Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън!

+23
morgana666
Evitta
tedy16
krasy
nadiatg
Lady_Delish
Cassey
Alice_Raven
stasi
Aleksche
dina_ml
penka1234
mi666i
bibonka91
sortisa
Izida
sani4ka_vd
mockingjay
Alex17
Chocolate
s0n4ett0
KaPaMeJI
Raven
27 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 15]

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

06.01. Как е оригиналното заглавие на „З като закови ме“

Ам .. оригиналното е доколкото си спомням - "Rusty nailed"

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 06.01. Как е оригиналното заглавие на „З като закови ме“?

Rusty Nailed

ПС: Още не мога да повярвам как преведоха заглавията Rolling Eyes

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 06.01. Как е оригиналното заглавие на „З като закови ме“?
Rusty nailed

Споделено: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10204571619323042&id=1610701493

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

Дата: 07.01. Допадат ли ви преводите на заглавията на двете излезли книги на Алис Клейтън?
Ами, като се има предвид оригиналните заглавия на цялата поредица, да харесват ми. Доста креативност ще се иска да измислиш нещо, което ще привлече вниманието на читателя повече от сегашните заглавия. Интересно ми е как ще преведат mai tied up май беше

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

nadiatg


Новороден
Новороден

Дата: 07.01. Допадат ли ви преводите на заглавията на двете излезли книги на Алис Клейтън?

Като се има предвид, че английският ми не е на ниво да чета и да разбера всичко ''гладко и ясно'' - да, харесват ми. И въпреки всичко смятам, че българските заглавия са доста далеч от оригиналното, което им е дадено.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 07.01. Допадат ли ви преводите на заглавията на двете излезли книги на Алис Клейтън?

Хм ... много интересни заглавия. Чела съм какви ли не заглавия, но тези от поредица "Коктейл" грабват вниманието ти.
Един ден се разкарвам из щандовете на Хеликон и виждам книга на име "О като оргазъм" и си викам алелуя най - накрая нещо интересно.
Заглавията ми харесват и ще ми е много интересно да разбера как се развива историята на Карълайн и Саймън.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 07.01. Допадат ли ви преводите на заглавията на двете излезли книги на Алис Клейтън?
Да, много. Забавни са и интересни.

ПП. Конкурса е споделен.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=514274228712618&id=100003901356238&pnref=story

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.01. Допадат ли ви преводите на заглавията на двете излезли книги на Алис Клейтън?
Заглавията ми харесват. Заинтригуващи са.

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 07.01. Допадат ли ви преводите на заглавията на двете излезли книги на Алис Клейтън?

Определено грабват вниманието. Интересно ми е останалите как ще ги преведат :)

tedy16

tedy16
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.01. Допадат ли ви преводите на заглавията на двете излезли книги на Алис Клейтън?

Определено са интересни, привличат вниманието на читателя, особено "O като оргазъм" .. :)

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 07.01. Допадат ли ви преводите на заглавията на двете излезли книги на Алис Клейтън?
Трудно ми е да преценя дали ми харесват или не. Не са лоши, но има нещо, което ме спира да кажа с чиста съвест, че ми допадат.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.01. Допадат ли ви преводите на заглавията на двете излезли книги на Алис Клейтън?
Да, много ми допадат. Доста са провокативни и грабват вниманието.

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.01. Допадат ли ви преводите на заглавията на двете излезли книги на Алис Клейтън?
Да, не са лоши

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.01. Допадат ли ви преводите на заглавията на двете излезли книги на Алис Клейтън?
Английските определено ми харесват много, но както често става, при превод се губи част от оригиналността. Иначе като цяло ми допадат, интересно ми е да видя следващите.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.01. Допадат ли ви преводите на заглавията на двете излезли книги на Алис Клейтън?

Честно казано не ми допадат. Вярно,че са провокативни и привличат внимание, но не ми харесват. Но пък е важно съдържанието на книгата, а не това как са превели заглавието й, а това е поредица, която много исках да видя издадена и на роден език, независимо с какво заглавие е.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 15]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес