Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън! - Page 12 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън!

+19
Chocolate
ultraviolet
stasi
perla333
PesychinKa
Daniela_Ilieva
Cassey
KaPaMeJI
[Broken]
liusi
sortisa
bibonka91
penka1234
Lady_Delish
Evitta
krasy
mi666i
Izida
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 12 от 15]

Rally90

Rally90
Новороден
Новороден

Дата: 14.10. Какво мислите за корицата на книгата? Бихте ли я променили?

Харесва ми, не бих я променила.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?

Само защото е еротична, но иначе мисля, че ще е по-забавна и лека за четене.

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?

  Както се разбира от предишните ми отговори харесвам поредицата "Петдесет нюанса сиво", но се радвам, когато чета доста  различни сюжети от еротичния жанр. Така, че си мисля и се надявам, че историята на "О като оргазъм" няма да прилича на "Петдесет нюанса"

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 15.10.
Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?

Като жанр да, но иначе се надявам да не повтаря вече нещо познато.

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?

Не съм чела „Петдесет нюанса сиво“, така че не съм сигурна, че мога да дам обективно мнение.

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?
Охх, докога всеки любовен роман ще се сравнява с 50-те. Знам, че няма да прилича на трилогията по абсолютно нищо, и слава богу. Откъде знам ли, защото си съставям предварителни впечатления за книгите, най-вече от чуждестранни ревюта. Добре, че не ми се налага да се доверявам само на българското представяне, защото половината книги, които излязоха тази година бяха - колежанската версия на 50-те, за феновете на 50-те и прочие глупости. Нямам нищо против трилогията, ама тези евтини опити за реклама са безобразно дразнещи.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?
Не знам дали ще прилича, но се надявам да не е така макар, че съм от фенките на поредицата. Просто искам нещо различно, а не преписване на същата история с други имена на героите.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?
-Освен като жанр с друго не ми се вярва ,че ще прилича на Нюансите .Честно казано повече ме притеснява да не прилича на поредицата "Красив негодник" и т.н ,че ще съм силно разочарована.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?

Мисля че ще е различна.Поне тази книга за мен по-нищо не прилича на 50-те нюанса.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?
Не, не мисля така. В Нюансите е наблегнато на миналото на Крисчън и последиците от него. На преодоляването му, заедно с Ана. И на много по-доминатни секс игри. А за О като оргазъм, смятам че ще лека и развличаща.

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?
Не че имам нещо против "Петдесет нюанса" като поредица, но предпочитам да се абстрахирам от подобни сравнения. От анотацията и от коментарите в goodreads съдя, че книгата има повече различия, отколкото прилики с "Петдесет нюанса сиво". "О като оргазъм" е по-скоро от типа книги, които ни карат да се смеем и абстрахираме от драмите в ежедневието.

Rally90

Rally90
Новороден
Новороден

15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?

Не, не мисля, че ще прилича или поне се надявам на това...

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?
Аз не съм чела все още Нюансите, но според беглите ми познания, аз също ще се съглася с останалите, че едва ли ще си приличат много двете поредици. Нюансите изглеждат една идея по-мрачни и драматични, докато тази изглежда лека, забавна и развлекателна.

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?

Не мисля, че ще прилича. Мисля, че ще е по-забавна

Chocolate


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?

О, не. Единствената прилика е, че секс сцените са по-детайлно описани. Саймън и Карълайн са много, ама много по-различни, много по-жизнени и свободни - и най-хубавото, не особено склонни към драматизиране. Което е главнта причина да обичам книгата толкова много.

http://selfishprayers.blogspot.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 12 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес