Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10 
Raven (3268)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10 
djenitoo (2868)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10 
Alex (2308)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10 
Topcho (2189)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10 
Zhu (1253)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10 
krasy (1195)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10 
PlamS (1162)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10 
gabolinno (977)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10 
Ellendary (951)
Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ


Ревю на Всеки Ден от Дейвид Левитан Tumblr_inline_nquxbguQUG1ttxz2b_540

Издател: Егмонт
Година на издаване: 2015
Брой на страници: 304
Корици: меки
Език: български
Тегло: 253 грама
Размери: 14x21

Първо искам да благодаря на форум "Муза" и издателство "Егмонт" за възможността да прочета и да имам в библиотеката си тази страхотна книга.


Корицата на книгата успява да привлече вниманието ти. Започваш да се чудиш за какво ли става въпрос? Написаното „Всеки ден” с различни шрифтове, преплитащи се един в друг те кара да се замислиш. Поне така се случи с мен. Сърчицето стоящо в средата на корицата те навява на мисълта, че тази книга ще бъде малко по – различна, но любовта отново ще бъде част от нея. И какво сами ще се убедите (когато я прочетете), че тя е необикновена.

Като всяка книга в началото човек малко не успява да се ориентира за какво става дума. Но, няколко странички по – късно вече започваме да разбираме и да навлизаме в историята. Автора го нарича А, защото то няма свое име, но за разлика от това има различен живот Всеки ден. Не знае в чие тяло ще се събуди, в какво семейство, в кой град. Не знае абсолютно нищо...
Но, един ден се буди в тялото на Джъстин. На пръв поглед обикновен тинейджър, но около него има нещо различно – това е приятелката му Рианън. Няма да изпадам в дълбоки подробности, защото събуждането му в това тяло, всичко се преобръща с главата на долу и се появяват и първите проблеми. Влюбва се силно в Рианън и това ще ги постави на много изпитания. Дали ще успея да се справят с тях ? Ще могат ли да имат някакво бъдеще заедно? Това ще разберете, когато прочетете „Всеки ден”.

Освен А, Рианън и Джъстин в книгата има още доста, не са 1, 2, 3, 4 или 5, а са много повече. Няма как да ви ги опиша всички. Но има доста интересни персонажи и случки с тях, които съм убедена, че ще успеят да ви привлекат.

Както споменах малко по – горе в началото книгата ми беше малко трудничка за разбиране, дори я бях оставила. Но, след ден – два се замислих – Какво ли ще стане? Стилът на Дейвид Левитан ми беше доста различен. Сега, когато прочетох книгата, мога да кажа повече. Докато я четях, лично аз намерих някакво сходство със „Скитница” на Стефани Майър. Може би за това, че отново става дума за смяна на телата. Но, да си призная – книгата е страхотна. Дейвид Левитан определено успя да ме изненада с тази книга. Наистина не очаквах,че ще бъда така завладяна от нея.

Определено краят не беше такъв какъвто очаквах в началото или средата на книгата. Той беше изпълнен с много и различни емоции. Поне лично за мен предполагам. С последните страници, започнах да усещам как очите ми се пълнят и няколко сълзи се спуснаха по лицето ми. Емоцията просто няма как да бъде описана. За това ви предлагам, щом приключите с четенето на ревюто – прочетете я, няма да съжалите.

„Всеки ден” някак успя да ме накара да погледна живота през други очи. Кара те да се замислиш за нещата, които правим всеки ден, а дори не се замисляме за тях. Започваш да цениш „Всеки ден” все повече и повече.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес