Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова!

+11
hrissiiiii
Bianka Bela
babyfg
Paris_love
Vasiilenaa
aivlis
bibonka91
midnight__sun
s0n4ett0
venitybs
Raven
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 6]

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

06.05. Чели ли сте книги на подобна тематика? (помогнете си анотацията)
Ами най-доближаваща до този сюжет ми се струва "Eyes turned skyward" на Rebecca Yarros (една много талантлива авторка). Книгата не е преведена. Сюжетът е за момиче на име Пейсли, което страда от сърдечно заболяване и случайно се среща със Джагър и завъртат любов... Ако се интересувате от книгата, ето ревю Цък
Извинявам се, че си правя реклама, но и книгата си заслужава.

https://www.facebook.com/ralicaurukova/posts/1181166155249453

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.05. Чели ли сте книги на подобна тематика?
Да, доста книги.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.05. Чели ли сте книги на подобна тематика? 
Чела съм подобни книги.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 06.05. Чели ли сте книги на подобна тематика?
Сещам се може би за Вината в нашите звезди на Дж.Грийн , напомня ми малко и на Аз преди теб , но съм чела и други подобни книги :)

http://booumouse.blogspot.bg/

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 06.05. Чели ли сте книги на подобна тематика?
Не съм чела книги на подобна тематика .

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.05. Чели ли сте книги на подобна тематика? (помогнете си анотацията)

Може би "Миг преди никога" от Джесика Редмерски ми се доближава до тази книга. Намирам нещо общо в пътуването и срещата с непознат.

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 06.05. Чели ли сте книги на подобна тематика?
Не, мисля, че досега не съм.

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 06.05. Чели ли сте книги на подобна тематика? (помогнете си анотацията)

Донякъде "Аз преди теб" ми се струва подобна, също "Вината в нашите звезди"... Но като цяло не съм чела много книги с подобна тематика.

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 06.05. Чели ли сте книги на подобна тематика? (помогнете си анотацията)
Мисля, че не съм чела.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

07.05. Какво ви привлече в „Един удар на сърцето“, за да се включите в играта?
Ами, сюжетът? Като цяло замисълът вече е доста еднообразен, но във всяка книга от този жанр има по-нещо уникално, специфично- това са точните думи и изрази на авторите. Интересно ми е как е написана тази.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

venitybs

venitybs
Сричащ
Сричащ

07.05. Какво ви привлече в „Един удар на сърцето“, за да се включите в играта?

Привлече ме това е, че авторката е българка, а много ми се иска да подхвана нещо родно.
Също така ме привлече необикновената историята. Мисля, че си заслужава да бъде прочетена.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

07.05. Какво ви привлече в „Един удар на сърцето“, за да се включите в играта?
Привлече ме самата история и героите , четох хубави ревюта за книгата и мисля ,че си заслужава.Освен това съм много горда ,че авторката е българка и книгата пожъна такъв успех.Надявам се и следващите книги на авторката да са толкова успешни ,че дори и повече.

http://booumouse.blogspot.bg/

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.05. Какво ви привлече в „Един удар на сърцето“, за да се включите в играта?

Харесвам романтичния жанр книги и историята изглежда интересна. Може би заради това, че авторката е българка, книгата ме привлече толкова.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 07.05. Какво ви привлече в „Един удар на сърцето“, за да се включите в играта?
Привлече ме вълнуващото заглавие на романа , интересният сюжет , многото положителни мнения на читателите и това , че е дело на българска авторка .

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.05. Какво ви привлече в „Един удар на сърцето“, за да се включите в играта?
Привлече ме, че е написана от българска авторка и си мисля, че ще ми хареса.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес