Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 15 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт!

+31
sani4ka_vd
ninaralenekova
liny
midnight__sun
dina_ml
tetichka
[Broken]
Cassey
sisitoo
Bianka Bela
mockingjay
penka1234
Alex17
dindiiv
rosi_rosi
krissi4
tedy16
TrueBloodCheers
perla333
Thэ Dark Girl
s0n4ett0
mi666i
bibonka91
Izida
malkata20
Daniela_Ilieva
krasy
ultraviolet
Evitta
megan5
Raven
35 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down  Съобщение [Страница 15 от 15]

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?

Да, книгата е в списъка ми с книги, които искам да купя.

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
В списъка ми е, но вероятно ще е (доста) по - нататък. Просто има прекалено много други книги, които искам да си купя.

dindiiv


Новороден
Новороден

05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Веднага щом имам парична възможност. Но във всеки случай няма да остане непрочетена.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да, задължително. :)

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Вероятно да, само да се видя с малко повече пари, че много книги се събраха напоследък, а пък аз ставам все по-резервирана при започването на нови поредици.

tetichka


Новороден
Новороден

05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да, задължително ще я имам в колекцията си от книги.

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

Дата: 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
При всички положения искам да си я взема, но предвид, че е поредица не възнемерявам да бързам. От издателстото никога не са особено конкретни в отговорите си за бъдещите издания и не съм много сигурна, дали няма да я зарежат след втора книга, както стана с Шанън Маккена. Просто и аз не знам защо, ама нещо не си ги представям Егмонт как развиват с особен ентусиазъм исторически любовния жанр и нямам вяра, че ще задълбаят особено в него.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да, вече е в списъка ми с желания(ох, а той колко е дълъг).

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да, ще си я взема!Дано не стане така ,че да спрат издаването на поредицата ,че ми писна вече да колекционирам книги - от всяка поредица по една и край... No .

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да, разбира се :)

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да, разбира се, при първа възможност ще си я купя.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Още щом излезе ми е в списъка и определено ще си я купя. :)



Последната промяна е направена от bibonka91 на Чет Мар 05, 2015 11:30 am; мнението е било променяно общо 1 път

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата 05.03. Ще си купите ли книгата,ако не спечелите?
Да, разбира се.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да . Ще я купя .

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Заключвам темата. Имам малко работа и заради това ще пусна резултатите малко по-късно.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 15 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес