Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 21 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър!

+26
dina_ml
perla333
Мис Претенция
[Broken]
Daniela_Ilieva
Cassey
KaPaMeJI
neko
sisitoo
Alex17
bibonka91
snejincety
penka1234
Lady_Delish
lusi_2799
silvara
nikityy333
krasy
Evitta
sineoka1983
mi666i
Izida
TrueBloodCheers
Bubole4eKle4e
krissi4
Raven
30 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Go down  Съобщение [Страница 21 от 23]

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.10. Как се казват главните герои в трилогията „Създадена от дим и кост“?
Кару и Акива

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

Дата: 17.10. Как се казват главните герои в трилогията „Създадена от дим и кост“?

Акива & Кару

snejincety

snejincety
Новороден
Новороден

17.10. Как се казват главните героите в трилогията „Създадена от дим и кост“?

Кару и Акива.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.10. Как се казват главните героите в трилогията „Създадена от дим и кост“?

Акива и Кару.

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

18.10. Коя корица ви допада най-много от трилогията „Създадена от дим и кост“?
Тази на "Дни на кръв и звездна светлина"

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Дата: 18.10. Коя корица ви допада най-много от трилогията „Създадена от дим и кост“?

Най-много ми харесва корицата на "Сънища за богове и чудовища", но мисля, че кориците и на трите книги са страхотни.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.10. Коя корица ви допада най-много от трилогията „Създадена от дим и кост“?
Кориците и на трите книги са страхотни. Символиката на цвета на маските, самите маски и лицата е удивителна. Но може би най-много ми харесва първата.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.10. Коя корица ви допада най-много от трилогията „Създадена от дим и кост“?

Много ми харесват и трите, но най красивата според мен е тази на втората книга.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

18.10.
На мен лично втората корица ми допада най-много. Макар и любимият ми цвят да е синият, корицата на "Дни на кръв и звездна светлина" най-ми грабва погледа.

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

Дата: 18.10. Коя корица ви допада най-много от трилогията „Създадена от дим и кост“?
И трите са ми абсолютно еднотипни и ми харесват еднакво много. Хем са идейни, хем загадъчни, и ако не се лъжа са оригиналните, радвам се че издателството ги запази.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.10. Коя корица ви допада най-много от трилогията „Създадена от дим и кост“?

И трите са красиви, но в случая 2, и почти колкото нея (съвсем незабележима разлика Very Happy) - 3 - прекрасни са...

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

18.10. Коя корица ви допада най-много от трилогията „Създадена от дим и кост“?

Сякаш втората. Обичам червеният цвят :)

http://readndwatch.blogspot.com/

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 18.10. Коя корица ви допада най-много от трилогията „Създадена от дим и кост“?
И трите корици са интересни, но на първата като че ли й липсва нещо. Втората има много красива червена украса, но аз ще се спра на третата, защото има нещо в самия поглед, което ме привлича.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.10. Коя корица ви допада най-много от трилогията „Създадена от дим и кост“? написа:
На втората книга - Кръв и звездна светлина

silvara


Сричащ
Сричащ

Дата: 18.10. Коя корица ви допада най-много от трилогията „Създадена от дим и кост“?
Корицата на първата книга ми харесва най-много.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 21 от 23]

Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес