Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 13 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 13 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10 
Raven (3268)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10 
djenitoo (2868)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10 
Alex (2308)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10 
Topcho (2189)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10 
Zhu (1253)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10 
krasy (1195)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10 
PlamS (1162)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10 
gabolinno (977)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10 
Ellendary (951)
Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън? Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Кой спечели "З като закови ме" от Алис Клейтън?

+6
Evitta
Alex17
krasy
Alice_Raven
Izida
Raven
10 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Дойде време да разберете кой ще се сдобие с книгата "З като закови ме", любезно предоставена от издателство "Бард".
Благодаря на всички, които взеха участие. Надявам се да продължите да се забавлявате с предизвикателствата.

Участници в предизвикателството за "З като закови ме":

1. KaPaMeJI – 7
2. s0n4ett0 – 8
3. Chocolate – 7
4. Alex17 – 9
5. mockingjay – 10
6. sani4ka_vd – 9
7. Izida – 7
8. sortisa – 10
9. bibonka91 – 10
10. mi666i – 10
11. penka1234 – 10
12. dina_ml – 10
13. Aleksche – 11
14. stasi – 11
15. Alice_Raven – 10
16. Cassey – 10
17. Lady_Delish – 10
18. nadiatg – 6
19. krasy – 8
20. tedy16 – 8
21. Evitta – 10
22. morgana666 – 2
23. PesychinKa – 2
24. Daniela_Ilieva – 8
25. megan5 – 7
26. ultraviolet – 8
27. sunside – 1

Ето видеото с тегленето. Изгледайте до край клипчето, защото имам важно съобщение.



Задължително прочети внимателно следващите редове. Пиша тези подробности, защото не искам да стават забавяния и недоразумения. Моля да се спазят.


Честито!
Изпрати трите си имена, точен адрес, пощенски код и телефон на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg възможно най-скоро. Моля да провериш данните си, преди да ги изпратиш.

* Ще пиша тук, когато издателството ми каже кога са изпратили наградата. По принцип издателство "Бард" работят със Speedy, но ако има някаква промяна ще те уведомя.
От Speedy трябва да ти изпратят SMS кога да си очакваш пратката. При възникване на някакъв проблем искам да ми пишеш веднага. В случай, че нещо се обърка по трасето, аз не нося отговорност.

** Провери хубаво данните си. От Speedy ще ти звъннат, преди да дойдат и заради това трябва да има някой да приеме пратката. В противен случай, те я връщат обратно.
Ако няма да има никой у вас, може да напишеш в данните си да изпратят пратката в офис в населеното ти място. В случай, че няма такъв, ще се наложи да осигуриш човек, който да вземе пратката.

*** Когато получиш книгата задължително искам да пишеш тук да знам, че е получена. След това се снимай с наградата си и ми изпрати снимката на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg. Може да сложиш книгата пред лицето си, но искам поне очите да се виждат. Ако имаш някакви въпроси не се притеснявай да ги зададеш.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Честитооо, приятно четене :)))

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Честито, мила.
С кеф да си я четеш. Книгата найстина си заслужава.

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

stasi, бе изключително бърза в изпращането на данните си. Надявам се от издателство "Бард" да видят бързо имейла, за да може книгата да пристигне навреме.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Честито и приятно четене!

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

Честито и от мен

http://readndwatch.blogspot.com/

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Честито и от мен .

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Честито и приятно четене!

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

Честито на победителката. Наистина спечели интересна книжка

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Мерси, мерси много. Направихте ме неимоверно щастлива с чудничкия подарък. Докато гледах клипчето бях с мама и след като видях, че съм изтеглена така се разписках, че я стреснах. Много ме зарадвахте на фона на малко тъжните и стресиращи дни напоследък. Страхотни сте и много ви обичкам. И веднага след като прочета книжката ще искажа мнението си първо тук. monkey in love

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Честито!

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

От издателството ме информираха, че книгата е изпратена. Когато пристигне, пиши в тази тема. Ако имаш въпроси за снимката може да ми пишеш тук или на ЛС (Лично съобщение).
Ще се радвам да изкажеш мнението си за книгата в темата за поредицата - http://www.muse-bg.net/t3124-topic

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Ще очаквам с нетърпение да пристигне и веднага ще споделя мнение. nod

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес