Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 9 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт!

+31
sani4ka_vd
ninaralenekova
liny
midnight__sun
dina_ml
tetichka
[Broken]
Cassey
sisitoo
Bianka Bela
mockingjay
penka1234
Alex17
dindiiv
rosi_rosi
krissi4
tedy16
TrueBloodCheers
perla333
Thэ Dark Girl
s0n4ett0
mi666i
bibonka91
Izida
malkata20
Daniela_Ilieva
krasy
ultraviolet
Evitta
megan5
Raven
35 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 9 от 15]

mihaela

mihaela
Сричащ
Сричащ

Дата: 01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?

Амм, не знам може би  бихме си говорили за политика. 453

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?
Леле, наистина ме затруднихте с този въпрос. С такава репутация като неговата предполагам, че ще загубя дар слово и няма да знам какво да кажа, но когато преодолея първоначалния си шок, ще искам просто ще си поговорим.

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?
Незнам, най-вероятно ще се изчервя и няма да мога да кажа нищо от притеснение

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?
Доста труден въпрос. Честно казано нямам никаква представа. Най-вероятно първоначално щях да съм в шок предвид репутацията му. След това, предполагам щях да се поотпусна и да се опитам да завържа някакъв разговор laughting hand

http://readndwatch.blogspot.com/

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)? написа:

Не съм чела книгата, така че не знам какво бих направила. Но по това което съм чувала за книгата... може би да му прасна някоя книга по главата laughting hand

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?
Не съм сигурна. Най-вероятно ще съм много притеснена и няма да мога да изкарам думичка пред него.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?

Ще поговорим, предполагам, все пак репутацията, която има може да е просто слух, а никога човек не трябва да си съставя мнение на базата на чуждото мнение.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?
Първо силно ме съмнява, че е възможно да ми се наложи да говоря с някого, чието прозвище е графът-дявол. Но да предположим, че трябва да общувам с него...просто ще се държа на дистанция. Колкото се може по кратък разговор ще се постарая да проведа с него. pale

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?

До колкото се познавам сигурно ще загубя ума и дума, но ще се опитам да поговорим нормално, а ако е прекалено високомерен ще го поставя на мястото му. :)

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графътът-дявол)? Вярвам във втория шанс и ще си направя мнение след разговора с него.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графътът-дявол)? Може би щях да говоря с него.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?

Не мисля, че някога ще ми се наложи да говоря с някой, чийто псевдоним е графът-дявол, така че нямам отговор на въпроса.



Последната промяна е направена от midnight__sun на Нед Мар 01, 2015 7:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

Дата: 01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?
Еми щом се налага ще си общувам с всеки, предвид времето, в което и живеем и това, в което се развива действието, някак не ми се вярва, че графът ще скандализира/уплаши/провокира повече мен, отколкото аз него plqskane

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?
Щях да бъда много предпазлива .

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?
Не знам. Сигурно щях да съм притеснена и през цялото време щях само да си мисля как да се махна от там.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес