Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу! - Page 11 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Огнен копнеж" от Аня Сноу!

+19
dalinda
Villy.Petroff
ninaralenekova
[Broken]
blue_red
Bianka Bela
sweet_baby1232
aivlis
malkata20
sani4ka_vd
Мис Претенция
babyfg
hrissiiiii
Marinela
galina.stoanova
Izida
Ралица:)
martin2304
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down  Съобщение [Страница 11 от 14]

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.09. Книгата за кой от Греховете очаквате с най-голямо нетърпение?
Тъй като не съм чела първата книга все още нямам любим персонаж, но се надявам във всеки герой да намеря нещо, което да ми хареса.

MGNell

MGNell
Новороден
Новороден

Дата: 10.09. Книгата за кой от Греховете очаквате с най-голямо нетърпение?
Мисля че Завист ще има какво да разкаже. Определено ще има интрига.

Конкурса е споделен: https://www.facebook.com/nelly.velichkova.3/posts/1055596881124716

Редактиране от Raven: За да добавиш линка от споделянето на играта, можеше да използваш опцията "Редактирай".

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

Дата: 11.09. Какво е отношението ви към това, че в серията „Грехове” е включена митология?
Изключително съм щастлива от факта, тъй като по мое мнение, за една наистина добра книга е важно както да забавлява, така и да образова. Подобни поредици се четат от хора на различна възраст и се радвам, че всеки ще има допълнителната възможност да обогати познанията си в митологията.

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.09. Какво е отношението ви към това, че в серията „Грехове” е включена митология?
Харесва ми идеята. Когато чета за герои, които са познати и от други персонажи имам усещането за по-голяма реалистичност. А това че са от митологията също ми харесва, винаги съм обичала да чета митове и легенди на различни народи.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.09. Какво е отношението ви към това, че в серията „Грехове” е включена митология?
Аз винаги съм харесвала митологията и нейните митични същества. Приятно съм изненадана, че има и такива книги, а не само за вампири, върколаци. Доста са интересни и всеки митичен герой е обвързан с няколко други.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.09. Какво е отношението ви към това, че в серията „Грехове” е включена митология?
Мисля, че е интересно. Ако митологията в плетена правилно в историята, а не да е пришити, би могло да е голям бонус за книгата и би могло да я направи много имтересна.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.09. Какво е отношението ви към това, че в серията „Грехове” е включена митология?
Винаги съм обичала митологията и мисля, че така книгата ще е по интересна.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.09. Какво е отношението ви към това, че в серията „Грехове” е включена митология?
Според мен идеята е интересна. Много обичам митологията и мисля, че ще се получи интересен сюжет.

MGNell

MGNell
Новороден
Новороден

Дата: 11.09. Какво е отношението ви към това, че в серията „Грехове” е включена митология?
Харесвам начина по който хората са си обяснявали различни явления в природата, като създават образи на митични същества. Според мен във всяка легенда и мит има по малко истина, за това и много ги обичам. inlove Това е и една от причините да искам да прочета книгите. 895631

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.09. Какво е отношението ви към това, че в серията „Грехове” е включена митология?Харесвам историите за митологията и как авторката я е вплела в историята.

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 11.09. Какво е отношението ви към това, че в серията „Грехове” е включена митология?
Аз обожавам книги ( а и не само) които включват митологията.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.09. Какво е отношението ви към това, че в серията „Грехове” е включена митология?
Харесва ми , че в книгите е включена митология . Това ги прави по - достоверни .

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

Дата: 12.09. Според вас Греховете и Добродетелите, ще си останат врагове до край или ще се обединят срещу общ враг?
По мое мнение, ще бъде доста интересно по стечение на някакви обстоятелства Грехове и Добродетели да се обединят срещу общ недоброжелател.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.09. Според вас Греховете и Добродетелите, ще си останат врагове до край или ще се обединят срещу общ враг?
Мисля, че ще си останат врагове, но би било интересно, ако се обединят по някое време.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.09. Според вас Греховете и Добродетелите, ще си останат врагове до край или ще се обединят срещу общ враг?
Не знам какъв ще е този враг, който може да обедини Греховете и Добродетелите, но ще ми бъде доста интересно да разбера кой ще е той. И да, мисля, че ще се обединят за общата кауза.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 14]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес