Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 17 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу!

+24
dina_ml
swetim
KaPaMeJI
perla333
ultraviolet
PesychinKa
Daniela_Ilieva
Cassey
[Broken]
sisitoo
aisle
bibonka91
Alex17
mi666i
vacilando
penka1234
nikityy333
Lady_Delish
Evitta
krasy
Izida
TrueBloodCheers
krissi4
Raven
28 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Go down  Съобщение [Страница 17 от 18]

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?
Тук малка поправка, преиздаде първата с оригиналната корица 124, което не е много ок според мен, сега хората които са си купили първото издание, какво да го правят? Първото издание на "Легендата" беше с много странна корица, но пък на мен лично ми допадна този й вид, въпреки че първите ми асоциации бяха "манга", както и да е. Харесвам и оригиналните, доста симпатично изглеждат изданията.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?
Да, допада ми. Корицата на първото издание на бг на "Легендата" не ми хареса. Оригиналните са много по добри и съм доволна, че се спряха на тях.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?
Винаги съм била по-доволна, когато се издават книги с оригиналните корици. В много редки случай нашата корица ми е харесвала повече. Така че, да, допада ми доста.

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?
В този случай ми допада, че от издателството са решили да издават книгите с оригиналните им корици. За съжаление има и случаи, в които българските вариации ми харесват повече от оригиналните.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?

Да допадна ми, оригиналните корици ми харесват.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?
-Оригиналните корици са много хубави.Харесват ми inlove

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?

Да, а и новата корица на първата много повече ми харесва, отколкото първоначалната.

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

17.10.
Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?

Да, кориците са семпли и едновременно с това привличащи вниманието.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?
Много ми допада даже. Харесах тези книги отначало, заради семплите, но заинтригуващи корици, така че много се радвам, че оригиналните корици са запазени.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?

Определено да :) Казват, че не бива книгата да се съди по корицата, но все пак това е първото впечатление

http://readndwatch.blogspot.com/

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?
Много съм щастлива, че напоследък издателствата се стараят да използват оригиналните корици. Това е добре, защото понякога в самите корици има послание свързано с историята в книгата. А когато я сменят това се губи. А има много лоши случай в който дори сменят името на книгите, но за щастие това издателство не прави тази глупост.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?
Да. Тези корици ми харесват и се радвам, че издателството реши да ги запази.

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?

Абсолютно да. Винаги съм държала на оригиналните корици.

aisle

aisle
Новороден
Новороден

17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?

Стават, но винаги повече ме грабва когато има изображения на главните герои от книгата.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

17.10. Допада ли ви, че издателска къща „Хермес“ издаде двете книги с оригиналните корици?

Да, но и първото издание ми хареса, а и винаги харесвам ДОБРЕ направените български варианти за корици.

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 17 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес