Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10 
Raven (3268)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10 
djenitoo (2868)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10 
Alex (2308)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10 
Topcho (2189)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10 
Zhu (1253)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10 
krasy (1195)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10 
PlamS (1162)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10 
gabolinno (977)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10 
Ellendary (951)
Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас? Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Кои спечелиха "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас?

+8
sineoka1983
krasy
ninaralenekova
penka1234
neko
krissi4
TrueBloodCheers
Raven
12 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Здравейте! Отново настъпи момента в който трябва да обявя победителите.

Искрена благодаря на издателство „Егмонт“ за подкрепата в това предизвикателство. Радвам се, че имаше още повече участници. Надявам се да не се отказвате да играете в следващите предизвикателства, които ще подготвя.

Благодаря на участниците, че отговарят на въпросите. Помагате ми много да проучвам някои неща.

Забележка!
Помолих ви да копирате въпросите заедно с дата, както съм ги написала. Аз все пак ги чета и не ми е удобно да отварям няколко документа, за да гледам кой въпрос е наред.

Премахнати билети:
Izida и mockingjay
Причината беше, че сте отговорили грешно на този въпрос: 22.10. Коя е новата поредица, която "Егмонт" включи към серията Книги за любов?
Верен отговор: "After" от Анна Тод

Уточнение:
На въпроса за кориците (Кои корици харесвате повече? Оригиналните или тези, които използва "Егмонт"?) имах предвид тези на поредицата "Стъкленият трон". Приех отговорите, защото аз съм задала неправилно въпроса.

Участници в предизвикателството за спечелването на „Стъкленият трон“ и „Среднощна корона“ от Сара Дж. Маас:

1. TrueBloodCheers - 12
2. Luxuria – 1
3. silvara – 13
4. RedMoon - 14
5. ninaralenekova – 8
6. Izida – 7
7. Cassey - 13
8. Alex17 – 13
9. krissi4 – 12
10. bibonka91 – 13
11. mi666i – 11
12. penka1234 – 11
13. krasy – 12
14. Topcho – 2
15. sisitoo – 12
16. mockingjay – 13
17. Villy.Petroff – 10
18. PesychinKa – 1
19. Evitta – 13
20. dina_ml – 7
21. malkata20 – 10
22. Iskra16 – 11
23. sineoka1983 – 13
24. ultraviolet – 10
25. tesadia – 3
26. Daniela_Ilieva – 9
27. [Broken] – 4
28. neko – 11
29. kostilka – 10
30. perla333 – 4
31. sunside – 9
32. swetim – 1
33. mi6ok123 – 2

В темата за предизвикателството бях написала, че можете да си изберете книга, за която да играете. Тези, които написаха, че участват за „Стъкленият трон“ съм ги добавила в първо теглене. Другите,  който написаха, че участват за „Среднощна корона“ – във второто. Останалите, които не са споменали нищо, автоматично ги добавих и към трите.

Участници в тегленето за спечелването на „Стъкленият трон“:

Spoiler:

Участници в тегленето за спечелването на „Среднощна корона“:

Spoiler:

Ето видеото с тегленето. Снимах на няколко части. Премахнах билетчетата на късметлиите от различните тегления и тези, които не участват в другите. Заради това някъде видеото е насечено. Понеже листчетата са много трябваше добре да ги разбъркам и заради това отрязах малко.

Изгледайте го, защото имам съобщение за това дали ще има друго предизвикателство и също така говоря какво става с рубриката за книги.



Задължително прочетете внимателно следващите редове. Пиша тези подробности, защото не искам да стават забавяния и недоразумения. Единствено ви моля да ги спазите.


Честито на победителите!
Изпратете трите си имена, точен адрес, пощенски код и телефон на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg възможно най-скоро. Моля да проверите данните си, за да сте сигурни, че всичко е наред.

* Предупреждавам предварително, че може да има забавяне с изпращането на книгите или с пристигането. Ще пиша тук, когато издателството ми каже кога са ги изпратили. От Speedy трябва да ви изпратят SMS кога да си очаквате наградата. При възникване на някакъв проблем искам да ми пишете веднага. В случай, че нещо се обърка по трасето, аз не нося отговорност.

** Случи се няколко пъти потребители да са сбъркали данните си и наградите им бяха забавени. Още веднъж ви казвам да проверявате. Освен това искам да изясня, че от Speedy ще ви звъннат, преди да дойдат в дома ви. Трябва да има кой да приеме пратката, защото ако няма, те я връщат обратно. Ако пък мислите, че няма да има никой у вас, може да напишете заедно с данните си да изпратят пратката в офис в населеното ви място. В случай, че нямате такъв ще се наложи да осигурите човек, който да вземе пратката.

*** Когато получите книгите задължително искам да пишете тук да знам, че сте ги получили. След това се снимайте с наградата си и ми изпратете снимката на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg. Може да сложите книгата пред лицето си, но искам поне очите ви да се виждат. Ако имате някакви въпроси не се притеснявайте да ги зададете.



Последната промяна е направена от Raven на Нед Ное 02, 2014 4:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Честито и приятно четене!

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Честито и от мен :)

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Честито на късметлиите :).

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Честито и от мен!

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Честито на победителите

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Честито и от мен! :-)

sineoka1983

sineoka1983
Сричащ
Сричащ

Благодаря много !!! monkey in love

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Честито да си ги четете с кеф flower

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Честито на печелившите !Приятно четене!

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Боже, толкова съм щастлива. monkey1 plqskane stary eyed monkey monkey in love . На фона на ужасният ми понеделник това ме удари като гръм от ясно небе. Приятен гръм. Този форум е прекрасен От както се регистрирах в него ми се случват все хубави неща. Ще взема да го посещавам по често.

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Радвам се. sun
Адресите са изпратени. Искам да се извиня, че малко се забавих заради проклетите лекции и да кажа, че може "Егмонт" да прати с малко закъснение книгите. Не забравяйте какво писах в първата си публикация. Ще пиша тук, ако има нещо.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Книгите са изпратени. Ще получите SMS кога да ги очаквате.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Честито, да си ги четете с кеф Razz

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Днес си получих книгата и е страхотна.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес