Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър! - Page 14 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с трилогията "Създадена от дим и кост" от Лейни Тейлър!

+26
dina_ml
perla333
Мис Претенция
[Broken]
Daniela_Ilieva
Cassey
KaPaMeJI
neko
sisitoo
Alex17
bibonka91
snejincety
penka1234
Lady_Delish
lusi_2799
silvara
nikityy333
krasy
Evitta
sineoka1983
mi666i
Izida
TrueBloodCheers
Bubole4eKle4e
krissi4
Raven
30 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next

Go down  Съобщение [Страница 14 от 23]

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?
Честно казано не съм чела книгите, но пък ми се струва, че ще са интересни. Това ме накара да си пробвам късмета за някоя от тях. Мисля, че ще ми харесат.

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?
От доста време съм й хвърлила око и така и не съм се наканила още да я взема поне назаем да я прочета. А пък и ми е интересна самата идея за играта.

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?
Поредицата ми се струва интересна, пък и винаги е приятно да имаш възможността да спечелиш книга :)

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?

Aми каня се на поредицата още от преди да знам, че ще излиза на български, но дори след това, и въпреки, че страшно много я хвалят, така и не ми остана възможност да я закупя..

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?

Обожавам поредицата. Първите две книги бяха страхотни и нямам търпение да разбера какво ще се случи във финалната част.

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?

От анотацията разбирам, че историята е по-различна от последно прочетените от мен. Харесват ми такъв тип истории

snejincety

snejincety
Новороден
Новороден

Дата: 13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?
Донякъде заради самото предизвикателство, но също и защото поредицата изглежда страшно интересна.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?
Отдавна знам тази книга, но не бях сигурна дали ще ми допадне, затова винаги оставаше на заден план в списъка ми с желани книги, но когато видях, че сте направили предизвикателство за трилогията, реших още един път да прочета резюмето и доста ме впечатли, та заради това участвам.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?

Една приятелка ми каза за поредицата и оттогава все се каня да я прочета. Освен това много харесвам предизвикателствата и реших да участвам и в това :)

http://readndwatch.blogspot.com/

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?
Отдавна съм хвърлила око на тази поредица и след като видях този конкурс реших да се включа. Освен това описанието звучи много интересно, а и мненията са само положителни.

silvara


Сричащ
Сричащ

Дата: 13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?
Чела съм първите две и ми е интересно как ще свърши историята.

lusi_2799


Прохождащ
Прохождащ

13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?

Книгите ми звучат интересно,а и заради самото предизвикателство.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

13.10. Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?

Харесва ми поредицата и ми се иска да я имам,а пък и обичам игрите,така че реших да се включа.

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.10.
Какво ви накара да участвате в предизвикателството за трилогията „Създадената от дим и кост“?

Интересна книга и тръпката от състезанието.

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.10. От кога искате да прочетете поредицата?

Още когато попаднах на "Създадена от дим и кост" през няколкото дни преди издаването й у нас и прочетох откъсче от нея от сайта на "Егмонт България", се запалих, защото историята изглеждаше адски различна от всичко, което бях чела. По-късно я взех за четене назаем, а втората книга ми е подарък от приятелка за един рожден ден. Мисля, че искам да прочета третата книга още от мига, в който затворих "Дни на кръв и звездна светлина".

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 23]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес