Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Спечелете "Свидетелката"! EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Спечелете "Свидетелката"! EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Спечелете "Свидетелката"! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Спечелете "Свидетелката"! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Спечелете "Свидетелката"! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Спечелете "Свидетелката"! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Спечелете "Свидетелката"! EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Спечелете "Свидетелката"! EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Спечелете "Свидетелката"! EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Спечелете "Свидетелката"! EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10 
Raven (3268)
Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10 
djenitoo (2868)
Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10 
Alex (2308)
Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10 
Topcho (2189)
Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10 
Zhu (1253)
Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10 
krasy (1195)
Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10 
PlamS (1162)
Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10 
gabolinno (977)
Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10 
Ellendary (951)
Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10Спечелете "Свидетелката"! Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Спечелете "Свидетелката"!

+2
Zhu
Raven
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Спечелете "Свидетелката"! Empty Спечелете "Свидетелката"! Съб Сеп 29, 2012 5:04 pm

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Спечелете "Свидетелката"! 167210b

Кратките тийнейджърски години на Елизабет Фич започват с гарвановочерна боя на „Л’Ореал”, ножица и фалшива лична карта и завършват с реки от кръв...

Дъщеря на студена, пресметлива майка и анонимен донор, една нощ примерната Елизабет решава да вкуси от сладостта на веселието. Красавец с руски акцент и прелъстителна усмивка я примамва в дома си. Последвалите събития променят живота й завинаги.

ДВАНАЙСЕТ ГОДИНИ ПО-КЪСНО
Абигейл Лаури живее в малко планинско градче. Работи като компютърен специалист, създава сложни охранителни системи и не общува с никого. Уединението й събужда интереса на шефа на полицията Брукс Глийсън, който решава да научи какво крие младата жена. Логичното й мислене, тайнствеността й и земните й схващания го очароват. Той подозира, че тя се крие; че в миналото е преживяла травма, а охранителните камери, които е разположила не само из къщата, но и навсякъде наоколо, трябва да я предпазят от нещо или някого.
Неочакваните събития в малкото градче я подтикват да разкрие тайните си...

Забележителен нов роман от авторката на бестселъри Нора Робъртс!
_________________________________________

Спечелете една безплатна бройка от книгата - "Свидетелката", благодарение на Издателство "Бард".
За да участвате е нужно да отговорите на няколко въпроса и да споделите линк към тази тема като публикация (ще е много по-лесно, ако тагнете в публикацията си Форум Муза - @Форум Муза) във вашия фейсбук или туитър.

Въпроси (Нека отговорите ви да съдържат повече от 3 изречения)

1. Какво е впечатлението ви от книгите на Нора Робъртс?
2. Заинтригувани ли сте да прочетете "Свидетелката"?
3. Кое ви е любимото произведение от Нора Робъртс и защо?
4. Коя книга / поредица искате да издадат или преиздадат?


Вашите отговори публикувайте като коментар в тази тема.

Краен срок за участие – 15.10.2012 г. до 00:00 ч.!

Резултатите ще бъдат обявени на другия ден!

Победителят ще е един и ще бъде избран от администраторите на форума.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Внимание!

Промених регламента на конкурса. Ако желаете да участвате прочетете горния пост внимателно.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Zhu

Zhu
Четец-маниак
Четец-маниак

1. Какво е впечатлението ви от книгите на Нора Робъртс?- Обожавам ги! В общи линии имам всичко излязло до момента, на компютър и на хартия( само тази все още не) Стила й е наистина увлекателен, както бяха казали от New York Times "Да четеш Нора Робъртс е като да пиеш кафе със стар приятел, знаеш какво ще ти разкаже, но нямаш търпение да го чуеш! " Точно така е и с мен, чета нейните книги винаги, също когато всичко ми е омръзнало и не знам какво да подхвана. Просто обичам персонажите й!
2. Заинтригувани ли сте да прочетете "Свидетелката"? - Ах, да нямам търпение! Искам да разбера какво точно се е случило с Елизабет и какво общо има тя с Абигейл и от какво се страхува. Кой точно е убил 1-вата и защо?
3. Кое ви е любимото произведение от Нора Робъртс и защо?- Имам много любими, например "Море от обърнати сърца",защото са обединени 4-ри книги в една и търсенето на антики, беше много интересно. Трилогията " Ключове- може би заради паранормалната нотка. Както и " Островът на трите сестри" - защото обичам истории с магии, а тази е така живопреплетена с реалността.
4. Коя книга / поредица искате да издадат или преиздадат? - Искам да преиздадат пълната серия "Станисласки" , защото част от книгите тотално липсват.

https://twitter.com/Jivet0

sugarbeam

sugarbeam
Новороден
Новороден

1. Какво е впечатлението ви от книгите на Нора Робъртс?

Обичам книгите й, защото започнах да ги чета преди много време, свикнала съм със стила й на писане, с изграждането на сюжетите на книгите й, с героите й също. Книгите са леки, винаги след някоя нейна книга светът ми се вижда по-хубав, струва ми се, че има по-хубави неща наоколо, преизпълвам се с надежда и с положителни емоции. Забелязала съм, че в книгите й има някакъв шаблон, винаги има девойка в беда или мъж, претърпял много и сякаш всичко е ясно, знаем какво ще се случи, но искаме да разберем точния път на събитията, всяка подробност. Нора е магьосница и въпреки че магиите ѝ са ми познати, ще съм в техен плен още дълго.

2. Заинтригувани ли сте да прочетете "Свидетелката"?

О, да! Видях я в книжарница вчера и още повече я приисках. Интересно ми е дали предположението ми, че тези Елизабет и Абигейл са една жена и, че тя е обградена от камери, защото може би насилника й я преследва. Радвам се да прочета всяка нова книга на Нора, защото всяка нейна книга е една нова история, но позната, близка.

3. Кое ви е любимото произведение от Нора Робъртс и защо?

Много харесвам сватбената й тетралогия, прочетох я през лятото. Също и трилогиите "Кръгът" и "Знакът на седемте", "Островът на трите сестри". Харесват ми, защото са леки, мечтателни и вълшебни, всяка по себе си. "Островът на трите сестри" е наистина уникална магическа трилогия, която може да сложи в джоба си повечето тийн романи, заради атмосферата си, заради заряда си. "Кръгът" е мрачна, фантастична приказка, пълна с вампири и всякакви герои, а "Знакът на седемте" е уникална по рода си като идея и като история.
Радвам се много и на поредицата за Ив Далас - "В смъртта".

4. Коя книга / поредица искате да издадат или преиздадат?

Много би ме ощастливило преиздаването на "Островът на трите сестри", изчерпани са. Също и на по-старите й романи, например в началото на "В смъртта". Би било хубаво и ако се преиздадат няколко от старите романи, но с нов превод и с по-съвременни корици. Такива например са "Опасен огън", "Въглени в мъртвата пепел" и др.


Линк
https://www.facebook.com/neko.anima/posts/371899066221105

5Спечелете "Свидетелката"! Empty Re: Спечелете "Свидетелката"! Пет Окт 05, 2012 10:35 am

grum4o

grum4o
Сричащ
Сричащ

1. Какво е впечатлението ви от книгите на Нора Робъртс?
Никакво. Кокото и да е странно не съм чела нищо от нея. Има толкова много нейни романи, но все още не съм се захванала. Като ми допадне даден автор изчитам всичко негово. Гледала съм филми по нейни книги и мога да кажа, че ми допадат.
2. Заинтригувани ли сте да прочетете "Свидетелката"?
Да. Добре звучащ любовен съспенс. Какво повече може да иска човек- скрити тайни и хубав и властен мъж в една книга :)
3. Кое ви е любимото произведение от Нора Робъртс и защо?
Нямам такова. Както казах по-горе не съм чела нищо нейно. В близко бъдеще смятам да променя това.
4. Коя книга / поредица искате да издадат или преиздадат?
За жалост и на този въпрос не мога да отговоря. Предполагам, че всичко, което е изчерпано. Явно нейните книги се търсят, тъй като в доста интернет книжарници пише, че е изчерпана или не е налична.

6Спечелете "Свидетелката"! Empty Re: Спечелете "Свидетелката"! Нед Окт 07, 2012 12:09 am

zizimosi


Новороден
Новороден

Здравейте!

Поздравявам основателите и поддръжниците на сайта, скоро го открих и много му се радвам!

Сега, относно Нора:

1. Какво е впечатлението ви от книгите на Нора Робъртс?
Чета нейните книги от....има няма 15 години вече. Определено виждам как се променя стилът и на писане, и новата Нора ми харесва повече :) Обичам нейният стил на писане, особено в романите с крими нотка. Определено успява да задържи интереса на читателя, без да бъде безкрайно подробна. Просто обичам нейният стил на писане!

2. Заинтригувани ли сте да прочетете "Свидетелката"?
Ами...аз вече прочетох книгата, но в оригинал на английски. Удивена, възхитена, останала без дъх бях, когато излезе и почти без пауза я прочетох за един ден. Много динамична, с неочаквани обрати, бих казала и много различна от другите и книги.
И макар да съм я чела, очаквам с нетърпение да я прочета отново на български.
Препоръчвам я на всички, дори и на тези, които не си падат много по Нора - убедена съм, че ще ви хареса :)

3. Кое ви е любимото произведение от Нора Робъртс и защо?
Трудно ми е, да избера една любима книга :) Те са много! Определено много обичам сериите на Нора свързани с Ирландия. Мнооого ги харесвам, начело с трилогията за сестрите Конканън. Най-любима ми е Горчиво Небе. Много е силна и трогваща, и представя хубава и пълна картина за цялото семейство. И не на последно място - Илюзия :)

4. Коя книга / поредица искате да издадат или [/b]преиздадат?
Хммм, има доста книги, които не са издавани въобще в България, основно от книгите от края на 80-те и 90-те. Има поредици, които са издавани "на парче", ще ми е хубаво, да си попълня колекцията :) и да прочета книгите и на родния език

7Спечелете "Свидетелката"! Empty Re: Спечелете "Свидетелката"! Нед Окт 14, 2012 11:33 am

sortisa


Сричащ
Сричащ

1. Какво е впечатлението ви от книгите на Нора Робъртс? Тя е една от любимите ми авторки.Много харесвам нейните книги.Прочела съм много от тях.2. Заинтригувани ли сте да прочетете "Свидетелката"? Да много.Както разбирам това е книга изпълнена с много динамика.Аз обичам когато Нора Робъртс смесва любов и динамика в нейните романи.Мисля че книгата ще е стахотна и нямам търпение да я прочета.3. Кое ви е любимото произведение от Нора Робъртс и защо?Нямам любимо нейно произведение.Много книги харесвам еднакво на тази авторка,за да определя едно от тях за любимо.Харесвам както отделни романи така и поредици.4. Коя книга / поредица искате да издадат или преиздадат?
Както вече писах по горе харесвам и двете.Имам много нейни книги и предпочитам нови заглавия.Ако ми изчезне някоя книга тогава ще имам желание да я преиздадат,за да я имам отново.

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

По-късно може да очаквате резултатите.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес