Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2!

+14
BookityBopBop
krissi4
[Broken]
MGNell
babyfg
anime_lovers
Ива76
Bianka Bela
dim4o0o
g.nikolova._
pav_st
aivlis
mihaela
Raven
18 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 8]

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 30.09. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън?

Смятам, че са интересни, защото Риърдън пише много увлекателно. Непрекъснато се случват интересни събития, пълни с екшън и динамика и митологическият аспект е страхотен.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата :30.09.2015 г. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън ? Те са невероятни , увлекателни , забавни и винаги с някое интересно приключение.

MGNell

MGNell
Новороден
Новороден

Дата: 30.09. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън?
Страхотни книги, които те увличат още от първата страница. Чета ги на един дъх. За мен с него започна епохата на книгите с митове в наши дни. Читателя успява да вникне в героите, те да оживеят между страниците.

Ива76

Ива76
Новороден
Новороден

Дата: 30.09. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън?
Все още не съм чела нищо от този автор но веднага когато се освободя определено ще си взема нещо негово

mihaela

mihaela
Сричащ
Сричащ

Дата: 30.09. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън?
Интересни,забавни с много екшън,невероятни.Пък понякога и научаваш нещо ново за митологията.Харесвам всичките му книги,които съм чела до момента,''39 Ключа е малко под нивото на другите,но все пак.

dim4o0o

dim4o0o
Новороден
Новороден

Дата: 30.09. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън?
Мисля че са страхотни , той е един от най - добрите автори за мен книгите му са много завладяващи забавни и просто той е страхотен според мен :)

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

Дата: 30.09. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън?
Като цяло харесвам стила му на писане. Книгите му винаги са леки, забавни и изпълнени с приключения. С удоволствие чета негови книги.

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 30.09. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън?
Все още не съм чела негови книги, така че не мога да кажа почти никакво мнение за книгите му, но като гледам колко известни са произведенията му ме довежда до мисълта, че пише интересно за своите читатели.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 30.09. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън?
Харесвам книгите на Рик Риърдън , защото са изпълнени с вълнуващи пътешествия и приключения .

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 30.09. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън?
За съжаление все още не съм чела негови книги, но съм чела добри отзиви.

anime_lovers


Новороден
Новороден

Дата: 30.09. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън?
Обожавам ги. Макар че са класирани като детска литература, според мен всеки може да ги прочета и обикне.

blue_red

blue_red
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 30.09. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън?
Книгите на Рик Риърдън са направо невероятни, много увлекателни,върховни,спиращи дъха,много интересно са описани историите,могат да се научат нови неща за митологията,героите са забавни.Неговите книги са едни от любимите в списъка. Very Happy

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 30.09. Какво е мнението ви за книгите на Рик Риърдън?
Поне до колкото съм запозната ( а това не е кой знае колко) и няколкото ревюта и резюмета,които съм прочела са доста интересни. Всяка книга дори и в поредица са уникални сами по себе си. Харесват ми.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 01.10. В „Битката за Лабиринта” какви са мажоретките?  В " Битката за Лабиинта " Пърси влиза в ново училище , където мажоретките са демони.

BookityBopBop

BookityBopBop
Новороден
Новороден

Дата: 01.10. В „Битката за Лабиринта” какви са мажоретките? (Помогнете си с анотацията.)
В "Битката за Лабиринта" мажоретките са демони.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес