Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Уинтър" от Мариса Мейър!

+11
Bianka Bela
Мис Претенция
Martin Stoyanov
babyfg
Paris_love
aivlis
Vasiilenaa
mockingjay
Alex17
liusi
Raven
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 7]

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

07.05. Допада ли ви българската корица на "Уинтър"?
Не, оригиналната ми харесва много повече. Както и на цялата поредица общо взето.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.05. Допада ли ви българската корица на "Уинтър"?

Харесва ми повече от оригиналната корица, но сравнена с кориците на предходните три книги много им отстъпва. Изглежда ми много по-семпла от корицата на "Синдер", например.

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

07.05. Допада ли ви българската корица на "Уинтър"?
Да , харесва ми , но повече ми харесва чуждестранната корица . :)

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

07.05. Допада ли ви българската корица на "Уинтър"?
Да харесва ми много , но оригиналната ми харесва малко повече :)

http://booumouse.blogspot.bg/

leon4o1618

leon4o1618
Новороден
Новороден

Дата: 07.05. Допада ли ви българската корица на "Уинтър"?
Да, определено! :)

https://booksforteenagers.alle.bg/

Lili 13

Lili 13
Новороден
Новороден

Дата: 07.05. Допада ли ви българската корица на "Уинтър"?
Да, страхотна е.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 07.05. Допада ли ви българската корица на "Уинтър"?
Българската корица много ми харесва .

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.05. Допада ли ви българската корица на "Уинтър"?
Да, корицата е много хубава.

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Какви са очакванията ви от книгата?
Очаквам наистина, наистина голямо приключение .
До колкото съм запознат с тази книга очаквам всички героини да се съберат . :) :) :)
Наистина нямам търпение .

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.05. Какви са очакванията ви от книгата?
Предполагам, че ще се оправдаят очакванията ми.

leon4o1618

leon4o1618
Новороден
Новороден

Дата: 08.05. Какви са очакванията ви от книгата?
Да бъде интересна и пълна с нови думи като предните.

https://booksforteenagers.alle.bg/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

08.05. Какви са очакванията ви от книгата?
Ами като не съм чела другите, не знам точно, но се надявам да е интересна и увлекателна.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

08.05. Какви са очакванията ви от книгата?
Надявам се да е интересна и да се чете на един дъх и да сложи подобаваш край на историята

http://booumouse.blogspot.bg/

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 08.05. Какви са очакванията ви от книгата?
Очаквам книгата да бъде изпълнена с много приключения , интересни и вълнуващи ситуации , силна любов , приятелство и обединение срещу злото .

neko

neko
Сричащ
Сричащ

08.05. Какви са очакванията ви от книгата?

Очаквам за пореден път да ме направи част от приключението на новите приказни герои с които съм отраснала като дете. Надявам се, че те ще надделеят над Левана и, че ще направят един красив завършек на поредицата.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес