Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство със "Сезонът на злополуките" от Мойра Фоули-Дойл!

+21
malkata20
rosi_rosi
bibivg
nikityy333
Cassey
midnight__sun
mi666i
aivlis
Bubole4eKle4e
sweet_baby1232
TrueBloodCheers
Bianka Bela
Alex17
mockingjay
perla333
hrissiiiii
pamela.petkova9706
g.nikolova._
Paris_love
mitencetoy
Raven
25 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 13]

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 01.03. Какво представлява предметът на корицата?

Предметът е капан за сънища.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 01.03. Какво представлява предметът на корицата?
Ако не се лъжа, е вид индиански талисман носещ названието капан за сънища.Според вярванията, пази спящия от кошмари, и помага хубавите сънища да изпълват постепенно и неагресивно съзнанието му.
Интересно дали ще играе някаква роля в самата книга или просто е избран ей така за корицата...
https://www.facebook.com/evittaamdi.amdievi/posts/1133907166692404?pnref=story

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 01.03. Какво представлява предметът на корицата?
Предметът на корицата представлява капан за сънища . Това е талисман , който хваща лошите сънища и не ги допуска до съзнанието на този , който защитават .

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 01.03. Какво представлява предметът на корицата?
- На корицата е изобразен капан за сънища. Вярва се, че кошмарите се заплитат в мрежата (ако не греша бяха 8 "възелчета" на върбовия обръч и после ставаха по-малко), а хубавите сънища се спускат в сънуващия чрез перата. Определено ще ми е интересно да прочета как авторката го е включила в историята.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 01.03. Какво представлява предметът на корицата?
Това си го имам и аз на леглото - капан за сънища. Още от времето, когато бях луда фенка на "Здрач" исках да си купя. На центъра на града беше излязла някаква жена, облечена в индиански дрехи (самата тя май беше с такава народност) и ги продаваше. Та реших да си взема, не толкова заради кашморите, а заради Бела, която го имаше над леглото си 050

pamela.petkova9706


Сричащ
Сричащ

Дата: 01.03. Какво представлява предметът на корицата? Това е капан за сънища, смята се че поставен над леглото пози от кошмари.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 01.03. Какво представлява предметът на корицата?

Доколкото знам, предметът е индиански капан за сънища и предпазва от кошмари.

mitencetoy


Новороден
Новороден

Дата: 01.03. Какво представлява предметът на корицата?

- На корицата е изобразен капан за сънища. Това е талисман, често срещан сред индианците в Северна Америка. Закача се над главата на спящия, за да може да улови лошите съновидения в своята мрежа и да пропусне само приятните.
Преди години си купих такъв, който стои над леглото ми.

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 01.03. Какво представлява предметът на корицата?
Предметът на корицата е капан за сънища.

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 01.03. Какво представлява предметът на корицата?

Предметът,който е изобразен на корицата е капан за сънища.

Линк към споделената публикация https://www.facebook.com/IvShadowBooks/posts/768845919916593?pnref=story

neko

neko
Сричащ
Сричащ

https://www.facebook.com/neko.anima/posts/1052220108155079

Дата: 01.03. Какво представлява предметът на корицата?

Предметът на корицата е прекрасен капан за сънища.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 02.03. От къде научихте за книгата „Сезонът на злополуките“?
Научих за книгата чрез това предицвикателство. Видях фейсбук поста с нея , на страницата на форума и веднага бях привлечена от заглавието и корицата. След малко проучване за книгата, реших за участвам за нея, тъй като ми допадна доста.

http://nheartbooks.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

02.03. От къде научихте за книгата „Сезонът на злополуките“?
От издателския план на "Егмонт". Проверих я в Goodreads и ми хареса, супер е че я пускате в предизвикателство.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Bubole4eKle4e

Bubole4eKle4e
Новочетящ
Новочетящ

02.03. От къде научихте за книгата „Сезонът на злополуките“

За първи път научих за нея от страницата на Стоян Атанасов. Той беше постнал корицата. Поинтересувах се за книгата и ми допадна.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 02.03. От къде научихте за книгата „Сезонът на злополуките“?

За книгата научих от facebook страницата на издателството. Корицата й веднага ми прикова вниманието, а и резюмето много ми хареса.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес