Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън!

+10
Paris_love
juliah
pamela.petkova9706
Bianka Bela
TrueBloodCheers
g.nikolova._
mockingjay
Alex17
Nakata92
Raven
14 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Имате възможност да спечелите бройка от „Дете на пустинята“ от Олуин Хамилтън.
Предизвикателството е осъществено благодарение на издателство "Егмонт".

*ИМА ПРОМЯНА В УСЛОВИЯТА.

* Изпратете предварително следните данни на morganville_vampires@abv.bg

Потребителско име във форум Муза, трите имена, точен адрес (пример: гр./с, жк. ул., бл., ет., ап.), пощенски код, телефон за връзка.

За тема: „Дете на пустинята".
Проверете данните си. При промяна веднага се свържете с мен на същия имейл, преди играта да е приключила.
**Ако се намирате в чужбина може да изпратите данните на ваша роднина, намираща се в България.

Харесайте следните страници:
* Егмонт
* Егмонт Тийн
* Егмонт, Книги за любов
* Форум Муза
* IvShadow

* Отговорете на посочените по-долу въпроси и загадка в тази тема.
* Старайте се да отговаряте обстойно на зададените въпроси.
* Въпросите са 5 и ако отговорите ви са по правилата, ще ви носят пет билета. Загадката носи 2 билетчета.
* Не приемам отговори, които са в разрез с правилата на форум Муза.
* Не копирайте мнения на въпросите със свободен отговор от друг.
* Може да си помагате със сайта на  "Егмонт", страницата на "Егмонт" във Facebook, Google, Goodreads или с Форум Муза.
* АКО някой участник се откаже нека да пише тук, за да го премахна. Това важи и ако спечели от друго място същата книга, за която се играе.
* Имате право да участвате във всички пуснати предизвикателства, но можете да спечелите само една книга.
* Всички потребители могат да участват. Изключва се администраторския екип.
* Ако изтегля номерчето на скорошен победител, ще се наложи да изтегля отново.
* ЗАБРАНЕНО е да се регистрирате няколко пъти, за да участвате. Ако се усъмня, веднага ще ви премахна от крайното теглене.

* 1 допълнителен билет – Споделите публикацията към предизвикателството в twitter или Facebook. Добавете точен линк към публикацията заедно с отговора си на въпроса за деня. Може направо да споделите публикацията от страницата на форум Муза във Facebook или от страницата IvShadow.


* Ще изтегля едно номерче чрез random.org и ще видя на чий потребител отговаря.
* Предизвикателството продължава от 24.03.2016 г. до 02.04.2016 г. в 15 ч.
* Победителят ще е един и ще бъде обявен на 02.04.2016 г. или на следващият ден.
* В рамките на 3-4 месеца, потребителите, които са спечелили от предизвикателствата трябва да пуснат мнение за спечелената книга в определената тема. Може да пуснете и ревю в раздел „Ревюта“. Системно пренебрегване на това условие, ще ви донесе забрана за участие в предизвикателствата.
* Запазвам правото си да променя нещо, ако съм прекалено заета. Незабавно ще ви уведомя, ако се наложи.

** Темата за книгата, за която участвате.

"Дете на пустинята"


Предизвикателство с "Дете на пустинята" от Олуин Хамилтън! 8708886W


**Въпросите, на които трябва да отговорите до 02.04 в 15 ч. Те са без дати, така че направо отговаряте на всичките. Предупреждавам да не се пускат никакви спойлери.

1. Какви са очакванията ви от книгата „Дете на пустинята“?
2. Чели ли сте подобна книга? Ако да – коя?
3. Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок?
4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец?
5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани?

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Колко книги ще има поредицата „Дете на пустинята“?

Късмет на всички! sun

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Nakata92

Nakata92
Новороден
Новороден

1. Какви са очакванията ви от книгата „Дете на пустинята“?

Очаквам една вълнуваща поредица. Заплетена с мистерия, и много въпроси, от типа „-Леле какво ще се случи?“ или „Ах кога ще прочета тази, нямам търпение, да започна следващата .“

Очаквам  един добре подреден, разхвърлян роман, т.е един роман пленяващ съзнанието ми.


2. Чели ли сте подобна книга? Ако да – коя?

Не не съм чел до момента. Но обмислях преди седмица да си взема книга от този жанр. И мисля че това би бил перфектния ми избор.

3. Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок?

Според мен не. Защото когато  искаш да избягаш, причината поради която предприемаш това действие, не е маловажна и няма такъв момент като прибързано решение, когато стъпката е правилно преценена.


4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец?

Нещо интересно и нещо вълнуващо което да прикове вниманието ми, като читател.


5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани?

Не мога да предполагам , а и не желая. Предпочитам да бъда приятно изненадан като започна да чета.

+ Мъничка загадка: Колко книги ще има поредицата „Дете на пустинята“?

Минимум 3-6 книги максимум 12 книги.

Това е моето мнение за броя книги. Приятна игра. И слънчев завършек на месец март на всички потребители.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

1. Какви са очакванията ви от книгата „Дете на пустинята“?
След като и прочетох анотацията, която ми се стори много интересна, очаквам една наистина добра книга - екшън, приключения, малко драма, романтика и разбира се неочаквани обрати и изненади.
2. Чели ли сте подобна книга? Ако да – коя?
Ако става дума за Young Adult - Да. Иначе подобна книга, чието действие се развива в пустинята и наподобява на приказка от "Хиляда и една нощ" - наскоро прочетох "Гневът и зората" от Рене Ахдие
3. Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок?
Ами не... Аз лично като свободолюбив човек, мисля че, тя е в пълното си право. Все пак човек сам трябва да взима решенията си, било то за работа, любов и т.н.
4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец?
С една дума - любов laughting hand
5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани?
Ами аз мисля че, ще свързано с нещо за произхода, може например да е била осиновена.

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Колко книги ще има поредицата „Дете на пустинята“?
Залагам на три... Ако има успех авторката може и да реше да напише още стотина 050

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

1. Очаквам приключенска книга. Героиня, която не я блъсва любовен вятър и тя забравя всичките си убеждения. Очаквам екшън приключенска книга с любовни елементи, която да обикна.
2. Не съм чела подобна книга, но "Въглен в пепелта" ме чака на рафта, а мисля че тя е подобна на тази.
3. Не, не смятам. Не мисля че една жена трябва да е обвързана с мъж, когото не иска. А за уредени бракове и подобни да не говорим. Хареми, 5 жени, уредени връзки и могъщи шейхове- това е отживелица. Така че... да бяга... далеч да бяга.
4. Ами ще се харесат, няма лошо, любовта е прекрасно нещо. В описанието пише, че той ще й помогне да разкрие същността си- още 1 плюс. Ще се води някаква битка, поне това разбрах, и ще има да се борят двамката заедно.
5. Може би е някоя изгубена принцеса-джин laughting hand

Относно загадката, в Goodreads видях че авторката е отговорила на фенка, че това е първа книга от трилогия.

http://www.muse-bg.net/t3666-topic

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

1. Какви са очакванията ви от книгата „Дете на пустинята“?
Очаквам да бъде удовлетворяваща- действия, развитие, добре изградени персонажи и хумор.
2. Чели ли сте подобна книга? Ако да – коя?
Не съм чела подобна книга, но докато четях анотацията ми напомни на Въглен в пепелта и Двор на рози и бодли, и преполагам, че ще е нещо по средата.
3. Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок?
Е все от някъде трябва да започне развитието на историята, така че за смятам, че е добре, че го прави и не прибързва, уреденият брак не си е работа.
4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец?
Е, най-вероятно ще има романтика.
5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани?
Нещо за произхода и. Може да е принцеса от изчезнал род или пък да има магически сили...
+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Колко книги ще има поредицата „Дете на пустинята“?

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

1. Какви са очакванията ви от книгата „Дете на пустинята“?
След като прочетох коментарите в goodreads за книгата, очакванията ми са големи. Очаквам динамика и нито секунда застой. Представям си сюжета нещо средно между уестърн, фентъзи + щипка романтика (в първата книга може би колкото за аромат, а по-нататък в поредицата вкусът ще се усети) laughting hand

2. Чели ли сте подобна книга? Ако да – коя?
Мисля, че не, но докато четох анотацията се сетих за филма "Принцът на Персия", а като видях корицата - за Аладин, но това надали е изненадващо.
Изненадваща ще е следващата ми асоциация (моля да не ми се смеете, знам, че е малко абсурдно). Просто като разбрах за какво ще иде реч в романа, се сетих за стихотворението "Потомка" от Елисавета Багряна.


"Може би прабаба тъмноока,
в свилени шалвари и тюрбан,
е избягала в среднощ дълбока
с някой чуждестранен, светъл хан."


Знам, странно е, чела съм го в седми клас, ако не се лъжа и оттогава въобще не се бях сещала за него, но анотацията ми напомни точно за тази строфа, въпреки че българската авторка надали е имала предвид приключения в пустинята...

3. Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок?
В никакъв случай. Доколкото разбрах тя бяга, за да е свободна - не иска да се подчинява на жестоките закони в Дъстоук. Пък и по-добре да рискува, отколкото просто да остави съдбата си в ръцете на властващите. Цялата тази ситуация доста ми напомня за Арабския свят, където много от жените също нямат право на глас при избор на брачен партньор или при каквито и да е вземана на решения. В реалния сват, разбира се, е много по-трудно да избягаш. Не можеш просто да се качиш на кон с красив непознат...но пък тук става дума за роман, така че защо пък да не помечтаем малко.

4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец?
Да се влюбят. А това си е опасно нещо.

5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани?
Залагам на магически сили, които ще й помогнат да възвърне мира по нейните земи. Имам усещането, че ще е свързано по някакъв начин с духове (надявам се не от вълшебна лампа, защото ще е клиширано).

+загадката - Предполагам, че поредицата ще е трилогия.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

1. Какви са очакванията ви от книгата „Дете на пустинята“?
Очаквам книгата да е изпълнена с много приключения , динамика на действието , магия , силни персонажи и любов .
2. Чели ли сте подобна книга? Ако да – коя?
Не съм чела книга с подобен сюжет .
3. Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок?
Според мен Амани не избързва с решението си да избяга от Дъстуок , защото ако остане там я чака нерадостна съдба .
4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец?
След много преследвания от властта , те ще се влюбят и ще заживеят щастливо заедно .
5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани?
Може би тя е наследница на трона или има магически способности , за които не подозира .
+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Колко книги ще има поредицата „Дете на пустинята“?
Поредицата ще има 3 книги .
Конкурсът е споделен .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/1040935065963163?pnref=story

pamela.petkova9706


Сричащ
Сричащ

1. Какви са очакванията ви от книгата „Дете на пустинята“? Очаквам да е много динамична с доста интересни герой, на фона пустинята. С леко ориенталски привкус и доза романтика. Определено ще има много перипетии, но очаквам краят да ме остави без думи. Като цяло една история с нотка на мистерия.
2. Чели ли сте подобна книга? Ако да – коя? На мен леко ми звучи ала Въглен в пепелта, но това е най вероятно заради лекото източно звучене. Не очаквам историите да имат сходни черти, но може би някой елементи ще са подобни.
3. Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок? Не, даже напълно подкрепям решението и. Всеки трябва да следва сърцето си без значение какво му налагат другите. Тя има право да е щастлива било то и далеч от Дъстуок.
4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец? Няма как да не каже, бе очаквал след много спорове и кавги да започнат да се появяват чувства, но ако и двамата са инати да не си признават.
5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани? Честно казано, нямам идея. Но може би тя ще има някакво по високо потекло от това, което се предполага. И ако са разбрали за нея да искат да я отстранят.

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Колко книги ще има поредицата „Дете на пустинята“? До колкото разбрах е първата книга от предвидена трилогия.

juliah


Новороден
Новороден

1. Какви са очакванията ви от книгата „Дете на пустинята“?
Очакванията ми към книгата е да бъде увлекателна и интригуваща и да ме грабне от първите мигове!
2. Чели ли сте подобна книга? Ако да – коя? Точно в този жанр не съм чела
3. Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок? На сърцето не може да се заповядва, всеки сам решава и преценява кое е нещото което ще извърши за любовта!
4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец? Мисля, че ще изживеят един приказен романс изпълнен с много препятствия и страсти , което в крайна сметка ще завърши с красива приказна сватба и заживели щастливи завинаги!
5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани? Тайната, че тя е осиновена е моето предположение

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Колко книги ще има поредицата „Дете на пустинята“? Мисля, че книгите ще са 3 :)

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

1. Какви са очакванията ви от книгата „Дете на пустинята“?
Очаквам едно интересно приключение.До сега май не съм чела нищо подобно на тази книга и ще ми е много интересно.Сюжетът е интригуващ.Вижда се ,че Амани има тежка съдба, но появата на един чужденец определено ще промени живота й.Надявам се авторката да е успяла да изгради един интересен свят заселен от пустинни хора , джинове и магии.
2. Чели ли сте подобна книга? Ако да – коя?
За съжаление не съм чела.Като видях тази книга първоначалната ми асоциация беше ,че прилича на Гневът и зората , но като прочетох ревюто май не е точно така 050

3. Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок?

Не , не мисля ,че прибързва , тъй като нищо добро не я чака там .Ако остане тя е обречена на уреден брак или смърт.Така че бягството е по-добрата опция.

4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец?
Предполагам, че ще преминат през доста трудности , ще преодолеят много опасности ,но се надявам ,че между тях ще се зароди някакво привличане и любов :)

5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани?

Според мен тайната е свързана с произхода й.В резюмето се казва ,че е сирак ,но не знам в книгата дали се споменава нещо повече за родителите й.Може те изобщо да не са мъртви , а да са някъде далеч и тя да ги открие в цялото това приключение.
+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Колко книги ще има поредицата „Дете на пустинята“?
Предполагам ,че ще е трилогия и бих се радвала да е така ,защото твърде обемните поредици са трудни за четене и докато изчакам да излезе следващата книга вече съм забравила съдържанието на предходната.

http://booumouse.blogspot.bg/

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

1. Какви са очакванията ви от книгата „Дете на пустинята“?
Надявам се да ми хареса.

2. Чели ли сте подобна книга? Ако да – коя?
Да. Малко ми прилича на "Гневът и зората".

3. Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок?
Не. Тя иска да не се остави на съдбата на всяка жена, обречена на брак или смърт, а да види и почувства много повече.

4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец?
Красива любов.

5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани?
Тайна, която ще ме разтърси и за която най-малко ще очаквам.

Колко книги ще има поредицата „Дете на пустинята“? Минимум три книги.

Lili 13

Lili 13
Новороден
Новороден

1. Какви са очакванията ви от книгата „Дете на пустинята“?
Моите очаквания за тази книга са, че много ще ми хареса.Предполагам и се надявам, че ще е интересна и ще има доста приключения и мистерия.
2. Чели ли сте подобна книга? Ако да – коя?
Не съм чела подобна книга и затова ми е толкова интересно какво точно ще представлява.
3. Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок?
Според мен прибързаното и решение е свързано с това, че тя се опитва да избяга от съдбата си и от живота си в Дъстуок.
4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец?
Вероятно ще се влюбят.
5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани?
Според мен тази мистериозна тайна засягаща Амани е свързана с това, че тя притежава някаква мистични сили, но каквато и да е тайната със сигурност ще ме изненада.
+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Колко книги ще има поредицата „Дете на пустинята“?
Сигурно ще е трилогия.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

1. Какви са очакванията ви от книгата „Дете на пустинята“?
Очаквам от книгата да ми хареса. Надявам се да е интересна и приключенска. 

2. Чели ли сте подобна книга? Ако да – коя?
Не мисля, че съм чела подобна книга. 
3. Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок?

Прибързано е, но предполагам за нея няма вече друг избор.
4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец?

Предполагам ще се влюбят един и друг и ще изживеят голямо приключение.
5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани?

Мисля, че тайната е, че Амани има някакви магически способности. Нещо свързано с произхода й.
 
+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Колко книги ще има поредицата „Дете на пустинята“?

Вероятно е трилогия.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

1. Какви са очакванията ви от книгата "Дете на пустинята "? Очакванията ми от книгата са много да ми хареса , очаквам една любов на фона на пустинята и едно приключение.
2.Чели ли сте подобна книга? Ако да коя? Не , не съм чела нищо подобно затова ми е много любопитно.
3.Според вас Амани прибързвали с решението си да избяга от Дъстуок ? Не ,нямала е друг изход .Ако не избяга няма да има приключение в пустинята.
4. Какво може да се случи с Амани и красивия чужденец? Красива любов.
5. Каква според вас може да е тази тайна, която засяга Амани? Нямам идея каква може да е.
+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Колко книги ще има поредицата „Дете на пустинята“?Поредицата ще има три книги (трилогия) може да има и няколко новели.
Късмет на всички!


Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Заключвам темата. Понеже днес ще пътувам е възможно да пусна резултатите късно вечерта или в неделя.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес