Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо! - Page 5 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

+10
sweet_baby1232
hrissiiiii
rockgirl5
pav_st
Thэ Dark Girl
g.nikolova._
[Broken]
aivlis
Мис Претенция
Topcho
14 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Съобщение [Страница 5 от 6]

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата? Ами явно ще е ще се казва Дългът

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата?
Втората книга от поредицата ще се казва " Дългът " .

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата?
Втората книга от поредицата ще се казва " Дългът " .

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата?
"Дългът".

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Наистина ако има действие има в България, а не само споменаване, би ми допаднало много.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Мисля, че е редно българските автори да развиват действията си в България. Прекалено много се американизирахме. До сега не съм срещала книга, чийто действия да се развиват в България. Повечето автори, а те в повечето случай са американци, пишат за родния си град, освен ако историята не налага смяна на мястото. Но винаги се пишат и описват места, на които са били. А доста от българските автори са заслепени от блясъка на американските градове и пращат своите герои там без те самите да са опознали мястото и да могат да разкажат за специфичните неща на това място, да опишат с подробности неговите красоти и недостатъци. Джон Грийн е прекарал 3 месеца(може и да са 4) в Амстердам, за да може в книгата си да опиша само 3 дни там.
Не разбрах точно къде се развива действието в тази книга, но дано авторката се е справила добре с пресъздаването му.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Много бих се радвала, ако действието се развива в България.

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Щом книгата е от български автор, мисля, че е редно и действието да се развива в България. Досега не съм срещала книга, в която действието да се развива тук и ще е интересно да се види как ще е.

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ


Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Разбира се,че искам. В България имаме толкова много тайнствени, вълшебни и спиращи дъха места. Имаме такава богата история за всички същества, които ще срещем в книгата.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Разбира се, че искам. Би ми било много интересно, ако действието се развива в България.

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Естествено,че искам,защото ще бъде по-интересно,ако действието се развива в България.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Ще се радвам ако действието се развива в България . Така ще може нашите забележителности да станат по - известни на широк кръг от читатели .

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?Никак нямаше да е лошо действието да се развива в България, но щом писателката е решила така, значи нека да бъде американското.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Не ми харесват многото надписи поставени върху самата книга. ТОЧНО  това би ме накарало да я подмина без дори да разбера за какво се разказва в нея.

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Ами нещото, което на първо място би ме привлякло, е заглавието + корицата на книгата. Ако хване вниманието ми, съответно отиваме към резюмето. Ако то не ми хареса, просто я оставям. Друго, което би ме отблъснало, са огромните и тежки надписи. Ако на корица с много детайли на нея са сложени надписи, големи колкото самата нея, за мен това е ужасно грозно и неприятно.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес