Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти! - Page 11 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти!

+35
blood_ties
Bianka Bela
ultraviolet
malkata20
krasy
vikto
Lady Infernaliia
bibonka91
dina_ml
sisitoo
s0n4ett0
shadow of a dream .
stasi
Thэ Dark Girl
mockingjay
kate_black
penka1234
Alex17
sweet_baby1232
Daniela_Ilieva
midnight__sun
Cassey
g.nikolova._
sortisa
rosi_rosi
Evitta
Alice_Raven
mi666i
mihaela
sani4ka_vd
krissi4
Paris_love
megan5
invicta
Raven
39 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Go down  Съобщение [Страница 11 от 21]

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

20.04. Какво мислите за идеята на Робърт Брус да събира воини, за да извоюват независимостта на Шотландия?

Като идея наистина е добра,но дали ще има добър край...ще разберем след като прочетем книгите.
Всеки има право на независимост и свобода.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

20.04. Какво мислите за идеята на Робърт Брус да събира воини, за да извоюват независимостта на Шотландия?
Идеята е повече от прекрасна.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 20.04. Какво мислите за идеята на Робърт Брус да събира воини, за да извоюват независимостта на Шотландия? написа:
Човек който вярва искрено в дадена кауза и намира начин да я постигне.

Lady Infernaliia

Lady Infernaliia
Прохождащ
Прохождащ

20.04. Какво мислите за идеята на Робърт Брус да събира воини, за да извоюват независимостта на Шотландия?

За мен свободата трябва да бъде изначално човешко право. Човек трябва да бъде свободен да прави своите избори и да живее живота си така, както сам желае, а не както някой друг му налага. Всяка насилствено взета свобода лишава човек от правото му да бъде щастлив. Ето защо да се опитваш да извоюваш свободата и независимостта си, е подвиг достоен за възхищение, според мен.

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 20.04. Какво мислите за идеята на Робърт Брус да събира воини, за да извоюват независимостта на Шотландия?

Силно подкрепям идеята и борбеността на Шотландия да извоюва свободата си. Защото всеки човек е роден свободен и никой няма право да му я отнема. А това, че един човек се е нагърбил с тежката и трудна задача да постави основите на освобождението на народът си е меко казано похвално. Защото той рискува всичко на цената на свободата на родната си страна. Рискът да го обвинят като изменник на короната, да го предадът и да го обезглавят е нищожен в сравнение със свежия въздух на свободата. Аз изцяло подкрепям тази идея и ако можех бих се включила и аз в борбата на планинските хора.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 20.04. Какво мислите за идеята на Робърт Брус да събира воини, за да извоюват независимостта на Шотландия?
Идеята ми харесва и го подкрепям, защото според мен винаги си заслужава да се бориш за своята независимост.

shadow of a dream .

shadow of a dream .
Прохождащ
Прохождащ

20.04. Какво мислите за идеята на Робърт Брус да събира воини, за да извоюват независимостта на Шотландия?
Идеята ми харесва и ако помня правилно от часовете по логика и философия, свободата трябва да бъде извоювана както в личен, така и в исторически план. Няма нищо лошо да се бориш за кауза, в която вярваш.

http://cruel-souls.forumotion.com/

liny


Новороден
Новороден

20.04. Какво мислите за идеята на Робърт Брус да събира воини, за да извоюват независимостта на Шотландия?
Смятам ,че това е много добро решение . Самите ние като българи сме били под владичество и сме се опитвали да извоюваме свободата си , така че е естествено и те като народ на горда и силна страна да искат своята свобода и независимост.

kate_black


Новороден
Новороден

Дата: 20.04. Какво мислите за идеята на Робърт Брус да събира воини, за да извоюват независимостта на Шотландия?

По принцип съм на мнение, че всеки е свободен да прави каквото поиска. Смятам, че тази идея е много добра, поради факта, че когато всички сили(в този случай великите дванайсетима войни) се обединят е много по-лесно да се постигне желаната цел. А и за нещо толкова важно като свободата всички възможни средства са позволени.

tesadia

tesadia
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 20.04. Какво мислите за идеята на Робърт Брус да събира воини, за да извоюват независимостта на Шотландия?
Идеята е добра но ще видим как ще се реализира. За свободата винаги си заслужава да се бориш, по всяко време и с всички възможни средства.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 21.04. Според вас защо Тор Маклауд има репутация на жесток мъж? написа:
Вероятно заради неща които е прави, раздухани до неузнаваемост от клюките.

invicta

invicta
Сричащ
Сричащ

Дата: 21.04. Според вас защо Тор Маклауд има репутация на жесток мъж?

От една страна човек сам си създава репутацията, от друга - винаги има сплетници, които да хвърлят кал по хората. Вероятно Тор е известен като жесток мъж, защото не е направил нищо, за да докаже противното. Може би съвсем целенасочено да търси този образ.

sineoka1983

sineoka1983
Сричащ
Сричащ

Дата: 21.04. Според вас защо Тор Маклауд има репутация на жесток мъж?

Всеки воин трябва до някаква степен да е жесток,но и справедлив .
А какъв е Тор в действителност ще разбереме когато прочетеме книгата !

megan5


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 21.04. Според вас защо Тор Маклауд има репутация на жесток мъж?
Тъй като съм леко подготвена и знам отговора на него просто му се налага да бъде такъв. Живота му се е развил по такъв начин, че той не вярва на никого и счита всяка проява на чувства като своя слабост и че това ще доведе до опасност за клана му.

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 21.04. Според вас защо Тор Маклауд има репутация на жесток мъж?

Според мен, защото му се налага да бъде такъв.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 21]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес