Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги

+15
Катя Петкова
tanqn19
dindiiv
mi6ok123
mockingjay
Izida
ninaralenekova
perla333
Дийдра
Topcho
krissi4
Evitta
nikityy333
PlamS
Raven
19 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 7]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Отново съм аз с още един клип. Може да се каже, че след известно време ще снимам още един такъв. Просто ще гледам да се натрупат повече заглавия.

Ето го и клипчето.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Дийдра


Админ
Админ

Хах, дали ти е харесала или не, как само създаваш съспенс 050

И аз бях изненадана за Фор. Издателствата биха могли да превеждат поне разни безплатни разкази и изтрити сцени, допълнения към поредици, като с тях привличат читатели с минимално усилие (както ние направихме с разказите за Морганвил), ама няма кой да се сети.

"Малко са я подгънали, това ме вбесява", нямат представа какви са щастливци, че не са там сега, та да ги набиеш по главата с подгънатата книга, страшна си 050

Пожелавам ти успех в четенето! И дано мускулната треска ти мине бързо, та да можеш да си държиш книгите и да четеш 453

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Леле колко многооо книжки. stary eyed monkey Направо ми събра очите laughting hand
Да се оплача и при мен много често се случва книгите ми да пристигат с пречупени корици ,направо ме избива на насилие ..ама какво да се прави angry monkey
Затова наистина е добре ,че виновниците не са пред очите на човек защото може да стане някоя "злополука" . 050
Мерси за клипчето и за това ,че сподели своя улов с нас.
Ам,..аз да попитам малко извън темата ...дали сте чули нещо ново за поредицата "Друговремец"?

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Мда, Асе, голям съспенс. 050
Наистина кой да се сети. Те може и да са, но кой знае. Малко ме съмнява все пак.
Много мразя да ми размотават книгите и после да са в кофти състояние.
Ще ми е нужен. Трябва да си наваксам с четенето. Надявам се, че ще успея.

Евита, дори не са ми достатъчно. Искам още. 050
Трябва да се използват балончета. Увиват книгите в тях и няма да има подгъвания, скъсвания, олющвания и т.н. От "Егмонт" така правят и направо ми иде да ги разцелувам. Всеки път, когато ми изпращат книги са увити в балончета.

Благодаря и на двете, че сте гледали и решихте да отделите време да коментирате.

Ето това пише на страницата на издателството:
Въпрос от потребител: "Здравейте, бих искала да попитам, дали можем да очакваме в обозримото бъдеще следващата книга от поредицата на Диана Габалдон?"
Отговор: "Здравейте, от месеци се опитваме да започнем работа по втората и третата част на книгата, но до момента агентите на авторката не даваха разрешение. Както се оказа в петък вечерта, имат нови условия за издаването на следващите части. Условия, които ние смятаме за неприемливи и които може би са породени от нелоялна конкуренция. Но въпреки всичко не сме се отказали. Преговаряме, изходът е неясен. За момента не мога да ви дам по-точен отговор, защото решението зависи от агентите на авторката."

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Дийдра


Админ
Админ

Да ви кажа първата книга Друговремец е най-добра, втората също, макар че е много мъчителна за дълбоко вживяващи се и леко нетърпеливи читатели като мен. Бих казала, че е по-добре да спрат след втора или трета, пък аз мога да ви разкажа какво се случва нататък, но всъщност не бих могла - появяват се нови герои, от чието лице се води действието, не само Клеър, а сюжетът се разводнява, докато в един момент започваш да се чудиш има ли изобщо такъв. Става пълна боза, следва героите във всеки един момент от живота им, лутат се насам-натам... Не че искам да ти убивам ентусиазма, още преди да си започнала първата, Ив laughting hand

Колко струват тия златни балончета, та не им се откъсват от сърцето? Тц, тц.

Можеш да ме броиш за редовен зрител 050 Не всички книги, за които правиш ревюта, са ми интересни, но почти успяваш да ме изкушиш като завъздишаш по Деймън Блек и направо се изплаших от името на издателството, когато говори за скъсаната корица 453

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Аз лично предположих, че такава голяма поредица все някъде се разводнява. Просто няма как според мен. Ще си прочета първата пък да видим какво ще се случи.

То само балончетата да бяха проблем...453

Радвам се. И на мен ми се случва да не съм фен на някоя книга, за която говори booktuber, който следя. Опитвам се просто да се насладя на начина на представяне или на нещо друго. Все някой ден ще пусна клип с книга, която ти харесва. 028
Да не отваряме темата за Деймън Блек, че си умирам за последните две книги. monkey1

Издателството е виновно, че не са увили книгата в балончета, а от куриерската фирма, че не са били по-внимателни. Сигурна съм, че поне веднъж е ударена тази книга, че да се скъса така корицата. Не е много, но е дразнещо. Добре, че някак успях да я залепя. Обаче корицата е такава, че си личи къде е подгънато и т.н. monkey....

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Изгледах и тези клипчета, но прескачах, че бях на работа, а и нямам слушалки...Като цяло забелязах, че имаме сходен вкус към книгите :) Разбира се с някои разлики. Аз например си колекционирам книжките на Джули Гарууд :) но само на бг - е, имам и една на английски. Даже някои и по два пъти ги имам... Very Happy А книжката за Ви (любимецът ми от Братството) я имам и на бг и в оригинал. :)

mi6ok123

mi6ok123
Новороден
Новороден

Искам да поздравя за идеите във всички клипове. Надявам се канала да се развие и да стане голям. =)

dindiiv


Новороден
Новороден

Страхотен клип. Браво! stary eyed monkey Имаш моята подкрепа и знай, че следя с интерес клиповете. :chmas10:

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

perla333, благодаря, че си отделила време да гледаш. Може би трябва да погледна какво пише Джули Гарууд.
Не може да устоиш на Ви и на български, и на английски. monkey in love

mi6ok123, много благодаря за пожеланието.

dindiiv, благодаря за подкрепата.

И сега се завръщам с нов клип, който трябваше да излезе по-рано, но се разболях и не ми се редактираше много. Към него пуснах ревютата за "Легендата" и "Феноменът".

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Topcho

Topcho
Творец на форума
Творец на форума

Аз сега наваксах най-накрая, и първо да кажа -
Леле, колко си сладко на клипчето с книжния улоооооов monkey in love

Бтв, аз честно казано не съм видяла екземпляр на "Друговремец" в добро състояние О.о И по книжарниците и навсякъде. Моята книга си я взех с книжен ваучер с който ме спонсорира групата за рождения ми ден, и за съжаление тя също изглеждаше сякаш Ласи я е носила по целия път до дома.

Относно новото ревю, когата каза, че "се радваш че издателството"... очаквах да продължиш с това, че са решили да издадат и оригиналната корица. Признавам, че не съм обръщала внимание на тази поредица, защото ликът, с който дебютира в България хич не ми хвана окото. За ревюто ти обаче мога да кажа обратното, ще се оплача само, че за втората част бе отделена само минутка накрая! Или може би на нея ще се полага и отделно клипче?

До Коледа дали ще имаш нов материал за книжен улов 050 Между другото, много ще ми е любопитно, ако в началото на новата година направиш едно New Years resolution или to-be-read List клипче и да споделиш читателските си намерения за 2015. Не знам каква е точната номенклатура (ако има такава) за клипчетата, но съм виждала подобни блог постове в снимки, които много ме радват.

http://topchochanbooks.blogspot.com/

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Благодаря, Нина. 028

"Друговремец" е книга, за която са използвани много лоши материали. Заради тях лесно може да си увредиш копието. Листите са толкова тънички, че направо ме е страх да ги пипна. Нямам идея как ще я чета.

Видеото за "Легендата" беше снимано заедно с още 5. (Снимам един ден като луда и после нямам време да редактирам. 453 ) Има неща, които забравям да кажа или смятам, че няма смисъл да споменавам. Освен това изрязвам ненужното бърборене. Мисля, че в темата за самата трилогия писах мнение по въпроса с корицата.
Плановете ми за клип за "Феноменът" малко се провалиха, защото се разболях. Сега съм по-добре и се надявам да имам време да се заема с него. Втора книга ми хареса много и няма как да не я обсъдя.

Всъщност аз и сега имам книги, които трябва да вземат участие в книжен улов, но искам първо да приключа с вече сниманите клипове.
Мисля да направя нещо подобно. Имам и други идеи, които ми се въртят в главата, но има един малък проблем. Този проблем е, че ми се налага да посветя повечето време на учене за изпити, защото имаме доста обемни теми. Ще се опитам да приготвя някои малки изненади за празниците, но все пак не обещавам. 050

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Нов клип на хоризонта. Този път имах специален гост и клипчето стана забавно. Наистина тук не сме никак сериозни, но реших, че ще ви допадне. За съжаление хубавата светлина избяга, а не ми се снимаше отново. Приятно гледане!
Благодарение на Джени (djenitoo) вече и моята фейсбук страница е сложена до страницата на форум Муза. plqskane

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Topcho

Topcho
Творец на форума
Творец на форума

Хахахах, надявам се колежката Мяу да стане постоянен гост 453

Както винаги мога само да завиждам на улова 050 Във Велико Търново ли учеше? Ех, покрай осми минахме оттам, добре че клипчето не се появи преди това, че направо щях да се изкуша да те обера 453 От няколко месеца не съм си купувала книги, освен няколко за подаръци, и това ме прави нещастно топче.

Ще чакаме и ревютата plqskane

http://topchochanbooks.blogspot.com/

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Това не мога да го гарантирам, защото тя ще бъде заета по-нататък.
Просто имах късмет в тези два улова. Обаче не съм сигурна, че ще бъде все така.
Да, във Велико Търново уча. На този ден бях в квартирата и купонясвах със споменатите колежки. Едва ли щеше да успееш да се добереш до книгите. 050
Аз само тези три месеца успях да си купя няколко, защото имах малко заделени пари. Иначе през другото време просто ги гледам с тъжен поглед.
Работя по няколко клипчета и ревюта. Другата седмица се връщам вкъщи и ще имам повече време да довърша всичко. Живот и здраве ще ви зарадвам с няколко клипа. 028

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес