Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл! - Page 14 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Фенка" от Рейнбоу Роуъл!

+33
presiana_
mi6ok123
nikityy333
mockingjay
Izida
hrissiiiii
[Broken]
Alex17
krissi4
.BIRDY CHER
g.nikolova._
pavlinagrancharova97
dalinda
Bianka Bela
midnight__sun
pamela.petkova9706
Aleksche
Marinela
Ралица:)
pav_st
aivlis
galina.stoanova
ninaralenekova
martin2304
babyfg
Thэ Dark Girl
sani4ka_vd
sweet_baby1232
shadow of a dream .
Мис Претенция
baneri
Bubole4eKle4e
Raven
37 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down  Съобщение [Страница 14 от 17]

presiana_

presiana_
Новороден
Новороден

Дата: 06.09. Грубо ли е постъпила Рен, когато е казала на Кат, че не искат да бъдат съквартирантки в колежа?
Наистина от една страна изглежда грубо ,но мисля ,че Рен има донякъде право да иска да се отдели от сестра си. Все пак фактът ,че са близначки не означава ,че цял живот трябва да правят всичко заедно.

baneri


Новороден
Новороден

06.09. Грубо ли е постъпила Рен, когато е казала на Кат, че не искат да бъдат съквартирантки в колежа?
Аз лично не мисля, че е грубо, дори е правилно, тъй като те като сестри прекарват цялото си време вкъщи заедно, защото все пак живеят заедно. Рен е решила, че е време да е самостоятелна и да се движи и с други хора, защото все пак да си с един и същи човек в една къща от както си се родил омръзва. Те все още са сестри и ще се виждат и ще се подкрепят, но за личностното им развитие е нужна и самостоятелност и затова те трябва да се изградят като отделни личности със собствени приятели и животи, което е напълно естествено. Затова мисля, че Рен не е постъпила грубо, а разумно, и нейното решение ще е в плюс и за Кат.

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 06.09. Грубо ли е постъпила Рен, когато е казала на Кат, че не искат да бъдат съквартирантки в колежа?
Зависи от гледната точка.Всяка помена има 2 страни, но наистина е малко гадно, защото най-вероятно като нови студентки те не са познавали никой и като съквартирантки е можело да си помагат и да се подкрепят

Ралица:)

Ралица:)
Новороден
Новороден

Дата: 06.09. Грубо ли е постъпила Рен, когато е казала на Кат, че не искат да бъдат съквартирантки в колежа?
Малко си е грубичко , , , , ,

martin2304

martin2304
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 06.09. Грубо ли е постъпила Рен, когато е казала на Кат, че не искат да бъдат съквартирантки в колежа?
Да ви кажа честно/ си е грубичко === но нали са сестри , трябва да си го кажат предварително!!!

galina.stoanova

galina.stoanova
Новороден
Новороден

06.09. Грубо ли е постъпила Рен, когато е казала на Кат, че не искат да бъдат съквартирантки в колежа
Според мен , не е грубо , да кажеш нещо на сестра си .....

Marinela

Marinela
Новороден
Новороден

06.09. Грубо ли е постъпила Рен, когато е казала на Кат, че не искат да бъдат
Според мен си е грубо ,но това е лично мое мнение :)

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 06.09. Грубо ли е постъпила Рен, когато е казала на Кат, че не искат да бъдат съквартирантки в колежа?

Да, много ми стана жал за Кат

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.09. Мислите ли, че Кат ще спре да бъде толкова обсебена от Саймън Сноу и най-после ще започне да пише собствената си история?

Честно казано няма лошо да си обсебен от някого, но въпреки всичко не трябва да забравяш кой си и, че твоята история е много по-важна от всички и всичко друго! Дано Кат се осъзнае навреме и започне да пише собствената си история :)

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.09. Мислите ли, че Кат ще спре да бъде толкова обсебена от Саймън Сноу и най-после ще започне да пише собствената си история?

Може би да, а може би не... Честно казано не знам.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 07.09. Мислите ли, че Кат ще спре да бъде толкова обсебена от Саймън Сноу и най-после ще започне да пише собствената си история?
Мисля че да, но той все още ще остане в сърцето ѝ и тя ще го ползва за вдъхновение. Не мисля, че с лека ръка ще захвърли нещо, което дълго време е било важно за нея. Може и даже тя да напише история по своите преживявания.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.09. Мислите ли, че Кат ще спре да бъде толкова обсебена от Саймън Сноу и най-после ще започне да пише собствената си история?

Точно такъв си мислех, че ще бъде края. Кат ще преодолее тази мания по Саймън Сноу и ще започне да живее своя живот.

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.09. Мислите ли, че Кат ще спре да бъде толкова обсебена от Саймън Сноу и най-после ще започне да пише собствената си история?
Мисля, че да. Ако успее да намери смелост и воля, ще успее и да разкаже своята история.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

07.09. Мислите ли, че Кат ще спре да бъде толкова обсебена от Саймън Сноу и най-после ще започне да пише собствената си история?
Да, все пак все някога ще трябва да порасне

http://readndwatch.blogspot.com/

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.09. Мислите ли, че Кат ще спре да бъде толкова обсебена от Саймън Сноу и най-после ще започне да пише собствената си история?
Да, струва ми се, в края на книгата и този момент ще настъпи.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 17]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес