Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Наръчник (въпроси и отговори)

+21
tsveti7842
ktnmp
kostilka
black_wolf
Topcho
Шей Рот
Raven
rosi_rosi
borito931
pipi73
Дийдра
mari123
nina1968
Lunatic.Note.
SevenSins
poli8009
djenitoo
roll4e
white_magic
bombolinka
Alex
25 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 5]

Alex

Alex
Owner
Owner

В случая не е валидно, но другия вариант е потребителя да не е достигнал до точния брой мнения и да бъде отхвърлен. В този случай, при достигането им, трябва да кандидатства отново.

Lunatic.Note.

Lunatic.Note.
Новороден
Новороден

Искам да попитам дали никнейма ми може да бъде сменен? Ако е възможно, моля да бъде заменен с този: Lunatic.Note. Ще впиша старият в подписа си ако е необходимо. Благодаря предварително.

djenitoo

djenitoo
Unique
Unique

Lunatic.Note. написа:Искам да попитам дали никнейма ми може да бъде сменен? Ако е възможно, моля да бъде заменен с този: Lunatic.Note. Ще впиша старият в подписа си ако е необходимо. Благодаря предварително.

Никнеймът ти е сменен. Ако желаеш можеш да впишеш старото си име в подписа, но не е задължително. :)

http://muse.darkbb.com

Lunatic.Note.

Lunatic.Note.
Новороден
Новороден

djenitoo написа:
Lunatic.Note. написа:Искам да попитам дали никнейма ми може да бъде сменен? Ако е възможно, моля да бъде заменен с този: Lunatic.Note. Ще впиша старият в подписа си ако е необходимо. Благодаря предварително.

Никнеймът ти е сменен. Ако желаеш можеш да впишеш старото си име в подписа, но не е задължително. :)

Благодаря, благодаря, благодаря изключително много благодаря .. fly monkey angel

nina1968

nina1968
Новороден
Новороден

Здравейте!Дали вече може да ме приемете в групата на читателите?Мисля че имам определения брои мнения или трябва и още нещо?

djenitoo

djenitoo
Unique
Unique

nina1968 написа:Здравейте!Дали вече може да ме приемете в групата на читателите?Мисля че имам определения брои мнения или трябва и още нещо?

Доколкото виждам никати е оцветен в сиво, така че си приета в някоя от читателските групи. По принцип добавянето става автоматично, стига да имаш нужните мнения. Пробвай да изтриеш заявката си и пак да кандидатстваш, би трябвало да стане.

Edit: Доколкото виждам си приета в групите и имаш правата да четеш форумите на преводите. Провери отново дали не можеш да отваряш преводите. 422469

http://muse.darkbb.com

mari123


Новороден
Новороден

10 мнения за всеки превод ли важат или за всеки по толкова?

Дийдра


Админ
Админ

mari123 написа:10 мнения за всеки превод ли важат или за всеки по толкова?
10 мнения и можеш да влезеш във всички читателски групи :)

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

mari123


Новороден
Новороден

Дийдра написа:
mari123 написа:10 мнения за всеки превод ли важат или за всеки по толкова?
10 мнения и можеш да влезеш във всички читателски групи :)

А има ли нещо по-особено в Тъмните Пазители (Dark Guardian)? Там не ме допуска въобще- въпреки ,че се водя член и имам над 5 мнения.
Между другото, благодаря за отговора в другата тема, сега поне виждам надписите.

Дийдра


Админ
Админ

mari123 написа:А има ли нещо по-особено в Тъмните Пазители (Dark Guardian)? Там не ме допуска въобще- въпреки ,че се водя член и имам над 5 мнения.
Между другото, благодаря за отговора в другата тема, сега поне виждам надписите.
Не те виждам в групата. Мисля, че приемането става автоматично, но вписа ли се оттук? Можеш ли да влизаш в останалите раздели?

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

SevenSins

SevenSins
Rhage Leelan
Rhage Leelan

Дийдра написа:
mari123 написа:А има ли нещо по-особено в Тъмните Пазители (Dark Guardian)? Там не ме допуска въобще- въпреки ,че се водя член и имам над 5 мнения.
Между другото, благодаря за отговора в другата тема, сега поне виждам надписите.
Не те виждам в групата. Мисля, че приемането става автоматично, но вписа ли се оттук? Можеш ли да влизаш в останалите раздели?
Вече можеш да влезеш. За да можеш да четеш преводите, трябва да кандидатстваш за групата и ние да те одобрим. :)Всички с 10 и над 10 мнения са приети, другите-не.

http://morganvillevampires.bulgarianforum.net/forum.htm

mari123


Новороден
Новороден

SevenSins написа:
Вече можеш да влезеш. За да можеш да четеш преводите, трябва да кандидатстваш за групата и ние да те одобрим. :)Всички с 10 и над 10 мнения са приети, другите-не.
plqskane Мислех,че става автоматично и понеже можех да влезна в др. преводи реших,че точно с този има нещо особено.

pipi73

pipi73
Новороден
Новороден

Здравейте!
Как мога да променя мейла в профила си?

djenitoo

djenitoo
Unique
Unique

pipi73 написа:Здравейте!
Как мога да променя мейла в профила си?

Не можеш. Само админите могат да ти го променят.

http://muse.darkbb.com

pipi73

pipi73
Новороден
Новороден

djenitoo написа:
pipi73 написа:Здравейте!
Как мога да променя мейла в профила си?

Не можеш. Само админите могат да ти го променят.

Благодаря!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес