Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 9 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър!

+19
Daniela_Ilieva
krasy
vacilando
lusi_2799
malkata20
[Broken]
Evitta
perla333
Topcho
sisitoo
krissi4
Alex17
silvara
penka1234
Cassey
ninaralenekova
magika24
nikityy333
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 9 от 15]

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 24.09. В раздела за антиутопии в сайта на „Егмонт” една от книгите има синя пеперуда на корицата. Кой е авторът й и коя е книгата?

Чисти от Джулиана Багът

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

24.09. В раздела за антиутопии в сайта на „Егмонт” една от книгите има синя пеперуда на корицата. Кой е авторът й и коя е книгата?
"Чисти" на Джулиана Багът

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.09. На кой жанр издателство „Егмонт” искате да наблегне?

Да наблегне на даден жанр, означава да "позагърби" останалите, което не е правилно. Смятам че трябва да издават това, което се търси, да бъдат динамични и разнообразни. Аз самата чета много различни книги, така че не виждам защо да се набляга на един жанр за сметка на друг

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

25.09. На кой жанр издателство „Егмонт” искате да наблегне?

Подкрепям предното мнение. Според мен всяка книга, съответно всеки жанр, има какво да даде, както за казали "за всеки влак си има пътници". Нека издателството само прецени с какъв вид литература му е приятно да се занимава (хаха, говоря за издателството сякаш е живо същество Very Happy), но в никакъв случай да не пренебрегва качеството при издаване на по-различна. Смятам, че засега в "репертоара" има за всекиго по нещо и това ми харесва :)

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.09. На кой жанр издателство „Егмонт” искате да наблегне?
- Не мисля, че издателството трябва да набляга на конкретен жанр. Най-добре е, когато издават за всеки по нещо (както е в момента).

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.09. На кой жанр издателство „Егмонт” искате да наблегне? написа:

Чета почти всичко и дори обичам да разнообразявам жанровете, така че за мен е без значение. Но може би паранормални... но не тийн... няма голямо разнообразие на български.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 25.09. На кой жанр издателство „Егмонт” искате да наблегне?
- Не че нямам предпочитания, но смятам че Издателство Егмонт разпределя своите проекти много добре. Приятно съм изненадана как толкова бързо съумява да издава книгите от една поредица. Имам в предвид, че интервалите между отделните книги са изключително кратки. Радвам се че не ми се налага да чакам поредната книга от любима поредица цяла година. Затова моето мнение е: Издателството е перфектно, нямам препоръки по въпроса и му пожелавам успех!

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

25.09. На кой жанр издателство „Егмонт” искате да наблегне?

Често казано нямам предпочитания. Аз самата чета книги от доста различни жанрове и не смятам, че трябва едното да се пренебрегва за сметка на другото.

http://readndwatch.blogspot.com/

silvara


Сричащ
Сричащ

25.09. На кой жанр издателство „Егмонт” искате да наблегне?
На фентъзи жанра.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.09. На кой жанр издателство „Егмонт” искате да наблегне?

На антиутопията и на т.н. contemporory(съвременни) книги.

lusi_2799


Прохождащ
Прохождащ

25.09. На кой жанр издателство „Егмонт” искате да наблегне?

Нямам предпочитания. Аз чета книги от различни жанрове и не смятам, че трябва да се набляга на точно определен жанр.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 25.09. На кой жанр издателство „Егмонт” искате да наблегне?

Мисля ,че издателството до този момент набляга по-равно на всички видове жанрове, което е идеално защото така всички читатели са доволни.
Ако трябва обаче да говоря лично за себе си много бих се радвала ако започнат да издават исторически любовни романи monkey in love Има доста неиздадени книги от този жанр и то от известни автори .Вярвам ,че и други почитатели на жанра биха останали също много доволни. sun


nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

25.09. На кой жанр издателство „Егмонт” искате да наблегне?
-Антиутопии
-Паранормална романтика
-Фентъзи романс
- Приключенско фентъзи

http://nheartbooks.blogspot.com/

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата : 25.09.2014 г.Отговорът ми е :любони(обшо);приключенски и антиутопии.

KaPaMeJI


Прохождащ
Прохождащ

Дата: 25.09. На кой жанр издателство „Егмонт” искате да наблегне?
Аз също не харесвам само точно определени жанрове. По-добре да има от всички :)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес