Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт! - Page 8 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт!

+31
sani4ka_vd
ninaralenekova
liny
midnight__sun
dina_ml
tetichka
[Broken]
Cassey
sisitoo
Bianka Bela
mockingjay
penka1234
Alex17
dindiiv
rosi_rosi
krissi4
tedy16
TrueBloodCheers
perla333
Thэ Dark Girl
s0n4ett0
mi666i
bibonka91
Izida
malkata20
Daniela_Ilieva
krasy
ultraviolet
Evitta
megan5
Raven
35 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 8 от 15]

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 28.02. Харесвате ли българската корица или предпочитате оригиналната?
Българската корица ми харесва много повече от оригиналната.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 28.02. Харесвате ли българската корица или предпочитате оригиналната?

Българската корица много ми харесва.

tetichka


Новороден
Новороден

28.02. Харесвате ли българската корица или предпочитате оригиналната?
Българската корица е много по хубава от оргиналната :)

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 28.02. Харесвате ли българската корица или предпочитате оригиналната?

Харесвам и двете.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 28.02. Харесвате ли българската корица или предпочитате оригиналната?
Българската корица ми харесва много повече от английската

desi_98


Новороден
Новороден

Дата: 28.02. Харесвате ли българската корица или предпочитате оригиналната?
Допадат ми и двете,но българската илюстрира историята на романа по-добре.

megan5


Новочетящ
Новочетящ

Отказвам се от конкурса защото я спечелих от друго място.
успех на всички monkey in love

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 28.02. Харесвате ли българската корица или предпочитате оригиналната?
Българската корица някак е по-хубава.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 28.02. Харесвате ли българската корица или предпочитате оригиналната?
Харесвам повече българската корица.

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 28.02. Харесвате ли българската корица или предпочитате оригиналната?
Харесвам и двете корици

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?
Пфф, не знам честно. Ще "преговаряме" 453

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

Дата: 01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?
Охоо, интересен въпрос. Честно казано, нямам представа. Вероятно нямаше да знам как да разговарям с него и щях да се чудя как да се държа, но пък би било интересно преживяване.

dindiiv


Новороден
Новороден

01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?
Туше! Страхотен въпрос, наистина. Какво щях да правя? Ами, като за начало не мисля да му се оставям - ще го предизвикам разбира се!!!

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?
Шах и Мат!!Какъв въпрос самоо... 124
Принципно обичам предизвикателствата и определено общуването с него ще е точно това!Едно голямо предизвикателство.Ще ми е забавно да изкарам един словесен двубой с графът - дявол.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 01.03. Какво щяхте да направите, ако ви се наложеше да общувате с Лусиан Лангдън (графът - дявол)?

Би ми харесал един разговор с него,защото много обичам да се "припирам" на разни теми.
Ще е истинско предизвикателство.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес