Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл!

+25
sani4ka_vd
nikityy333
[Broken]
Bianka Bela
sisitoo
sbbcreviews
dindiiv
mockingjay
Alex17
penka1234
rosi_rosi
ninaralenekova
krissi4
Aleksche
tedy16
m0ny
Мис Претенция
TrueBloodCheers
swetim
s0n4ett0
malkata20
krasy
Alice_Raven
ultraviolet
Raven
29 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 14]

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.02. Харесвате ли подобен тип книги, като "Елинор и Парк"?

Да харесвам този жанр и определено ми се иска да я прочета тази книга.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=791468000908280&id=100001352616269

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

25.02. Харесвате ли подобен тип книги, като "Елинор и Парк"?
Да. Леки са и са приятни за четене :)

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

25.02. Харесвате ли подобен тип книги, като "Елинор и Парк"?
Да, те и утопиите са ми любими
https://www.facebook.com/ralicaurukova/posts/929030100463061?pnref=story

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

dindiiv


Новороден
Новороден

25.02. Харесвате ли подобен тип книги, като "Елинор и Парк"?
Да, книги от този жанр са леки, свежи, но и засягат обществени теми, които вълнуват читателя.

https://www.facebook.com/hrisipalahanova



Последната промяна е направена от dindiiv на Сря Фев 25, 2015 8:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път

sbbcreviews


Сричащ
Сричащ

Дата: 25.02. Харесвате ли подобен тип книги, като "Елинор и Парк"?
Не мога да се сетя в момента за подобна книга, но ми звучи доста интересна от описанието и бих искала да я прочета дори и да не я спечеля от тук.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.02. Харесвате ли подобен тип книги, като "Елинор и Парк"?
Да.Историята изглежда интересна, а и ми харесват нещата в тази насока.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

25.02. Харесвате ли подобен тип книги, като "Елинор и Парк"?
Да . Харесва ми главните герои да са коренно различни по външен вид и по характер , но въпреки това да усещат непреодолимо привличане един към друг . Книгите за първата любов са завладяващи и истински .
Конкурсът е споделен .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/840533146003357?pnref=story

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.02. Харесвате ли подобен тип книги, като "Елинор и Парк"?

Обичам да се отдавам на подобен тип неангажиращи и сладки книжки, които връщат вярата в красивото сред хората и съвременната младеж. :)

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.02. Харесвате ли подобен тип книги, като "Елинор и Парк"?
Чела съм на английски език другата книга на Рейнбоу Роуъл "Fangirl" и много ми хареса. Чувствах много общо с главната героиня и ми хареса стила на писане на писателката, затова и много се зарадвах, когато разбрах, че "Елинор и Парк" ще бъде преведена на български.

http://nheartbooks.blogspot.com/

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.02. Харесвате ли подобен тип книги, като "Елинор и Парк"?
Да, смятам, че са интересни.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.02. Харесвате ли подобен тип книги, като "Елинор и Парк"?

Да, харесвам подобни книги - леки и ненатоварващи.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.02. Харесвате ли подобен тип книги, като "Елинор и Парк"?

Не съм чела точно такъв вид книга, но ще ми е интересно да я прочета. Обичам хубавите любовни истории. :)

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

26.02. Какво очаквате от книгата "Елинор и Парк"?
Свеж сюжет, готини герои, интересни ситуации, някой друг забавен момент. И разбира се не може без малко любов и романтика laughting hand

http://readndwatch.blogspot.com/

dindiiv


Новороден
Новороден

26.02. Какво очаквате от книгата "Елинор и Парк"? Очаквам книга, която да ме развълнува, да ме грабне и пренесе в един друг свя.Очаквам нещо запомнящо с.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

26.02. Какво очаквате от книгата "Елинор и Парк"?
Очаквам интересен сюжет и една завладяваща история.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 14]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес