Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10 
Raven (3268)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10 
djenitoo (2868)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10 
Alex (2308)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10 
Topcho (2189)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10 
Zhu (1253)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10 
krasy (1195)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10 
PlamS (1162)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10 
gabolinno (977)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10 
Ellendary (951)
Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън? Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън?

+4
Evitta
sortisa
krasy
Raven
8 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Поредното предизвикателство приключи.
Благодаря на издателство "Бард" за осигурената бройка от "О като оргазъм". Също така благодаря и на тези, които взеха участие.

Участници в предизвикателството за "О като оргазъм":

1. Izida - 12
2. mi666i - 12
3. krasy - 14
4. Evitta - 14
5. Lady_Delish - 12
6. penka1234 - 14
7. bibonka91 - 13
8. sortisa - 14
9. liusi - 9 - 2 премахнати - публикувани на различна дата
10. [Broken] - 7
11. KaPaMeJI - 10
12. Cassey - 12
13. Daniela_Ilieva - 12
14. PesychinKa - 1
15. perla333 - 7
16. stasi - 12
17. ultraviolet - 11
18. Chocolate - 12
19. dina_ml - 6
20. ninaralenekova - 7
21. Villy.Petroff - 7
22. Rally90 - 6

Ето видеото с тегленето. Понеже листчетата са много трябваше добре да ги разбъркам и заради това отрязах малко, за да не ви отегча. Изгледайте до край клипчето, защото имам важно съобщение.



Задължително прочети внимателно следващите редове. Пиша тези подробности, защото не искам да стават забавяния и недоразумения. Моля да се спазят.


Честито!
Изпрати трите си имена, точен адрес, пощенски код и телефон на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg възможно най-скоро. Моля да провериш данните си, преди да ги изпратиш.

* Предупреждавам предварително, че може да има забавяне с изпращането на книгата или с пристигането. Ще пиша тук, когато издателството ми каже кога са я изпратили. По моя информация издателство "Бард" използва куриерските услуги на Speedy. Ако има промяна по тази точка, ще пиша в тази тема.
Speedy трябва да изпратят SMS кога да си очакваш наградата. Ако възникне някакъв проблем искам да ми пишеш веднага. В случай, че нещо се обърка по трасето, аз не нося отговорност.

** Случи се няколко пъти потребители да са сбъркали данните си и наградите им бяха забавени. Още веднъж казвам да провериш. Освен това искам да изясня, че от Speedy ще ти звъннат, преди да дойдат в дома ти (ако те ти доставят книгата). Трябва да има кой да приеме пратката, защото ако няма, те я връщат обратно. Ако пък мислиш, че няма да има никой у вас, може да напишеш заедно с данните си да изпратят пратката в офис в населеното място. В случай, че няма такъв ще се наложи да осигуриш човек, който да вземе пратката.

*** Когато получиш книгата задължително искам да пишеш тук да знам, че е получена. След това се снимай с наградата си и ми изпрати снимката на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg. Може да сложиш книгата пред лицето си, но искам поне очите да се виждат. Ако имаш някакви въпроси не се притеснявай да ги зададеш.



Последната промяна е направена от Raven на Съб Окт 18, 2014 7:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Честито! Пожелавам ти да си я прочетеш с кеф. :)

sortisa


Сричащ
Сричащ

Много благодаря. Изпратих данните си и се надявам, всичко да е наред.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Честито и от мен flower

liusi

liusi
Прохождащ
Прохождащ

Честито! Wink

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Честито!

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Честито!

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Честито и от мен

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Данните са изпратени. Остава да ми пишат обратно кога е пусната наградата ти. Според мен до края на тази седмица книгата трябва да е при теб. В случай, че се позабавят и ме уведомят за това ще пиша тук. Надявам се да няма никакво забавяне.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

sortisa


Сричащ
Сричащ

Аз ще пиша като получа книгата.

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Книгата ти е изпратена днес. Би трябвало да е при теб на 27.10.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

sortisa


Сричащ
Сричащ

Благодаря за инфото.

sortisa


Сричащ
Сричащ

Книжката вече е при мен, и вече е прочетена. Много е увлекателна и си заслужава четенето . Като изключим някои малки детайли оценката ми от 1 до 5 е почти пълна петица. Много съм щастлива и ви благодаря, че я направихте мое притежание.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес