Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър!

+19
Daniela_Ilieva
krasy
vacilando
lusi_2799
malkata20
[Broken]
Evitta
perla333
Topcho
sisitoo
krissi4
Alex17
silvara
penka1234
Cassey
ninaralenekova
magika24
nikityy333
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 15]

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата 18.09.2014 г. Отговора е:Предимно си ги купувам ,н имам и пдаръци.Обичам да чета,това е моята страст.конкурсите са много добри,но предизвикателствата са страхотни!

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси?
- И трите :) Обожавам да седя в книжарници (и библиотеки) и да излизам от тях с книга (или повече) в ръка. Също така много се радвам, когато получа като подарък книга – особено ако е някоя, която супер много искам. Но пък и като печеля от конкурси съм много доволна :)

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси? написа:

Обичам да си купувам книги, да се заровя в някоя книжарница и да си избирам на воля.
Също така обичам да ми подарява книги, но за съжаление почти никой не се сеща да ми подари книга.
Колкото печеленето... всеки обича да печели, без значение книга или нещо друго. Но за още по-голямо съжаление, това почти не ми се случва на мен 050

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

Дата: 18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси?
Обичам да си купувам книги. Почти винаги когато излизам минавам през книжарницата да разгледам новите заглавия. :) Най-често подарявам книги за рождените дни на приятелите си, и се радвам много когато и на мен някой ми подари. Досега не съм печелила, но ще се радвам ако спечеля.

http://readndwatch.blogspot.com/

silvara


Сричащ
Сричащ

Дата: 18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси?
И трите. Но обожавам да отида в книжарницата и да разглеждам на воля какво ново има.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси?

За мен и трите варианта са възможност да се "обзаведа" с нова книжка inlove Най-предпочитания начин за мен е, да си я купя разбира се.Това е най-бързия и сигурен вариант да получа точно каквото искам,но за съжаление финансите ми напоследък са ограничени No Та за това обмислям доста дълго време коя книжка да си закупя.
Подарената книга лично за мен е изключително скъп подарък/дори и да не е от любим автор или поредица/.
Колкото до книжките спечелени от конкурс ..,е това вече си ми е голяма тръпка.Винаги ми доставя удоволствие да участвам,дори шансовете ми да спечеля да са 01% laughting hand .А ако вземе та ми се усмихне късмета ,после цяла седмица съм в най-щастливата си версия yahoo

lusi_2799


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси?

Предпочитам да си ги купувам,защото много обичам да ходя в книжарниците и да си избирам сама книгите.Също така имам книги и от подаръци,които много харесвам.А от конкурси все още не съм печелила книги,но участвам и се надявам да спечеля някои път.

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси?
Няма значение, как съм получила една книга, тя винаги е много скъпа за мен. Печелила съм конкурси, подарявали са ми книги, защото всичко знаят, колко ги обичам, но най-често аз сама си ги купувам, защото времето, което прекарвам в книжарницата докато си избера книгата, която ще ме заинтригува най-много (а те са много и става доста бавно) е неповторимо.

http://nheartbooks.blogspot.com/

vacilando

vacilando
Новороден
Новороден

Дата: 18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси?

Обичам към мен да се стичат нови и нови книги без значение,начина,причината и всички останали подробности.Разбира се обичам да си купувам книги,понеже така мога да си избера точно това което искам и да забия нос в нея още пред книжарницата опитвайки се да съчетая четене с вървене(Стивън Кинг може да ви каже,че това не е добра идея),а и аз също мога да спомена за един два инцидента в по-лека степен от неговия,завършили със запознаството ми с улична лампа и прясно забъркан цимент...nevermind.Хубаво е да си купуваш книжки,освен това и в интернет има хубави бюджетоизчепващи промоции на мечтани книги.
Също е много хубаво и да си спечелиш книжка,както е хубаво да спечелиш каквото и да е,защото знаеш,че си положил някакви усилия за тая награда или най-малкото ангел-хранителя ти не блее пак някъде.Не очакваш нищо...всъщнсот се надяваш,но вътре в себе си малко вярваш,а и малко не вярваш,че може да спечелиш.Изтръпваш.Сладостна тръпка пробягва през теб и...истианта е...ПЕЧЕЛИШ.Няма нищо по-хубаво от този момент на триумф.Кой не обича да е победител?
Чудесно е и да ти подарят книга.Честно казано, по тази линия се сдобих с купчина книги които едва ли ще прочета,понеже не съм фен на разни гурута които знаят много по-добре от какво имам нужда аз...но пък получих и много хубави книги като подаръци ,но честно казано и да ми се подари и най-глупавата книга на света пак бих се зарадвала,защото съм от породата,,сантиментален ревливец" и това,че някой си е направил труда да помисли за мен,да се чуди какво да ми купи и да вложи обич и усилие в този жест....това е истинския безценен подарък и аз винаги ще се усмихвам спомняйки си за човека подарил ми дадена книга.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси?
- Ами, обичам да притежавам книги, затова за мен няма значение как съм ги придобила. Чета много и съответно си купувам много. Ако получа книга за подарък, това е радост за мен. Ако спечеля книга в конкурс, това освен радост е и голяма тръпка. Така че нямам предпочитания, но оценям такъв подарък и съм много щастлива.

Споделих конкурса във Фейсбук.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=465335503606491&id=100003901356238

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси?

Обожавам книгите и много ги купувам.Обичам да гледам какво ново има излезнало по книжарниците и съответно си купувам каквото ми хареса.Също така напоследък си поръчвам и по интернет защото ми се струва по-удобно.
Досега никой не ми е подарявал книга,но пък затова имам някоя и друга спечелена от конкурс.
Така че това са начините да придобия нова книга.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси?
Мисля, че предпочитам да си купувам книгите, защото при подарък не винаги уцелват вкуса ми. Но от друга страна ми е и приятно и да печеля от конкурси, защото винаги участва само за книги, които ме интересуват.

Topcho

Topcho
Творец на форума
Творец на форума

18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси?

Eх, ако имах пари и място за всички книги, които исках lol emo Обичам да си купувам книги, естествено. Освен начин за сдобиване с четивото, това си е и специално усещане, което много обичам - обикалянето на книжарницата или около сергиите, дори и в сайтовете, разглеждането и откриването на нови неща.
По принцип не обичам да ми подаряват книги, освен ако нямам поне някакъв контрол върху случващото се. Повечето книги, които са ми подарявали, са се оказвали или дубликати, или категорично не по мой вкус. Затова на много малко хора "официално" съм разрешила да ми подаряват книги, защото знам, че познават вкусовете и библиотеката ми. Интересното е, че когато съм участвала в разни книжни игри, където хората си разменят изненади и подаръци, интернет другарчетата ми винаги са уцелвали много по-точно от повечето риъл лайф опити... Не знам какво говори това за мен.
А конкурсите... е, разбира се, че ги харесвам и тях Very Happy Имам някои книги, които са ми много скъпи именно защото съм ги спечелила от конкурси. Такива са например "Недосегаем", която спечелих с едно изсмукано от пръстите есе - не обичам да пиша есета и имах чувството, че буквално разтягам локуми, но изглежда не е било толкова зле. Или "Жената в черно", която спечелих от тук. Всеки път, когато погледна вкъщи книгата и се сещам за надпреварата, за готините коментари и гласуването на потребителите и ми става супер хубаво monkey1

http://topchochanbooks.blogspot.com/

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.09. Предпочитате да си купувате книги, да ви подаряват или да ги печелите от конкурси?

И аз като Криси се сдобивам с книги и по трите начина. От години не получавам букети от "мъртви цветя", всички знаят че предпочинам сниги, а й им излиза по-евтино plqskane

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 19.09." Егмонт" има обявен план да издаде няколко заглавия. Кои са те? (ISSUU)
- „Първият ключ” – Юлисес Мур
„Падение и подем” – Лий Бардуго
„Господарят Батистас и останалото” – Костас Монтис
„The Infinite Sea”- Рик Янси
„The Calling” – Джеймс Фрей
„Кръвта на Олимп” – Рик Риърдън
„Midendhill” – Давид С. Мацоли
„Червена като кръв” – Сала Симука
„Майсторът на куполи” – Елиф Шафак
„Let It Snow” – Джон Грийн, Морийн Джонсън, Лорън Миракъл
„Heir of Fire” – Сара Маас

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 15]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес