Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс!

+30
krasy
blood_ties
sani4ka_vd
stasi
dalinda
perla333
s0n4ett0
midnight__sun
Cassey
sisitoo
mi666i
silver94
krissi4
Alex17
sweet_baby1232
penka1234
sortisa
mockingjay
TrueBloodCheers
sineoka1983
Evitta
Bianka Bela
g.nikolova._
tesadia
Thэ Dark Girl
ultraviolet
bibonka91
Alice_Raven
megan5
Raven
34 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 17]

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата?
Не съм я чела,но мисля,че е интересна поредица!

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

https://www.facebook.com/lili.deqnova/posts/934011246621172?pnref=story

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата?
Чувала съм за тази поредицата, но все още не съм чела нищо от нея

http://readndwatch.blogspot.com/

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата?

Не съм чела поредицата, но доколкото разбрах всяка книга и се самостоятелна история и може да се чете независимо от другите. Хареса ми описанието на книгата и ми се иска да пробва стила на Керелин Спаркс.

20Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс! - Page 2 Empty Въпрос 26.03 Чет Мар 26, 2015 9:29 pm

silver94


Новороден
Новороден

Дата: 26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата?
За съжаление не съм чела книгите от тази поредица, но ако спечеля този конкурс определено ще имам мотив да си закупя предходните книги от поредицата. Като мнение мога да изкажа само впечатленията си от резюмето, а това е именно, което ме привлече към книгата: Има необяснимо привличане между персонажите, страст, а Лара Боучер с тази професия изобщо не звучи като слабохарактерна жена - идеалната комбинация за приятно четиво! :)

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата?

Чела съм всички излязли досега книги от поредицата и мога да кажа, че страшно много ми харесват. Книгите са забавни, интригуващи и романтични.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата?
Чела съм само първата, но много ми хареса и ми се иска да продължа поредицата.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата? написа:
Чела съм всички книги до момента и просто обожавам поредицата. Каквото и да кажа за нея е малко monkey in love

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата?

Да, чела съм поредицата. Страхотна е и нямам търпение да прочета и тази книга.

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата?

Всъщност не съм, но определено ми се струва, че книгите ще са супер интересни.

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата?
- Чела съм първите 4 книги, при малко свободно време ще наваксам и с 5-та. Много я харесвам поредицата - много леко се чете и е интересна :)

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата?

Не съм чела поредицата, чувала съм само мнение от приятели! Казват, че е супер интересна и в най-скоро време мисля да започна да я чета! :)

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата?

Ами имам всички идадени до сега от поредицата, но съм чела до четвъртата. И от до сегашните ми впечатления мога да кажа, че поредицата е много интересна и забавна. Героите й са запомнящи се и допълващи се взаимно едни други. Характерите им са на моменти сладки и на други силни или забавни и докарващи те до неистов смях според ситуацията. Много съм радостна, че издателството първо се нае с тази дългичка поредица и че напредват толкова бързо с издаването на всяка следваща книга.

Линк към споделения конкурс:
https://www.facebook.com/stanislava.stoeva.3/posts/958436480833649?pnref=story

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.03. Чели ли сте "Рискована любов", какво е мнението ви за поредицата?
Да, това е една от любимите ми поредици. Обожавам я. Харесвам стила на писане на авторката. Книгите са интересни, увлекателни и заинтригуващи.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Корицата на първо място :) Поредицата изглежда интересна и увлекателна, мненията за нея са положителни и и ми харесва това, че всяка книга е самостоятелна история и може да я прочетеш независимо дали си чел другите

http://readndwatch.blogspot.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 17]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес