Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 18 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас!

+29
neko
[Broken]
Daniela_Ilieva
tesadia
ultraviolet
sineoka1983
Iskra16
malkata20
dina_ml
Evitta
PesychinKa
Villy.Petroff
mockingjay
sisitoo
Topcho
krasy
penka1234
mi666i
bibonka91
krissi4
Alex17
Cassey
Izida
ninaralenekova
Мис Претенция
silvara
Luxuria
TrueBloodCheers
Raven
33 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Go down  Съобщение [Страница 18 от 20]

Iskra16

Iskra16
Новороден
Новороден

01.11

Определено да, след като прочета всички други, които имам сега, ще си купя и тези Very Happy

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

01.11. Бихте ли си купили книгите, ако не спечелите?


Да. Първата много ми хареса и нямам търпение и за втората.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 01.11. Бихте ли си купили книгите, ако не спечелите? написа:

Да бих, само чакам да излезе третата за да си ги купя заедно и да не се налага да чакам laughting hand

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата 1.11.2014 г.Отгворът ми е:да със сигурност.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 01.11. Бихте ли си купили книгите, ако не спечелите?
При първа възможност бих си купила поредицата.

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 01.11. Бихте ли си купили книгите, ако не спечелите?
Всъщност да. Имам твърдото намерение да си купя книгите.

silvara


Сричащ
Сричащ

Дата: 01.11. Бихте ли си купили книгите, ако не спечелите?
Предполагам, че да.

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

Дата: 01.11. Бихте ли си купили книгите, ако не спечелите?
Евентуално след излизането на цялата поредица, но истината е че е малко назад в списъка ми за купуване.

Гост


Гост

Дата: 01.11. Бихте ли си купили книгите, ако не спечелите?
Първата съм я запланирала от доста време да си я купя и ако не спечеля ще си я взема (все някога), но за втората зависи от това дали първата ми е харесала.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

01.11
Ще ги прибавя към дългия си и разрастващ се списък с "Книги, които се каня да купя отдавна" laughting hand

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 01.11. Бихте ли си купили книгите, ако не спечелите?
По нататък може би, но в момента имам други книги, които задължително трябва да купя, затова тези ще почакат.

kostilka

kostilka
Творец на форума
Творец на форума

Дата: 01.11. Бихте ли си купили книгите, ако не спечелите?
Да! От доста време ги планувам, но възнамерявам да ги купя наведнъж когато излезе третата.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

01.11. Бихте ли си купили книгите, ако не спечелите?

Да ще си ги купя , нека първо да излезе щялата поредица

http://readndwatch.blogspot.com/

mi6ok123

mi6ok123
Новороден
Новороден

Дата: 01.11. Бихте ли си купили книгите, ако не спечелите?

Определено ще си ги купя, тъй като те са в списъка ми на бъдещи покупки. А и не мисля, че човек трябва да се отказва от някоя книга само, защото не я е спечелил.

https://twitter.com/Fenchx0_46/status/528548806435299328

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 01.11. Бихте ли си купили книгите, ако не спечелите?
Според мен това е една невероятна поредица и със сигурност бих си купила книгите.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 18 от 20]

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес