Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Конкурс  за „Господар на желанието” EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Конкурс  за „Господар на желанието” EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Конкурс  за „Господар на желанието” EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Конкурс  за „Господар на желанието” EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Конкурс  за „Господар на желанието” EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Конкурс  за „Господар на желанието” EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Конкурс  за „Господар на желанието” EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Конкурс  за „Господар на желанието” EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Конкурс  за „Господар на желанието” EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Конкурс  за „Господар на желанието” EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10 
Raven (3268)
Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10 
djenitoo (2868)
Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10 
Alex (2308)
Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10 
Topcho (2189)
Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10 
Zhu (1253)
Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10 
krasy (1195)
Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10 
PlamS (1162)
Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10 
gabolinno (977)
Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10 
Ellendary (951)
Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10Конкурс  за „Господар на желанието” Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Конкурс за „Господар на желанието”

+12
stasungera
Temptress
ultraviolet
krasy
Squirrel
anitaxx
Zhu
Bubole4eKle4e
VeronnyG
Mell
invicta
Raven
16 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Конкурс  за „Господар на желанието” Masterofdesire

Очаквайте новата ни книга "Господар на желанието" от Кинли Макгрегър на 12.06.2012 г.


Страстта се пробужда в нежната прегръдка… на врага.
Красивата лейди Емили мечтае за трепета от любовта и радостите на брака. Тя е разтърсена от внезапната среща с мистериозния непознат, който пристига в замъка на баща ѝ, за да я отведе със себе си. Възможно ли е в лицето на този спиращ дъха мъж да открие любовта, за която така копнее? Дрейвън дьо Монтагю, графът на Рейвънсууд идва да вземе лейди Емили… но не като своя любима, а за да подсигури мира между два враждуващи рода.
Дрейвън никога не би влязъл в дома на най-големия си враг, ако самият крал Хенри не бе наредил той да се грижи за лейди Емили в продължение на една година, като знак за скрепяването на мира между него и баща ѝ. Пред младата жена съществуват две възможности – да се примири със съдбата си или да спечели сърцето на бащиния си враг. Какво ще ѝ коства да покори гордия воин и да го превърне във всеотдаен и пламенен любим?
Но Дрейвън е изправен пред още по-голямо предизвикателство, когато се оказва изкушен от изящната красота на девойката, която е приел в дома си. Ще успее ли да удържи клетвения си обет и да устои на необузданата жажда, която изпитва към нея или топлината на страстта ѝ ще изгори до основи стените, с които е обградил сърцето си?
Пригответе се за изпепеляващ пожар от чувства, който ще погълне и двамата…


_____________________________________________

Спечели безплатна бройка от предстоящото издание на книгата - "Господар на желанието", благодарение на Издателство "Тиара Букс".
За да участвате в томболата е нужно да отговорите на следните въпроси и да споделите линк към тази тема като публикация (също така ще е много по-лесно, ако тагнете в публикацията си Форум Муза - @Форум Муза) във вашия фейсбук или туитър.

Въпроси (отговаряйте изчерпателно):

1. От къде научихте за книгата?
2. Чували ли сте преди за поредицата?
3. Харесвате ли корицата?
4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея?


Вашите отговори и линкове публикувайте в тази тема като мнение.

Победителят ще бъде избран от Администраторския екип.


Краен срок за участие – 17.06.2012 г. до 00:00 ч.!
Резултатите ще бъдат обявени на другия ден!

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

invicta

invicta
Сричащ
Сричащ

1. От къде научихте за книгата?
От форумът escape-bg.net и фейсбук страницата на Форум Муза.

2. Чували ли сте преди за поредицата?
Не, не съм чувала за тази поредица.

3. Харесвате ли корицата?
Ооо, да, много ми харесва корицата. Много ми допадат такъв тип корици.

4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея?
Щях да си помисля, че става дума за любовен роман, изпълнен с много страст и вероятно враждуващи помежду си главни герои. Дори бих предположила, че действието се развива в Англия, Шотландия или Америка в някоя от отминалите епохи. Бих прочела книгата заради самото заглавие без дори да съм чела резюмето.

https://www.facebook.com/eva.dimitrova.10?ref=tn_tnmn

3Конкурс  за „Господар на желанието” Empty :) Чет Юни 07, 2012 1:43 am

Mell

Mell
Новороден
Новороден

1. От къде научихте за книгата?

От Форум Муза, разбира се.

2. Чували ли сте преди за поредицата?

До сега не я бях чувала, но бързо ще поправя грешката си и ще наваксам загубеното.

3. Харесвате ли корицата?

Едно синьо великолепие! Излъчва толкова страст. Те изглеждат все едно до сега са били осъдени да са далеч един от друг. Преборвайки се и освобождавайки се. Преминавайки тунела, задръжките падат. Вече свободни, кръвта и кипи. Сега могат да се отдадат на страстта си.

4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея?

Абстрахирайки се от вида на корицата, прочитайки само заглавието. Бих си помислила, че сюжетът включва млад, буен мъж. Добре познаващ чувствата, нуждите и мислите си. Мъж - ГОСПОДАР. Мъж овладяващ желанието. Но своето или чуждото ? 028

https://www.facebook.com/misss.ilieva

VeronnyG

VeronnyG
Новороден
Новороден

1. От къде научихте за книгата?

От вас научих за книгата. http://www.muse-bg.net

2. Чували ли сте преди за поредицата?

Наистина не бях чувала за поредицата преди.

3. Харесвате ли корицата?

Корицата определено ми харесва. Толкова много страст строи и наистина изкущава читателя веднага да я грабне и прочете. 028

4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея?

Само при вида на корицата съм наясно, че това е романтичен, любовен роман, в който ще има много романтика, страст и изпепеляваща любов. Мъж и жена на прага на една жажда за страст, която ще погълне и двамата в един водовъртеж от изкушения и необуздани чувства. inlove


https://twitter.com/VeronnyG/status/210652057588338688

Успех на всички!!! :)

Bubole4eKle4e

Bubole4eKle4e
Новочетящ
Новочетящ

1. От къде научихте за книгата? От различни форуми.
2. Чували ли сте преди за поредицата? Не, не съм чувала, но сега, когато разбрах за нея ми изглежда доста интересна.
3. Харесвате ли корицата? Да, харесва ми. Синият цвят е великолепен (любим ми е). Величествения замък отзад създава чувство за защита, а за героинята явно за затвор. Разпускащите се руси коси на девойката и здравото мъжествено тяло на мъжа, ръцете му, които я придържат - толкова е романтично. monkey in love
4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея?
Разбира се, че щях да си помисля за любовен роман. От думата господар, веднага щях да знам, че ще има мъж, и то силен и могъщ. А, желание ми нашепва за жена - прекрасна девойка. С други думи - борба за девойката monkey nono

Ето и линк към страницата ми във фейсбук - https://www.facebook.com/pages/Gif-image-TVD-TSC-PLL/307228315984328?ref=tn_tnmn

Zhu

Zhu
Четец-маниак
Четец-маниак

1. От къде научихте за книгата? - От Форум Муза nod
2. Чували ли сте преди за поредицата?- Честно казано, не.
3. Харесвате ли корицата?- Харесват ми цветовете, но не ми харесват толкова "страстните" корици.
4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея?- Горе- долу за това, закоето става въпрос в самата книга.
https://twitter.com/#!/Jivet0

anitaxx

anitaxx
Новочетящ
Новочетящ

1. От къде научихте за книгата?
От интернет ,той знае всичко.Мисля че беше по-точно от фейсбук,и после от различните форуми и сайтове.По книжарниците още я няма затова не съм я виждала на живо.

2. Чували ли сте преди за поредицата?
Не съм чувала преди за нея.Когато разбрах за книгата ,видях че има и друга издаде у нас "Ограбен копнеж".После разбрах че авторката е същата която пише и "Мрачните ловци",а аз съм голяма тяхна фенка


3. Харесвате ли корицата?
Хубава е.Харесва ми цвета-любимото ми синичко.Ако трябва да съм честна,най-много ми хареса коментара на Тери Медейрос,която много обичам и уважавам ,и не мисля че ще ме подведе в преценката си.Роклята на жената е прекрасна,а за мъка внушителен.Само имам малка забележка към мъжа-че нещо не бие хич на очи

4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея?
Еми само заглавието асоцирам с някой красив силен мъж,който е много суров с враговете си ,но много нежен с жените,е до някой момент която намира някоя по-специална,и после укротява опърничевата

https://twitter.com/Los_A_amor/status/211397627441455104

Squirrel

Squirrel
Новочетящ
Новочетящ

1. От къде научихте за книгата?
Ами от различни форуми, които правеха конкурси, вече не помня кой. Но при вас реших да участвам за книгата.

2. Чували ли сте преди за поредицата?
До сега не съм чувала за тази поредица, но аз не съм информирана за книги, които не са излезли на българския пазар.

3. Харесвате ли корицата?
Да, много ми харесвам. Влюбих се в мъжа, който е с дълга коса, а те са ми слабост. Много ми допада замъка, който е на заден фон, даже ако можех щях да се нанеса да живея в него 050
Единствено не харесвам, че жената на корицата е руса. Това за мен вече е клише.
Иначе цялата корица разкрива, че историята ще бъде страстна и завладяваща.

4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея?
Щях да си помисля, че това е любовен роман,в който действието се развива през средноковие и задължително ще се появи една жена, която да обърка всичко.
И може би щях да си помисля за някой хубав граф...

линк

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

1. От къде научихте за книгата?
- Скоро разглеждах сайта на Издателска къща Тиара Букс и там прочетох информация за предстоящата книга "Господар на желанието". Научих също, че Кинли Макгрегър е псевдоним на авторката Шерилин Кениън. Това най-много ме стимулира да се позаинтересувам повече за сюжета на книгата. Харесвам стилът на Шерилин Кениън. Искам да прочета повече от творбите й.
2. Чували ли сте преди за поредицата?
- Да, четох статия за Кинли Макгрегър. В нея научих за тази поредица, както и за всички останали книги, които авторката пише. Много ми е интерено да науча още и да ги прочета.
3. Харесвате ли корицата?
- О, да. Харесвам това синьо, толкова е нежно и каращо те да мечтаеш. Асоциирам го с надежда, необятност, порив. А от двойката мъж и жена се усеща копнеж и страст. Смятам, че корицата много добре пресъздава съдържанието на книгата. Желанието се усеща силно от нея и те кара да се потопиш в измисления свят на авторката и да го усетиш и ти.
4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея?
- Щях да си представя силен, властен и привлекателен мъж, с добро телосложение и сексапилен поглед. Мъж, който знае какво иска от една жена и как да си го получи. Мъж, който харесва и цени жената като личност и може да й достави силно удоволствие. Мъж, за който много женски сърца копнеят.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003901356238&sk=wall

ПП. Успех на всички :)

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

1. От къде научихте за книгата?
Тъй като вече започнах да се чудя кога точно предстои Тиара Букс да издадат нова поредица,един ден реших да разгледам сайта на издателството и що да видя - интересен исторически роман,което беше повече от приятна изненада за мен.Още повече ,че съм чела вече един роман на авторката и не ми е напълно непозната.

2. Чували ли сте преди за поредицата?

Да си призная не бях чувала за поредицата докато не попаднах на потвърдена информация за издаването й.Тъй като случайно попаднах на "Ограбен копнеж" ,не съм се интересувала по-специално от останалите творби на авторката ,нито от самата авторка.Разгледах профила й в goodreads,едва след като узнах за тази книга и това ,че авторката се подвизава и под името Шерилин Кениън ,а същата тази особа ми е много добре позната с поредицата "Нощни ловци".

3. Харесвате ли корицата?
Дали я харесвам ?! Обожавам я направо , влюбена съм в синия ,нежен нюанс.Харесва ми цялата концепция на корицата,която носи по малко от духа на старите исторически любовни романи,но е така изпипана,че гледайки я се намирам някъде между миналото и настоящето.
Корицата е просто прелестна,имам чувството ,че се пренасям в някаква приказка докато я съзерцавам.
Има нещо нежно в нея и едновременно с това позата на мъжа и жената разкриват страст и желание,и се долава желание за притежание и властната натура на мъжа.

4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея?
Трудно ми е да се абстрахирам ,след като вече съм виждала корицата а резюмето.
Може би ,първо щях да асоциирам заглавието с красив,широкоплещ,черноок,чернокос мъж ,който знае как да доставя и да получава удоволствие на една жена.Мъж който знае какво иска и как да получи желаното и не се церемони да използва обаянието си.Мъж ,който е мечта за всяка жена и ще плени една определена,възможно най-неподходящата и тя няма да може да устои на чарът му,тъй като я държи в плен на взаимната им страст.


https://twitter.com/viks_kk/status/212065559821561856



Temptress

Temptress
Прохождащ
Прохождащ

Аз тази книжка я спечелих вече, затова се отказвам от участието си^^

Късмет на останалите^^



Последната промяна е направена от Temptress на Пет Юни 15, 2012 9:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път

stasungera

stasungera
Прохождащ
Прохождащ

1. От къде научихте за книгата?
За книгата научих от фейсбук. После по форумите също се постна новината. Но моят източник винаги е социалната мрежа.
2. Чували ли сте преди за поредицата?
Досега не бях чувала за нея. Пък и да си призная честно, не се и бях информирала. По осведомена съм за книгите под псевдонима на писателката като Шерилин Кениън, отколкото като Кинли МакГрегър. Макар и "Ограбен копнеж" да ми беше харесала страшно много.
3. Харесвате ли корицата?
Да, много. Спря ми дъха когато я видях, пък и тово синьото го обожавам. Красива е и дизайнерът наистина се е справил на шест.
4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея?
Ами за любов. ;д Освен това определено щях да си помисля, че ще има нещо като покоряване на някой от героите. Също така и битка на волите. Заглавието казва доста.

https://www.facebook.com/stasy.bogdanovavelinova/posts/254751731291135

Дийдра


Админ
Админ

1. От къде научихте за книгата? - Научих тук sun

2. Чували ли сте преди за поредицата? - Не, не бях чувала, но когато най-сетне се сетих защо името на авторката ми звучи познато - а именно защото е друг псевдоним на Шерилин Кениън - веднага се изстрелях към темата за конкурса. По принцип подхождам плахо към книги, попадащи категорично в графата любовни романи, но каквото съм чела от тази авторка, винаги ми е харесвало.

3. Харесвате ли корицата? - Да, харесва ми заради добро цветово съчетание и невероятна рокля. Вече знам кое ще е идеалното място за тази книга в библиотеката ми и съм абсолютно влюбена в роклята на Емили.

4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея? - Всъщност това се случи - в първия момент, когато видях новата тема във форума, разбрах само името на книгата и се досетих, че вероятно е любовен роман. И то с някой страстен, властен и много изкушаващ хубавец Laughing

Фейсбук

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

MaLKoTo_MaRTiNi

MaLKoTo_MaRTiNi
Прохождащ
Прохождащ

https://www.facebook.com/ev.stoikova/posts/411675038871919

1. От къде научихте за книгата? Най-често се информирам от фейсбук. В това време, в което всеки има фейсбук и прекарва поне 1 час на ден в него няма как да не научиш както за предстоящи книги, така да прочиташ интервюта и статии. Всеки харесва поне 200 страници на любимите му издателства, форуми, автори и поредици. Така и аз съм член на страницата на тиара букс и отдавна знам, че се предвижда издаването на тази книга. Наскоро излезе и корицата и от разбрах точно кога ще се издаде книгата. Много се развълнувах тъй като съм почитател на Шерилин Кениън.

2. Чували ли сте преди за поредицата? Не не бях чувала за самата поредица, а за авторката под името Шерилин Кениън. Чела съм Мечтан Любовник и съм прекрасно очарована, прекрасна книга, завладяващ сюжет. Това е една от любимите ми книги, която препрочитам. Сюжета е много динамичен Шерилин Кениън създава много силни герои. Няма как да не се влюбиш в тях. Грейс е много силен герой - всеотдайна и добра, тя е готова на всичко заради заради Джулиън дори да се изправи срещу майка му богинята и да я нападне защо не му е помогнала. От своя страна постъпката на Джулиън, когато продаде генералския си пръстен за да достави малко радост на Грейс е много трогателна. Не съм чела Кинли МакГрегър, но нямам търпение.

3. Харесвате ли корицата? Не съм прехласната и влюбена в корицата. Определено има нещо, което не е както трябва. Единственото което ми харесва са цветовете. Те са наситени и ярки радват и привличат окото. Корицата много напомня на старите корици на любовни романи, но е пипната и изпипана, но въпреки това не ми харесва. Има нещо нередно във врата на жената изглежда много нереално дълъг и странен. Иначе фона ми харесва- замъка и морето те отвеждат право в историята и виждаш действието как се разиграва пред теб.

4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея? Така ако започнем с втората дума „желанието” – Малко ми е трудно да се абстрахирам от резюмето но, веднага бих си представила една романтична история изпълнена с любов и страст. Но ако наблегнем на Господар в главата ми изникват образ на мъж, естесвено горд, величествен, които досега не се е влюбвал упорит и постигащ всичко, което поиска. Ако вземем словосъчетанието „Господар на Желанието” си представям мъж и жена, които се борят един с друг и срещу себе си срещу любовта. Очаквам твърди характери много инат и от двете страни, женски хитрини, страст, романтика и още нещо. Надявам се на трогателни моменти.Една книга ако не пролееш сълзи и не паднеш от стола от смях не си заслужава.

vicky;p


Новороден
Новороден

1. От къде научихте за книгата?
За книгата разбрах от страницата на Форум Муза във facebook.
2. Чували ли сте преди за поредицата?
Не, за първи път чувам за поредицата, но ми изглежда много интересна :)
3. Харесвате ли корицата?
Да! Корицата много ми харесва, излъчва толкова много страст, че ми иде веднага да почна да я чета!
4. Ако знаехте само името на книгата за какво щяхте да си помислите, че се разказва в нея?
Може би за някоя любовна история, изпълнена с много чувства и страст, но в същото време и с много препятствия :)

https://www.facebook.com/victoria.radeva.7/posts/418591648185582

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес