Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас!

+20
rosi_rosi
blood_ties
Cassey
neko
Alex17
mihaela
mockingjay
venitybs
Bubole4eKle4e
Bianka Bela
hrissiiiii
bibivg
aivlis
dalinda
malkata20
Paris_love
Silviq Todorova
Alice_Raven
g.nikolova._
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 13]

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 13.02. Какво мислите за това, че историята в „Двор от рози и бодли“ съчетава в себе си приказката за „Красавицата и Звяра“?
Гледах наскоро един филм по Красавицата и Звяра, с фантастични елементи, не помня чия продукция беше ( не беше американска), но беше интересно направен, ще ми е любопитно как книгата е обвързана с приказката.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

13.02. Какво мислите за това, че историята в „Двор от рози и бодли“ съчетава в себе си приказката за „Красавицата и Звяра“?
Ммм да, определено харесвам книги, които съчетават в себе си мотиви от приказки

http://readndwatch.blogspot.com/

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.02. Какво мислите за това, че историята в „Двор от рози и бодли“ съчетава в себе си приказката за „Красавицата и Звяра“?

По принцип много обичам приказката "Красавицата и звяра", мисля че ще бъде много интересно и нямам търпение да прочета книгата. :) :)

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.02. Какво мислите за това, че историята в „Двор от рози и бодли“ съчетава в себе си приказката за „Красавицата и Звяра“?
О-о-о, аз обожавам тази приказка. А и примесено с елфи става доста интересно :)

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 13.02. Какво мислите за това, че историята в „Двор от рози и бодли“ съчетава в себе си приказката за „Красавицата и Звяра“?
" Красавицата и Звяра " е една от любимите ми приказки . Смятам , че това съчетание на две сюжетни линии ще бъде интересно за читателите .

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 13.02. Какво мислите за това, че историята в „Двор от рози и бодли“ съчетава в себе си приказката за „Красавицата и Звяра“?
Аз съм привлечена от този факт и ми е много интересно как точно са я съчетали. Мисля че, понеже приказката е любима на мнозинството читатели, това още повече предизвиква техния интерес. Любопитна съм за начина на изобразяване на главните персонажи и преплитането им с тези от приказката.

Споделих конкурса във Фейсбук.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=668574739949232&id=100003901356238&pnref=story

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.02. Какво мислите за това, че историята в „Двор от рози и бодли“ съчетава в себе си приказката за „Красавицата и Звяра“?
Нов прочит на приказка, която всеки е чел като малък, а и е интересно да търсиш приликите и разликите.

https://www.facebook.com/Villy.Petroff/posts/1339856026040217

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
В момента се сещам само за другата поредица на Маас- Стъкленият трон, в която също има елфи.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете. Не мога да си спомня и да съм чело , но с удоволствие ще прочета.

blood_ties

blood_ties
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
Сега се сещам само за другата поредица на авторката- "Стъкленият трон" , мисля , че има и още но не мога да се сетя сега.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
Мисля че имаше в елфи в "Реликвите на смъртните". За съжаление не мога да си спомня за друга книга.

venitybs

venitybs
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.

Не, не съм чела други книги е които са включени елфи. Но с удоволствие бих прочела нещо ново за мен.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.

Чела съм другата поредица на Сара Дж. Маас "Стъкления трон", която е за елфи.

mihaela

mihaela
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
Чела съм ''Реликвите на смъртните'',в която има елфи.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете. написа: написа:
Освен Билбо Бегинс и Властелина на пръстените - книгите на Робърт А. Салваторе (много ги харесвам, нищо че е за "лошите" елфи), Стъкления трон на Сара Маас, Ерагон на Кристофър Паолини и още няколко, няма смисъл да изброявам всичко.
Какво искам да прочета... честно казано сега не се сещам, имах цял списък с книги за елфи и феи и сега не мога да се сетя за нито една 050 Така че какво се появи на български е добре дошло 601448

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес