Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас! - Page 11 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас!

+29
neko
[Broken]
Daniela_Ilieva
tesadia
ultraviolet
sineoka1983
Iskra16
malkata20
dina_ml
Evitta
PesychinKa
Villy.Petroff
mockingjay
sisitoo
Topcho
krasy
penka1234
mi666i
bibonka91
krissi4
Alex17
Cassey
Izida
ninaralenekova
Мис Претенция
silvara
Luxuria
TrueBloodCheers
Raven
33 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Go down  Съобщение [Страница 11 от 20]

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

27.10. Какво ви привлече да участвате за поредицата „Стъкленият трон” от Сара Дж. Маас?
Първо ме привлече яките корици, после увлекателното резюме, което съвсем леко погъделичква любопитството.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 27.10. Какво ви привлече да участвате за поредицата „Стъкленият трон” от Сара Дж. Маас?

Резюметата на книгите ми се видяха доста интересни и реших да се включа в предизвикателството.

kostilka

kostilka
Творец на форума
Творец на форума

Дата: 27.10. Какво ви привлече да участвате за поредицата „Стъкленият трон” от Сара Дж. Маас?
Хареса ми първо корицата, а после и резюмето, а щом прочетох и откъс от нея, вече бях впечатлена. Участвах в конкурс от един форум за спечелването на "Стъкленият трон", но после обърнаха конкурса на томбола и не изкарах късмет. Исках да си купя книгите, но си казах да изчакам дали няма да се появи конкурс в друг форум за нея и ето че получих втори шанс. Благодаря!

Iskra16

Iskra16
Новороден
Новороден

Дата: 27.10.

Резюмето е звучи обещаващо, а и кориците са страхотни. Ако не спечеля, бих си ги купила :)

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 27.10. Какво ви привлече да участвате за поредицата „Стъкленият трон” от Сара Дж. Маас? написа:
Както вече споменах, чела съм първата книга на английски и ми хареса, въпреки заформилия се триъгълник. Така че би искала да притежавам поредицата на български.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

27.10. Какво ви привлече да участвате за поредицата „Стъкленият трон” от Сара Дж. Маас?

Резюмето на книгите е много интригуващо,така че реших да пробвам и да видя какво ще стане.

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Дата: 28.10. Кои корици харесвате повече? Оригиналните или тези, които използва "Егмонт'?

Забелязах, че кориците, които използва "Егмонт", имат и чуждестранна версия, която е малко по-лъскава. Бих могла да сравня българските корици само с тях по хубост и по ефектност. Но другите корици, които намерих в нета, не ме впечатлиха особено, не ми вдъхнаха от силата и същността на геронинята - нещо, което нашите корици правят.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 28.10. Кои корици харесвате повече? Оригиналните или тези, които използва "Егмонт'? написа:
Ами трябва да призная, че корицата на оригиналното издание на първата книга с твърди корици ми харесва най-много, но за жалост останалите корици не са съвместими с нея. Иначе харесвам и останалите корици, то нашите са като оригиналните.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

28.10.
Повече харесвам българските корици. Смятам, че Егмонт се справя отлично в тази област.

Iskra16

Iskra16
Новороден
Новороден

Дата: 28.10

Определено българските корици, тези от издателството, ми допадат повече. Някак по-изразителни са и те привличат да си купиш книгата :)

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 28.10. Кои корици харесвате повече? Оригиналните или тези, които използва "Егмонт'?
Мисля, че българските корици ми допадат повече.

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 28.10. Кои корици харесвате повече? Оригиналните или тези, които използва "Егмонт'?
- Тези, които използват „Егмонт” ми харесват повече.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 28.10. Кои корици харесвате повече? Оригиналните или тези, които използва "Егмонт"?
Зависи за кои питате. Ако става въпрос за кориците на поредицата "Стъкления трон" - Издателството се е спряло на оригиналните като малко ги е преработило цветово и да, харесват ми. Ако питате общо за издаваните книги от Егмонт - тук вече е относително, но като цяло да, харесвам избора на Егмонт, независимо на кое се е спрял. Имат усет и добри дизайнери на корици.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата :28.10.2014 г.Отгооворът ми е : Кориците ма издателство Егмонт са много добри.Доверявам  се на дизайнерите на кориците напълно.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 28.10. Кои корици харесвате повече? Оригиналните или тези, които използва "Егмонт"?
До сега сякаш не ми се е случвало да не харесам корица на издателството.Трябва да им се признае ,че имат усет кога да запазят оригиналната корица и кога да експериментират с нещо ново .

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 20]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес