Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
През вселената (ревю) EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
През вселената (ревю) EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
През вселената (ревю) EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
През вселената (ревю) EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
През вселената (ревю) EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
През вселената (ревю) EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
През вселената (ревю) EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
През вселената (ревю) EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
През вселената (ревю) EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
През вселената (ревю) EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10 
Raven (3268)
През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10 
djenitoo (2868)
През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10 
Alex (2308)
През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10 
Topcho (2189)
През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10 
Zhu (1253)
През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10 
krasy (1195)
През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10 
PlamS (1162)
През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10 
gabolinno (977)
През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10 
Ellendary (951)
През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10През вселената (ревю) Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

През вселената (ревю)

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1През вселената (ревю) Empty През вселената (ревю) Съб Авг 10, 2013 9:24 pm

Дийдра


Админ
Админ

Тема във форума.

Историята:
Изминали са двеста години, откакто седемнайсетгодишната Ейми е напуснала Земята заедно с родителите си. Космическият кораб „Благословеният”, който ги отнася все по-навътре в космическото пространство, е с размерите на цяла държава и е един затворен в себе си свят. Ейми е потопена в дълбок сън в криогенна камера и е предвидено да се събуди на нова планета. Но най-неочаквано някой започва да изключва камерите, обричайки замразените пътници на смърт. Ейми оцелява на косъм, но се озовава сама сред враждебно настроени непознати в затвореното пространство на кораба, където всичко ѝ е чуждо. Ще съумее ли Ейми не само да оцелее, но и да поведе кораба и пътниците му към ново бъдеще?
През вселената (ревю) Prezvselenata3
В бъдещето хората са открили друга подходяща за живот планета и космическият кораб Благословеният пътува към нея. Звучи страхотно нали? Само дето Ревис отделя твърде малко страници на научно фантастичните елементи и твърде много на загадки, които са прекалено очевидни.

Като например, че нещо не е наред с хората на Благословеният. Това е единственото, което поне един от героите осъзна едновременно с мен. Само че на останалите им беше нужна почти цялата книга и след двайстата демонстрация на странното поведение на пътниците, вече ми беше скучно.

Всичко останало - кой е убиецът, как се промъква незабелязано из кораба, дори кой ще умре - предвидих стотици страници, преди да бъде разкрито. Беше твърде очевидно и накара главните герои да изглеждат като идиоти. До края на книгата не само ми беше скучно, но и вече ми беше писнало и нямах търпение просто да приключи. Таях мъничка надежда, че може би греша за нещо, че Ревис има някаква изненада за мен на края. Но не. Книгата е твърде дълга, героите са глупави и е написана зле.

Не знам дали ще дам шанс на продължението, A Million Suns. Може би става по-добре? Може би Ревис е имала време да се научи от грешките си между двете книги? Или може би ме очаква още една очевидна мистерия с герои, които дори не заслужават да бъдат споменати по име в ревюто ми. Освен може би Харли.
Spoiler:

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес