


Не съвсем, тъй като добре си подбирам автор и история преди да се осмеля да прочета роман от такъв тип. Трябва да знам, че всичко е перфектно. :)

dindiiv


Новороден
Новороден

25.02. Често ли четете исторически любовни романи?
Д,, това е един от основните жанрове, които чета.

https://www.facebook.com/hrisipalahanova



Последната промяна е направена от dindiiv на Сря Фев 25, 2015 8:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

25.02. Често ли четете исторически любовни романи?
Ами не, досега съм чела само един- два

http://readndwatch.blogspot.com/

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.02. Често ли четете исторически любовни романи?

Много често даже-почти всеки ден.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=791469674241446&id=100001352616269

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

25.02. Често ли четете исторически любовни романи?
Ами в момента не се сещам да съм чела такива
https://www.facebook.com/ralicaurukova/posts/929035287129209?pnref=story

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

25.02. Често ли четете исторически любовни романи?
Да . Прочитам един роман за няколко дни , защото нямам търпение да разбера каква е развръзката на историята .
Конкурсът е споделен .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/840527029337302?pnref=story

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.02. Често ли четете исторически любовни романи?
Да, много ги харесвам.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.02. Често ли четете исторически любовни романи? написа:
Винаги когато попадна на нещо хубаво.

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.02. Често ли четете исторически любовни романи?

Случва ми се понякога, но напоследък литературата, в която съм задълбочена, клони към други жанрове, различни от романтиката. Факт е обаче, че намирам тези романи изключително увлекателни и нежни, като топла супа за женската душа. :)

tetichka


Новороден
Новороден

25.02. Често ли четете исторически любовни романи?
Преди четях на седмица поне по два исторически любовни романа, но за жалост сега нямам толкова свободно време и чета винаги когато ми се отдаде случай.

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.02. Често ли четете исторически любовни романи?

Да, определено са от предпочитаните теми за четене

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.02. Често ли четете исторически любовни романи?

Да, доста често. Мога да кажа, че са ми любимия жанр.

liny


Новороден
Новороден

25.02. Често ли четете исторически любовни романи?
Това ми е любимият жанр романи , без тях не мога !


ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.02. Често ли четете исторически любовни романи?

Не много често. Обичам да сменям жанровете постоянно, така че не наблягам на определен.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 15]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес